Бургазлийка си купи заливка за сладолед от „Кауфланд“, текна ръжда
Това е закупената заливка за сладолед, а в чашата до нея е странната смес, която е текнала от шишето
18 Юли 2015, Събота, 13:45 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ, снимка: Таня ИВАНОВАСигнализирах Агенцията за безопасност на храните, запазила съм касовата бележка и очаквам санкции, пише ни Таня Иванова
Странна смес с вид на вода с ръжда текна от заливка за сладолед, закупена от магазин на „Кауфланд“ в Бургас, сигнализира ни Таня Иванова. Тя посочва името на производителя, има касова бележка и вече е алармирала Българската агенция за безопасност на храните.„Днес си купих от Кауфланд шоколадова заливка за сладолед, но каква беше изнедадата ни, когато при отварянето на топинга от него потече гъста прозрачна течност с медено-ръждив цвят, която бе всичко друго но не и какаов продукт, каквото би трябвало да е. Погледнах етикета за срока на годност и според него продуктът трябва да е годен до 27/03/2016 г. Не посмях да дам на детето да яде от него. Пазя бутилката и ще я предам за изследване“, сигнализира Таня Иванова.
ОЧАКВАЙТЕ СТАНОВИЩЕТО НА БАБХ-БУРГАС.
В интервю преди месец за Флагман.бг директорът на БАБХ-Бургас д-р Георги Митев призова гражданите да бъдат по-активни, да съхраняват касовите бележки и съмнителните хранителни продукти. Той гарантира, че на всеки един сигнал се отделя нужното внимание. Нещо повече – издал е вътрешна заповед, според която иска отговорен служител да му докладва до 24 часа.
В категории:
Бургас
,
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години
ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС
Бизнесът с кауза“ в Бургас обсъди с фирми идеята за печалба с обществена полза
Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект
Бургас събира арменски и български компании на изложението „Произведено от арменци“
Допаминовият декор, който променя не само дома, но и настроението
ГДБОП задържа двама китайци част от международна схема за киберизмами
Любов, саможертва и бунт в „Солунските атентатори“ на сцената в Бургас
Община Царево получи нов електрически автомобил за социалните услуги
Летище Берлин спря 445 полета заради стачка
Откриха нов крем, борещ се срещу рак на кожата в ранни изследвания
Предадоха на съд обвиняемия за убийството на Магдалена Русева в Хасково
