×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман: Дрогиран нападна жена в центъра на Бургас, младежи го задържаха (СНИМКИ)


Първо във Флагман: Дрогиран нападна жена в центъра на Бургас, младежи го задържаха (СНИМКИ)
Да ви измрат децата, майките ви ще е*а, копелета мръсни, крещеше по отзовалите се на сигнала униформени неадекватният мъж
21 Август 2015, Петък, 05:40 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимки: Евгения ДЖАМБАЗОВА

Екшънът се разигра на спирката на Операта



Мъж на около 40 години събори жена от мотора й на ул. „Фердинандова” в Бургас. Според очевидци той е бил в неадекватно състояние и по-всяка вероятност е употребил наркотици. Веднага на помощ на жената се притекли случайни минувачи, предаде репортер на Флагман.БГ.

Неадекватният мъж започна да се търкаля при вида на полицаите

По първоначална информация гражданите веднага подгонили хулигана, който се опитал да се спаси, качвайки се на автобус 211 от спирката на „Операта”. Един от членовете на Организацията за закрила на българските граждани (ОЗБГ) Диян Димов реагирал светкавично като препречил пътя на возилото.



Младежите веднага свалили злосторника от автобуса и го задържали до пристигането на полицията. След пристигането на униформените мъжът започнал да се държи неадекватно и да псува наред. Той дори заплашил децата на притеклите се на помощ младежи.

"Да ви измрат децата, майките ви ще е*а, копелета мръсни. Оставете ме на мира, пуснете ме", крещеше неадекватният мъж, докато жена му се опитваше да го успокои. 


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

В категории: Крими


Евгения ДЖАМБАЗОВА Автор
Евгения ДЖАМБАЗОВА
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II 22/03/2026, Неделя 09:36 2
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март 22/03/2026, Неделя 09:18 0
Тервел ИЛИЕВ Боб с наденица в гювеч - стара рецепта Боб с наденица в гювеч - стара рецепта 22/03/2026, Неделя 09:14 0
Флагман.БГ Вучич: Близо сме до Трета световна война Вучич: Близо сме до Трета световна война 21/03/2026, Събота 20:40 2
25
Коментара по темата
25.
дон-Асенте
25.08.2015 08:34:59
0
0
Че магито кои нея познава и аз ще го сритам тоя.Ама рокерите повечко.:d
24.
FOX-A
23.08.2015 07:12:15
2
5
ХАХАХА Голяма смешка групата на рокерите, която била много голяма, щяла да изсели наркомана от града, обаче като се замисля, групата на наркоманите е доста по голяма от тази на рокерите, даже някой рокери и те са в групата на наркоманите и ще се получи конфликт на интереси, да не говорим коя група има повече за губене в тоя живот, нарко са непредсказуеми, което се доказва и от самата постъпка на нападателя ;)
23.
Абре Недялко
22.08.2015 23:24:41
0
6
Не вярвайте на наркоманите от флагман!!! До никъде няма да стигнете с преувеличените си статии.. долни интриганти!
22.
Смърт
22.08.2015 18:49:06
0
2
Сам ще си изкопае гроба,наркоман долен
21.
Познат на Магито
22.08.2015 18:32:43
1
3
Ако го видя този наркоман,някъде из Бургас...тежко му...Всички истински рокери познават Магдалена и тоя господин ще има много проблеми...
Групата ни е голяма и ще бъде изселен от града...
20.
fh
22.08.2015 13:30:29
3
3
Daiba vaashta mama flagman pederasi
19.
болни работи
22.08.2015 12:11:09
1
2
аве имате се за някакъв новинарски сайт и уж информирате хората ама всичките ви истории са пълни с грешки и здраво украсени кога ще спрете да си вдигате рейтинга с клюки и лъжи и ще се държите адекватно и подобаващо като за журналисти пълен минус
18.
hgd
22.08.2015 10:22:32
1
3
Sig e zimal ot pikoto na zlati i kolev
17.
Nik
21.08.2015 22:21:50
0
4
Smart za toq iRod.
16.
Усмивки от старите ленти
21.08.2015 19:09:07
4
36
Легионер.Мъжкар.Родител.Родолюбец.Рядко се срещат вече стойностни хора като него.
15.
Васил Левски
21.08.2015 19:07:43
2
27
Браво на момчето :) адмирации
14.
Stela
21.08.2015 18:46:49
4
52
Bqh na spirkata s da6terq mi.Mladeja s voennite 6orti se darja kato policai ili voenen be6e profesionalist.Tozi narkoman go kalne6e I zapla6va6e a toi dori ne trepva6e kato prez cqloto vreme go paze6e da ne se samonarani.Evala na takiva maje a ne na kompleksarite koito vednaga iskaha da go lin4yvat za da si izbiqt kompleksite.
13.
1,2,3
21.08.2015 18:46:38
5
26
Бързат, бързааааат, да пишат първи. Пък колко грешки има, не е важно.
Но по-важното в случая е будната гражданска съвест на тези момчета! Браво на ОЗБГ!!!
И жената е добре!
Не ми се мисли, ако имаше нож този...
12.
Браво!
21.08.2015 18:07:14
3
18
Браво на момчетата!

Долу некадърните "журналисти". По-добре оставяйте само заглавията на новините. Колкото по-дълга е статията, толкова по-оплескана е.
11.
Б.Р.
21.08.2015 17:45:39
3
39
Човек който с радост наричам свой брат!!! Браво сержант!!!
10.
Емо
21.08.2015 17:45:00
4
29
Познавам Дидо.Тоя е намерил от кой да бяга :) и с мотора да беше тръгнал това момче пак щеше да го хване....
9.
Георги
21.08.2015 17:20:33
2
48
Много беше важно да напишете точно какви псувни е крещял. Нивото ви е под критичния минимум.
8.
ЧЛЕНА
21.08.2015 17:11:31
4
25
БРАВО НА ЮНАЦИТЕ
7.
До 1,2,3
21.08.2015 16:43:41
7
30
Толкова са били развълнували от новината, че са им треперили пръстите по клавиатурката, а и мозъка едва е успявал да съчини изреченията. Много неграмотно, а взимат пари за тези "статии". Иначе, БРАВО на очевидците - този път са помогнали.
6.
ме
21.08.2015 16:43:13
2
35
Браво на момчетата
5.
Бай Хуй
21.08.2015 16:43:13
15
11
'той е бил в неадекватно състояние и по-всяка вероятност е употребил наркотици. '
______________

А не може ли например да е бил пиян?
Много бързо ги разбирате бе флагман.
4.
Няма значение
21.08.2015 16:39:19
6
50
Не е важно как е написано важното е че все още има хора ,не са гледали безучастно
3.
?
21.08.2015 16:27:41
6
30
качвайки се на автобус 211 от спирката на „Операта”.

Спирката до операта!!!

Спирка "Операта"!!!

Абе да взема аз да я напиша тази статия накрая :)
2.
?
21.08.2015 16:25:16
11
25
"Той дори заплашил децата на притеклите се на помощ младежи."

Децата на кого?

младѐж

Значение на думата младеж

мн. младежи, м. Млад човек, юноша, момък.
1.
?
21.08.2015 16:21:09
11
28
"мотора й" = мотора ѝ!!!

"свалили злосторника на автобуса" = свалили злосторника от автобуса!!!

Кога ще започнете да гледате какво публикувате???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне До вторник страната остава под влияние на облаци, валежи и силен североизточен вятър, а от сряда и особено в четвъртък температурите тръгват нагоре  Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Световни и олимпийски медалисти ще се срещнат с ученици в 131 СУ, за да говорят за труд, дисциплина, загуби, воля и пътя към истинския успех Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Нова атака срещу тръбопровода ще се счита за атака срещу страна от НАТО, предупреди той Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост  Поднесоха венец от името на председателя на БСП Крум Зарков Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Събитието се провежда ежегодна и в него винаги се включват патриоти от цялата страна Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Разследват палеж по непредпазливост Украинец разби Мерцедес Брабус в Свети Влас Украинец разби Мерцедес Брабус в Свети Влас За джихадисти ли тренират тези хора, питат шофьори Областният управител на Добрич след мора на делфини: Няма замърсяване в района на Шабла Областният управител на Добрич след мора на делфини: Няма замърсяване в района на Шабла След сигнали за мъртви делфини и птици край Шабла институциите взеха проби от вода и от животни, а първите данни според областната управа не сочат екологичен проблем. Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа Специализираната изложба в козлодуйското село показа защо немските овчарки остават сред най-ценените работни породи и защо връзката между куче и водач започва с доверие, а не със страх 45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София 45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София НДК е открит на 31 март 1981 г., а през 2026 г. отбелязва 45-годишнина. Андрияна Петкова продължава да е изпълнителен директор на комплекса
Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Историята на Кенет Уиндли от Ню Йорк отново постави въпроса как една грешна идентификация и пропуснато разследване могат да изпратят невинен човек зад решетките за близо две десетилетия Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Бившият директор на ФБР, разследвал руската намеса в изборите в САЩ през 2016 година, си отиде на 81 години Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Според тях това отблъсква мигрантите и създава ксенофобия у младите в Европа Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Анализаторът вижда в Техеран по-силна позиция от очакваното, тъй като натискът върху ключовия енергиен коридор вече се пренася към петрола, транспорта и глобалните пазари Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Ескалацията около Иран разтърси енергийния пазар, натисна нагоре цените на горивата и отвори нов финансов прозорец за Москва, докато Западът търси начин да ограничи ефекта Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Допълнителни 1500 евро нето месечно ще получават около 80 медици, за да се ограничи недостигът на лекари в отдалечени островни общности Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? След огъня в Пърдубице, при който няма пострадали, чешките власти проверяват версии за терористичен мотив, антиизраелска атака и възможна дезинформационна следа Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност На форума в Евроджъст българският и.ф. главен прокурор обсъди общи разследвания, съдебна координация и мерки срещу трансграничните престъпни мрежи с партньори от ЕС Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Ирански политик в изгнание откри недопустими грешки при цитирането на аятите от Корана 
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори