×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман! 17-годишна ученичка изчезна от къмпинг „Градинa”, приятелите й в шок


03 Август 2015, Понеделник, 07:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Ученичката е диабетичка и може да се нуждае от медицинска помощ


Младо момиче от Созопол изчезна безследно на къмпинг „Градина” рано тази сутрин, алармираха нейни близки в сигнал до редакцията на Флагман.БГ. 17-годишната София Фарлалиева е видяна за последно в 04:00 часа на къмпинг „Градина”.

Тя отишла там да се повесели с приятели, като по някое време всички заспали. След като се събудили нея вече я нямало, а телефонът й бил изключен.

„София е диабетик и може да има нужда от спешна помощ. Моля ви помогнете да я намерим. Косата й е червена, носи очила с лилава рамка. Висока е около 1,60 м. Била е облечена с тениска с котва по средата, с къси панталонки и черна дамска чанта”, пишат нейни приятели в сигнал до Флагман.БГ.


София е била облечена по този начин в деня на изчезването си

Флагман,БГ научи, че дядото на момичето от години държи известния ресторант „Кирик”, който се намира на крайбрежната улица в стария град на Созопол, до пристанището. Хора от града описват родителите на София като кротко и отговорно семейство. София има по-голяма сестра – Елена, която също е в шок от изчезването на 17-годишната ученичка.

За последно тя е била с приятелката си Маргарита Генчева. През ваканцията те често се забавлявали заедно и обикаляли нощните заведения край морето.

Родителите й вече са сигнализирали полицията. Хората са в шок от изчезването на дъщеря си.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

В категории: Крими


15
Коментара
Флагман.БГ МВР арестува кмета на кърджалийското Солище МВР арестува кмета на кърджалийското Солище 13/04/2026, Понеделник 21:19 0
Флагман.БГ Къде най-много си купуват шофьорските книжките Къде най-много си купуват шофьорските книжките 13/04/2026, Понеделник 20:40 1
Флагман.БГ Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО 13/04/2026, Понеделник 20:20 1
Светлозария КИДЕРОВА Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите 13/04/2026, Понеделник 20:00 1
Флагман.БГ Светлана Василева: Още набирам номера му… Светлана Василева: Още набирам номера му… 13/04/2026, Понеделник 18:00 3
15
Коментара по темата
15.
Просто аз
04.08.2015 01:06:58
0
2
Момичето е намерено няма нужда от излишни коментари
14.
ВИС-2
03.08.2015 19:47:04
9
5
До 13: Не си прав, мога да ти кажа, че си в огромна грешка. :)
13.
СТАРОТО
03.08.2015 19:33:40
7
14
АЗ СЪМ ТОЗИ, които написа коментара за пикотата. И ти си един заблуден идиот като всеки един родител, който си мисли, че децата им излизат, изпиват 1-2 чашки, 1-2 цигарки тютюн и се прибират изглеждащи като трупове, защото уж "много им се спяло". Съвземете се, проблемите на днешните деца са наркотиците ;) А и всички знаем какви са повечето познати на момичето !
12.
жалко...
03.08.2015 19:17:46
3
6
"Първо във Флагман!" Пак ли търсим сензация в чуждото нещастие? Дано момичето и добре и да се намери скоро...
11.
..
03.08.2015 18:55:41
2
11
Какво прави това 17 годишно момиче в 4 сутринта по баровете? Дано скоро да се прибере вкъщи жива и здрава!
10.
Бургас града на трите ленти
03.08.2015 18:44:09
4
5
Така да изчезне ... Като си помисля какво може да и си случи...
9.
Gerry
03.08.2015 18:22:19
5
18
До "Бургазлия": дано някой ден имаш дъщеря и всеки път като закъснее вечер си спомняш за тези свои думи!
Дано намерят момичето и да е живо и здраво. Кураж на родителите!
8.
Леле
03.08.2015 18:20:58
3
15
'Бургазлия' ..не разбирам как има толкова злоба в един човек наистина.. Чудно ми е един ден ако имаш дете и ако някой се изкаже така как ще реагираш.
7.
ВИС-2
03.08.2015 18:06:51
5
13
Толкова ли е трудно поне един път да не пишете глупости под статиите? Пикота, микота, амфети и всякакви други простотии? Защо винаги трябва да хейтвате, говерейки пълни измишльотини. Винаги бързате да очерните нечие име...
6.
*********
03.08.2015 18:05:28
39
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
интересно
03.08.2015 17:50:49
1
11
Наистина може би трябва да ги разпитат ''приятелите'' и.
4.
...
03.08.2015 17:37:19
6
11
Надявам се да я откриете..Това е голям шок за родителите и..
3.
ФЛАГМАН КУРВИ !
03.08.2015 17:28:53
7
21
Беше важно да напишете "Първо във Флагман!" ... хахаха флагман, смешници !
2.
валерия
03.08.2015 17:23:29
4
5
Не съм я виждала от вчера Последно е била с Маргарита
1.
СТАРОТО
03.08.2015 17:19:25
16
11
Отново нещата не се връзват. Всички са заспали, пък тя явно сама на пико решава да бръмчи сама из Градина, хаха... Да разпитат "приятелите" по-добре според мен ;)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище МВР арестува кмета на кърджалийското Солище Той е дал пари на местния магазинер, за да черпи хората и да ги кара да гласуват за определена партия, твърди главният секретар на МВР Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки Половият акт има благоприятен ефект върху здравето и психическото състояние на човека Къде най-много си купуват шофьорските книжките Къде най-много си купуват шофьорските книжките Софиянци карат курсовете в други градове, за да си подсигурят документа Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите Още през 2018 г. чрез фишинг атаки бяха откраднати данни за над 4000 потребители Смаил Смаил: От училището в Добра поляна към голямата кауза за образование Смаил Смаил: От училището в Добра поляна към голямата кауза за образование За него образованието не е просто преподаване на знания, а процес на изграждане – на мислене, увереност, дисциплина и уважение Неравенство при отпускането на стипендии: трябва ли да се промени практиката в държавните университети Неравенство при отпускането на стипендии: трябва ли да се промени практиката в държавните университети Студенти сигнализират за дисбаланс между обучаващите се онлайн и присъствено, въпреки решението на съда за равен достъп до подпомагане Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие Самоличността на починалия мъж е установена Витко Вълчев, "Прогресивна България": Тромавата администрация спъва държавата, дигиталната реформа е неизбежна Витко Вълчев, "Прогресивна България": Тромавата администрация спъва държавата, дигиталната реформа е неизбежна Кандидатът на „Прогресивна България“ залага на технологии, прозрачност и връщане на доверието между държава и граждани Франция търси 15-годишен ученик от София за фалшива бомбена заплаха от името на Ислямска държава Франция търси 15-годишен ученик от София за фалшива бомбена заплаха от името на Ислямска държава Младежът ще бъде екстрадиран , пращал е имейли с терористични заплахи към училища в Страсбург Стана ясно кога се очаква да роди Рая Пеева, носят се слухове и за пола на бебето Стана ясно кога се очаква да роди Рая Пеева, носят се слухове и за пола на бебето Актрисата съобщи новината за бременността си по време на участието си в Hell's Kitchen
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО Нови седем кули за системите “Панцир” са издигнати през март Бритни Спиърс влиза в клиника, след като я хванаха зад волана пияна и дрогирана Бритни Спиърс влиза в клиника, след като я хванаха зад волана пияна и дрогирана Певицата доброволно се е регистрирала в лечебно заведение Простреляха смъртоносно в главата 20-годишен футболист Простреляха смъртоносно в главата 20-годишен футболист Атакували автобуса на отбора му след мач Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът е бил на дълбочина малко над 16 километра   Тръмп: Папа Лъв XIV е слаб и ужасен политик Тръмп: Папа Лъв XIV е слаб и ужасен политик Повод за реакцията му станаха публични позиции на папата, насочени срещу външната политика на САЩ и подхода към миграцията САЩ започва блокада на иранските пристанища САЩ започва блокада на иранските пристанища Корабите, които не са свързани с Иран, ще могат свободно да преминават през Ормузкия проток Нова ескалация: САЩ обявиха блокада на Ормузкия проток от 17:00 днес Нова ескалация: САЩ обявиха блокада на Ормузкия проток от 17:00 днес Иран заплаши в отговор, че скоро всички ще си спомнят с носталгия за сегашните цени на бензина Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Кaĸви ca нaй-cтpaннитe глoби Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Американският президент е фен на ММА, организира зрелищни боеве Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Това стана факт, след като Унион Берлин официално назначи Мари-Луис Ета за наставник на отбора до края на сезона
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Единствената причина да са живи е, че преговарят! Виц на деня Виц на деня В операта:
- Татко, защо този чичко в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава защо тя пищи така?
Виц на деня Виц на деня Съдията:
- Защо изхвърлихте съседа си през балкона?
Обвиняемият:
- Съседа не съм го хвърлял... само гардероба, защото започна да скърца.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори