×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лидерът на БСП в Айтос А.Андреев: Правя ремонт вкъщи, не ме занимавайте с избори!


Лидерът на БСП в Айтос А.Андреев: Правя ремонт вкъщи, не ме занимавайте с избори!
Андрей Андреев обича да държи в ОбС пламенни речи, наситени с носталгия към социализма, но сега не може да назове дори и две имена, достойни за опонент на настоящия кмет Васил Едрев
16 Август 2015, Неделя, 15:56 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Социалистите ще номинират кандидата си за кмет в неделя, а лидерът им лепи плочки в дома си


„Оставете ме, правя 4-месечен ремонт вкъщи. Не давам никакви коментари за избори, номинациите ни са тайна. Нямате разрешение за интервю”, остро реагира лидерът на БСП в Айтос Андрей Андреев на въпрос на Флагман.бг кои са кандидатите, номинирани от партията за кандидат-кмет на общината за изборите наесен. В неделя предстои общинската конференция на партията за излъчване на номинациите и е редно имената, одобрени от събранията по места, вече да са ясни. В партията обаче цари пълен хаос два дни преди форума, а изходът от конференцията изглежда непредвидим. Самият Андреев не може да посочи и едно име, което ще бъде подложено на обсъждане като конкурент на настоящия кмет Васил Едрев.

По неофициална информация именно Андреев е един от вариантите за кандидат-кмет на БСП. „Не съм длъжен да отговарям на тези въпроси. Решението кой ще бъде кандидат-кмет ще е колективно, аз имам право на самоотвод”, каза Андреев. Той още повече се разгневи на въпроса защо самият той се бави да вземе лично за себе си решение дали ще приеме да се кандидатира в случай, че бъде издигнат. „Питайте ме за лични неща, не ме занимавайте с избори”, тросна се той.

Андреев в момента е общински съветник в Айтос, където е особено деен зад микрофона. Изказванията му са наситени предимно с носталгия към социализма. Той остава засега единственият възможен вариант, ако  БСП реши изобщо да издигне свой кандидат в Айтос, където партията е все по-немощна.  Две от ключовите фигури на социалистите там, които могат да съберат обществена подкрепа – бившият кмет Евгени Врабчев и настоящият управител на МБАЛ-Айтос д-р Паруш Парушев, са отказали да влизат в предизборната битка.

Очевидно за социалистите не е ясно как ще излязат наесен срещу настоящия кмет Васил Едрев, който ще се бори за втори мандат. Твърде възможно е Едрев да бъде и фигурата, с която ГЕРБ ще се яви на изборите. Свой кандидат за кмет няма да има и ДПС, която е първа политическа сила в общината и по традиция оказва ключово влияние при резултатите от вота за местна власт. В Айтос на парламентарните избори Патриотичният фронт също показа, че има стабилни позиции, като спечели четвърти резултат. Все още не е ясно дали те ще излъчат собствен кандидат за кмет, или ще дадат подкрепата си за извънпартийна фигура. В общината с единна кандидатура ще се яви Реформаторският блок, който ще застане зад кандидатурата на бизнесмена Стоян Колев.

В категории: Айтос


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
6
Коментара
Владислав БОНЕВ Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! 09/08/2026, Неделя 21:30 1
6
Коментара по темата
6.
ett
15.08.2015 16:20:17
2
4
Kvo ni zanimavat s teq fesove v ajtos...
5.
Г.Я.
15.08.2015 11:14:39
2
6
Всички да пдкрепят партийния секретар.проверения.верния.удобния.техния...В.Е.
4.
Отворено писмо до Общината
14.08.2015 19:25:39
2
2
Какво сначи социализъм. Да се опитал да вземеш на работищия парите насила, след което да платиш на правителството и което остане да го дадеш на тези които се правят на имащи нужда. Пълен фарс!!!!!! Това е социализма!!! Пълен фарс!!!! Невъзможна система!!!!! Его сега общината плаща на сума оркестри вместо са остави пазара да предложи частни оркестри. Защо трябва работниците на града да хранят оркестрите на общината. Има си пазарна икономика те да си набавят средства или да иЗчеВат! Няма нужда!!!!
3.
Нонка
14.08.2015 19:08:23
1
3
Ти не може да имаш социализъм преди да си научил народа да оцелява сам за себе си. Хората трябва да си седнат на задниците и да се научат да оцеляват ч. Не може с празни социалистическо обеазования да им дадеш природата и борбеноста!!!
Само капитализма има тези качества, най чистата и справедлива система. Който не работи няма да яде! Който ме работи няма да има помощи!!!!
2.
Жорж Български
14.08.2015 18:43:36
6
6
Защо социалистоте не са още във затвора за кражби и убиване на икономиката 1944-1989!!!!!
По целия свят ги напукаха във килиите освен тук и сега те пак....социализма е болест на слабите народи!!!!!! На мързеливите и несигурните!!!!
социализма е смърт за можещия и за рискуващите!!!!!
1.
ддд
14.08.2015 18:11:12
2
6
Този Андреев е кофти човек
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Бойната верига продължава социалната си мисия, давайки надежда на семейства в нужда Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! Завършилите училище, които още не работят и чакат началото на следването си, сами покриват здравните си вноски в периода между двата статута В пет български общини няма нито една медицинска сестра В пет български общини няма нито една медицинска сестра Опан, Трекляно, Копривщица, Дългопол и Ковачевци са останали без нито един специалист по здравни грижи, а в други 104 общини работят най-много по десет Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Атика, Крит, Цикладите и редица егейски острови са сред рисковите райони, извънредната готовност остава в сила и в понеделник Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Екипът на "Въй, Бургас" акостира на Морска гара броени дни преди историческото решение за града-домакин на музикалния гигант Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Колоните се движат с едва няколко километра в час, полиция регулира трафика, няма данни за тежко пострадали Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Киргизстан, Узбекистан и Украйна вече осигуряват голяма част от персонала в Слънчев бряг, докато бизнесът настоява държавата да ускори процедурите за кадрите от трети страни Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Лидерът на Възраждане говори за акт на агресия, докато Министерството на отбраната не открива данни за преднамерена атака срещу България Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Спор за войната в Украйна бързо прераснал във физическа сблъсък, 56-годишният украинец, който подкрепял Русия, взел нож от масата и прерязал гърлото на 50-годишния си авер Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Сините наеха Airbus A330-203 за дългия чартърен полет до Туркестан преди решителния реванш с Кайрат
Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Стихията достигна провинция Чжъцзян, затвори транспортни връзки и повиши риска от наводнения и свлачища Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Опозиционната депутатка Тиме Кадрияй атакува премиера в оставка след поредно искане за отсрочка на заседанието 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 65 чувала с дрога били скрити на борда, службите следели кораба още от февруари Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Как онлайн фрустрацията и семейната среда отгледаха децата-убийци от Пловдив Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери 59-годишният милиардер почти изчезна от публичността, състоянието му остава около 9,3 млрд. долара, а Великобритания се готви за съдебна битка за £2,5 млрд. Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол SkyNomad N90 Max върви на електромотори, а бензинов двигател произвежда ток при дългите пътувания След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком Според близки до телевизионния водещ двамата са поели по различни пътища още миналото лято, но са запазили добри отношения заради дъщеря си Мари-София
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори