×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Собственикът на ДС Травел пред Флагман.Бг: Всички пътници са живи и здрави (ДОПЪЛНЕНА)


Собственикът на ДС Травел пред Флагман.Бг: Всички пътници са живи и здрави (ДОПЪЛНЕНА)
При инцидента няма тежко пострадали
Тема в развитие
виж още
скрий
15 Септември 2015, Вторник, 17:12 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Работниците са от Шуменска област, всички те са прегледани и изписани, уточни шефът на фирмата Димитър Костадинов

Всички 34 пътници от катастрофиралия бургаски автобус в Германия са живи и здрави. Това каза пред Флагман.Бг собственикът на ДС Травел Димитър Костадинов.

Катастрофата е станала на магистрала в германската провинция Бавария. Хората са пътували към България от Франция, където са били на селскостопанска работа.

Пострадалите са откарани до болница, където са прегледани и освободени. Работниците са от Шуменска област, уточни Костадинов.

Все още не са ясни причините, довели до тежкия инцидент. Те тепърва ще се установяват.

"Не знам как е станала катастрофата и има ли виновни. Не съм бил там и не мога да кажа. Има си разследващи органи, които ще установят причините. Най-важното е, че хората са живи и здрави. Поддържам връзка с всички – включително и с полицията. Има много добър диалог между нас. И всичко, което трябва и е възможно, се прави“, каза пред Флагман.Бг бургазлията.

В категории: Крими


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
23
Коментара
23
Коментара по темата
23.
*********
07.03.2020 21:32:49
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
22.
някой
26.11.2015 22:12:14
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
21.
някой
26.11.2015 22:12:13
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
20.
някой
26.11.2015 22:12:13
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
19.
някой
26.11.2015 22:12:13
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
18.
някой
26.11.2015 22:12:12
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
17.
някой
26.11.2015 22:12:11
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
16.
някой
26.11.2015 22:12:11
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
15.
някой
26.11.2015 22:12:10
0
0
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
14.
някой
26.11.2015 22:12:10
0
1
Всички сте много далеч от цялата истина неми се коментира
13.
петко
16.09.2015 20:34:22
3
2
Станислав и Стоян нямате си на идея колко сте далече от реалността!!!
12.
Станислав
16.09.2015 14:57:19
3
5
До г-жа Лъскова,
Вие постигнете това, което той е постигнал и после може да давате мнение, а не само да оплювате, защото така е най-лесно. За Вас е достъчно показателно да отбележим,
че банката в която работихте фалира.
11.
Стоян
16.09.2015 00:25:40
5
8
Познавател ли си не те знам, но стига с тези глупости баща му, дядо му, леля му.Момчето бачка здраво и си е заслужил сам уважението на хората!
10.
Георги
15.09.2015 22:58:15
5
5
До Познавател:
Ами ако беше пък баба му. Шматка
9.
Ivan
15.09.2015 22:55:02
7
6
Гроздето, като е високо било кисело. Направете това, което той е постигнал.
8.
Ivan
15.09.2015 22:55:02
6
5
Гроздето, като е високо било кисело. Направете това, което той е постигнал.
7.
Ivan
15.09.2015 22:55:02
4
5
Гроздето, като е високо било кисело. Направете това, което той е постигнал.
6.
Познавател...
15.09.2015 22:31:49
8
6
Добре, че е БАЩА му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.
Стела
15.09.2015 22:09:06
4
9
Ползвала съм услугите на фирмата и съм много доволна както от шофьорите така и от управителя.Какво значение има дали е млад!?Нали работи и то успешно!
4.
Мартина
15.09.2015 20:22:18
7
11
Левента е много напред, така че не го коментирайте.Да може и да е с пот,но в България така се изкарват пари.Жив и здрав той и цялото му семейство.Мога да кажа ,че за времето което съм пътувала с тази фирма немога да се оплача от нищо.Всичко се случва .......и на най-добрият шофьор.При него работят само професионалисти!
3.
do1
15.09.2015 20:21:48
7
2
ds maan , ds....
2.
ALT
15.09.2015 18:35:44
7
14
Много голяма неадекватност във фирмата му. Едно пише в сайта, на място се говори друго.
1.
Да
15.09.2015 18:14:25
8
14
Като го гледам с много пот е искарал кинти за автобуси. Колко ли е годишен левента
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Димитър Николов спря отпуските на екипа заради Евровизия: Ще ги изцедя като лимони Димитър Николов спря отпуските на екипа заради Евровизия: Ще ги изцедя като лимони Кметът на Бургас даде старт на тежката подготовка за май 2027 г.: Залогът е огромен и няма да допуснем никакви слабости Покривът на Арена Бургас може да носи около 300 тона Покривът на Арена Бургас може да носи около 300 тона Залата се атакува, че не е подходяща, но се оказа перфектна за подобни формати  Багерите приближават Баба Алино: Спират тока и водата, 22 сгради вървят към събаряне Багерите приближават Баба Алино: Спират тока и водата, 22 сгради вървят към събаряне Министър Иван Шишков обяви смяна във ВиК и настоя незаконните постройки край Варна да останат без захранване, докато съдът решава съдбата им Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Четирима вече са обвиняеми за грабежа край Сушица, прокуратурата разполага и с доказателства за други престъпления Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Кметът на Бургас отхвърли спекулациите за президентски амбиции и забрани отпуските в общината заради подготовката на конкурса АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми Работници по АМ „Тракия“ чакат около 1,28 млн. евро за зимното поддържане, новото ръководство обещава първо да погаси най-старите дългове Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил 61 кражби са регистрирани по плажовете от началото на юни, полицията изпраща допълнителни и цивилни екипи в най-рисковите райони Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Мъж и жена поискали преглед и тест на скъпата пратка, усамотили се в съблекалня и после заявили, че я връщат Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Супер приложението прави пазаруването в интернет още по-бързо, удобно и сигурно Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Автобус спрял, за да помогне на авариралия Сеат, пътници слезли да го избутат, а идващ Фолксваген връхлетял върху тях
Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Флориан Товен наказа шампиона на Франция, Робин Рисер заключи вратата си, а кърваво-златистите спечелиха първата Суперкупа в историята си Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Телевизионният водещ попаднал на украинец с поразителна прилика с руския президент, но забелязал и една съществена разлика - мъжът бил доста по-висок Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Уважаваният учител Таня Николова е избрана за организационен секретар, на учредяването присъстваха областният координатор Георги Маджаров и депутатът Пламен Карашев Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Звездата от "Герои" и "Нашвил" има дъщеря от украинската боксова легенда, причината за смъртта й не е обявена Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Киев разполага с по-малко ракети-прехващачи, докато Москва увеличава балистичните удари и ги комбинира с дронове и други оръжия ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната Според върховния представител на ЕС досегашните ограничения са лишили руската военна машина от над 1 трилион евро Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Главата на Римокатолическата църква настоя международната общност спешно да работи за решение с две държави и траен мир
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори