×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Семейството на полицай Вълкан Хамбарлиев е в шок, Средец се вдигна в негова защита


Семейството на полицай Вълкан Хамбарлиев е в шок, Средец се вдигна в негова защита
42-годишният Вълкан Хамбарлиев има син на 21 години и дъщеря на 16 години, които изживяват тежко инцидента
Тема в развитие
Версия: Убитият мигрант бил водач на групата Имигрантите се криели в дерето под моста на изхода на Средец Разпитват един по един афганистанците след стрелбата край Средец, те позират бодро и просят цигари (снимки) Шокиращи записи на кланета и издевателства открити в телефоните на убития афганистанец Братът на Вълкан Хамбарлиев служител на жандармерията, семейството се скри след инцидента Семейството на полицай Вълкан Хамбарлиев е в шок, Средец се вдигна в негова защита Граждани на Средец стартират подписка в подкрепа на полицая, застрелял афганистанския имигрант НФСБ към вътрешния министър и президента: Наградете тримата полицаи с орден „За гражданска заслуга” Аутопсията потвърди: Рикошет убил афганистанеца край Средец Вижте къде е застрелян афганистанският имигрант (СНИМКА) Вълкан Хамбарлиев е граничният, който гръмна афганистанеца Окръжният прокурор: Няма задържани полицаи за смъртта на нелегалния имигрант Премиерът напуснал съвета на европейските лидери в Брюксел заради стрелбата край Дюлево Над 5000 подписа се събраха само за час в петицията за награждаване на граничарите от Средец Божидар Димитров поиска орден за граничарите от стрелбата в Средец Задържаните край Средец 54 имигранти не били въоръжени, единият нарушител е убит след рикошет? Афганистанецът е убит след рикошет на куршума в подмостово простраство край Средец (ОБНОВЕНА) Георги Костов пред Флагман.БГ: Групата на убития афганистанец е била агресивна срещу трима служители на МВР Извънредно! Застреляха бежанец на граничната бразда край Средец
виж още
скрий
17 Октомври 2015, Събота, 03:39 ч.

Той е бивш военен, знае много добре как да борави с оръжие и е много отговорен, каза братовчедка на граничния служител

Семейството на 42-годишния Вълкан Хамбарлиев е в шок от инцидента на границата, пише "Телеграф". Майка му и баща му, които са пенсионери, са залостили вратата на дома си и не желаят да говорят с никого."Хората са притеснени, защото това е първият инцидент в Европа. Случаят има голям отзвук и те се тревожат какви ще са последиците за сина им", коментираха техни съседи. Съпругата на граничния полицай Соня Хамбарлиева работи като счетоводител в ловно-рибарското дружество "Орловец" в Средец. Вчера обаче тя не се появила на работното си място.

Семейството има две деца - син на 21 години и дъщеря на 16 години. И двамата знаят за инцидента и го изживяват много тежко.

Единствената роднина, която склони да говори открито за случая, е братовчедката на Хамбарлиев - Таня Ненова. "Вълкан е много свестен човек, психически много стабилен и уравновесен. Той е бивш военен, знае много добре как да борави с оръжие и е много отговорен. Израснал е в стабилно семейство, баща му също е бивш военен, след това беше и кмет на село Вълчаново. Всички от семейството са изключително порядъчни и свестни хора", разказа тя.
Жителите на Средец се вдигнаха в подкрепа на граничния полицай, който е техен съгражданин. По магазини в странджанския град тръгна подписка, която да покаже, че хората подкрепят действията на Хамбарлиев. „Той е опазвал българската граница и е изпълнявал служебния си дълг”, каза една от жените, организирали подписката тази сутринт по Нова тв.

В категории: Животът


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
АНОНИМЕН!
19.10.2015 09:49:46
0
0
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! ПИШИТЕ НЕВЕРНИ НЕЩА ЗА СЕМЕЙСТВОТО!
12.
Роли
17.10.2015 14:24:43
0
19
Всички трябва да защитим този истински достоен българин, че е изпълнил служебния си дълг! Нека във всички магазини в България, не само в Средец да се пуснат подписки в негова защита, за да могат всички българи да се включат в негова защита и подкрепа!
11.
11
17.10.2015 13:38:22
0
16
Велик българин! Велик! Цяла България сме зад него и ще се вдигнем да го защитим! Семейството да е спокойно и гордо! Респект и поклон пред този велик българин!
10.
МИТКО
17.10.2015 13:09:51
1
12
ВЪЛКАН ПРЕЗИДЕНТ! !!!!!!!!!! ВЪЛКАН МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ! !!!!!!!!!
9.
Галя
17.10.2015 13:07:54
1
18
Браво.И нека всички да застанем зад него и семейството му.Гордеем се с него и колегите му.
8.
Неа
17.10.2015 11:37:26
2
21
От какво го защитават ?! Цяла България е зад него .
7.
Галя
17.10.2015 11:19:52
1
26
Гладни лешояди! Какво сте заразпитвали семейство, роднини, родители? Оставете човека и близките му на мира! Няма журналистическа етика в България, това е ясно, но и нямате морална, човешка съвест! Мозъците ви продължават да раждат идиотски репортажи и статии, благодарение на такива като него, защото спите спокойно, нали?! Не визирам никоя определена медия, всички сте един дол дренки!
Убедена съм, че народа ще скочи, ако малоумното ни правителство, поради някаква Меркелска гъ*облизщина обвини полицая.
А семейството и най-вече децата на граничния полицай трябва да ходят с гордо вдигната глава, защото баща им е един истински българин, изпълнил дълга си към родината и към всички нас! За което много хора, както се вижда и чете, му благодарят и застават зад него!
6.
Анна
17.10.2015 11:11:54
2
30
да ги беше застрелял всичките
5.
Браво Вълкане
17.10.2015 11:08:13
2
33
Горе главата! Гордеем се с теб!
4.
!!!
17.10.2015 10:04:53
1
46
Рaботaтa нa грaничният полицaй е именно дa пaзи грaницaтa!!!
54 здрaви, спорти aфгaнистaнци- мъже, дa не мислите, че сa тръгнaли дa рaботят, се интегрирaт и живеят кaто европейци?!
Дa се товaрят и обрaтно кой от където дошъл. Сегa цялa Европa хaрчи милиaрди зa тях- интегрaция или връщaне, всичко товa сa пaри от вaшите джобове, нa дaнъкоплaтецa.
A че рикошет го е убил, предстои докaзвaне, но тримa грaничaри срещу 54 aфгaнистaнецa кaк трябвaше дa реaгирaт "сaкън момчетa, молим ви нaй- учтиво дa не преминaвaте"??!
И кaкво следвa сегa, други грaничaрчетa в подобнa ситуaция дa се обръщaт с гръб и дa се прaвят, че сa зaети дa си чоплят в носa и не виждaт следвaщи свободно преминaвaщи през грaниците ни?!
Упрaвниците дa се вземaт в ръце, зaщото дaже и ние, които от дaвнa не живеем в Бългaрия вече "побеснявaме" и дa не излязaт от стрaнaтa сaмите те нa върхa нa нa обувките ни!!!
Вълкaн си е свършил рaботaтa, зa която му се плaщa и зaрaди която нaродът спи спокойно. В тaзи професия, рискът от тaкъв зaвършек е ежедневие. Друг вaриaнт е те дa бяхa убити, по- добре ли.щеше дa ви стaне?! Сигурно! Поне щяхте дa имaте повод дa източите още евромилиони зa "укрепвaне" нa грaниците.
Зa семейството нa Вълкaн- подкрепяме ви от цял свят! Всички бългaри, от всички чужбини сме с вaс!
3.
о`з` граничар
17.10.2015 10:01:25
1
59
Хей калпазанета,Ако този полицаѝ започнат да го разследват и политиците и медиите започнат да го разпъват на кръст всички мигранти които влизат в БГ граничните полицаи ще им козеруват и ще ги посрещат с добре дошли.Ако това се бе случило в Унгария или в Словакия Орбан или Физо щяха да застанат зад него защото е защитавал държавната граница. защо обявявате името на човека. Той няма име това е БЪЛГАРСКИ ГРАНИЧАР , пазител на границата . След като и вие спахте спокойно снощи значи човека си е свършил работата и не трябва да му клепате името. СРАМ за работата ви.
2.
ot malko tarovo
17.10.2015 09:56:27
1
47
Граничаря го видяхме и ако го срещна на живо ще го почерпя за добре свършената работа!Ама дай сега да видим автора на въпросната статийка и дежурния радактор,та ако му се случи нещо на човека да знаем кого да търсим и на кого да благодарим с дървото,за лайната които е изсрал!Тоя път журналитиката се ОСРА тотално и права! Няма ли да дадете и мерките му> номер обувки,, висок, тежък и т. н. на талибаните. А бе вие на България ли служите или на ислямската държава, кретени гадни?Проблеми ли искате да създадете на един достоен българин, на него и на близките му? Затова, че изпълнява дълга си към българския народ и Родината? Да не е отишъл неканен в Афганистан да ги трепе като американците?
1.
Xaxo
17.10.2015 09:50:25
2
53
А ве тия паляци дето набеждават граничния полицай могат само да ни накарат да се вдигнем на бунт срещу тях и срещи измекерската европа...Време е да се спре това свободно преминаване на всякаква сган през страната ни...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) Още през активния летен сезон очакваме да започне приема на пациенти, каза управителят д-р Благомир Здравков От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти ЕЦБ показа 10 официални проекта с Бетовен, Мария Кюри, птици и реки, а социалните мрежи отговориха с пародийни български купюри Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Министерството на културата ще представи своята бюджетна програма на 11 август, а линк за участие се получава след предварителна заявка Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Вече 18 години Седмицата на украинската култура утвърждава Бургас като място за културен обмен и приятелство Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Измамниците твърдят, че чужденец тегли кредит или пари с фалшиво пълномощно, след което искат лични и банкови данни Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Д-р Иванов преглежда пациенти с направление два пъти седмично в МЦ „Д-р Стайков“ Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Болницата разполага със 142 легла и ще обслужва над 220 000 деца от Югоизточна България Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Стоян Тричков нарече критиците на управлението лъжци и долни манипулатори, а опозицията поиска незабавна санкция Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Общинският съвет подкрепи договора за стадион Лазур и отвори пътя за домакинствата на отбора пред бургаската публика Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Това е една голяма лъжа, коментира той
Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Ракети полетяха към американска база в Йордания Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня - Как да разбереш дали един мъж е любовник или съпруг?
- Единият носи цветя, а другият зеленчуци...
Виц на деня Виц на деня Иванчо се прибира в къщи с посинено око.
Майка му:
- Аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10!?
- Да, ама майката на Стоян му казала да брои само до 5.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори