НАП граби безработни?
19 Август 2015, Сряда, 09:31 ч.
На всяка справка за здравния статус, излизат някакви стотинки от минали месеци и години, които няма как да не си платил, твърди Цветелина Кръстева
НАП граби безработни, алармира зрител на Нова телевизия.
„От приходната агенция с години не ми отразяват въпросите и реших да ви информирам за проблема. Изпращам ви стара снимана бележка, но имам много, ако се наложи да видите, дори и днешна. Става въпрос за НАП във Враца, но смятам, че това се случва навсякъде и не знам хората, които сами си плащат здравните осигуровки, защо си траят. Преди всеки да си ги плати, отива на гише и иска справка за здравния си статус. На всяка справка обаче излизат някакви стотинки от минали месеци и години“, твърди Цветелина Кръстева в рубриката „Моята новина“.
„Как така става при положение, че ако е имало лихва в тогавашния период, си я платил и се налага пак да плащаш някакви лихви?!“, пита Цветелина.
„Никой не ме отразява, а НАП ни обират. Надявам се, че ще бъде отразен този проблем“, добавя гневната дама.
Здравните осигуровки си ги плащат обикновено хора, които са безработни или работят на свободна професия. Грехота е те да бъдат ограбвани, добавя друг зрител.
В категории:
Животът
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк
Българският туризъм търси баланс
Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин
Епична битка: Рибар улови 95-килограмова риба тон, влачен почти 16 км с джет
Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет
Какво очаква в любовта всяка зодия до края на април 2026
Спортното училище "Юрий Гагарин" в Бургас отбелязва 53 години с демонстрации на открито
Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако
Атина въвежда ограничения за свръхтуризма
Високият прием на сол е свързан със загуба на паметта
Фестивалът на LEGO роботиката в Бургас събира над 800 участници този уикенд
