×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Полицията издирва шофьора, убил 8-годишния Страхил на бул. „Тодор Александров“


Полицията издирва шофьора, убил 8-годишния Страхил на бул. „Тодор Александров“
На мястото на кървавия инцидент няма следи от спирачен път
Тема в развитие
Шофьорът на БМВ-то Даниел Катрапелов се прибира вкъщи, съдът го пусна под домашен арест Цигани нападнали с камъни полицаите, дошли на инцидента с малкия Страхил Ето го Даниел Катрапелов, който прегази с БМВ-то си 8-годишния Страхил Първо във Флагман.бг: Вижте БМВ-то, което уби малкия Страхил, върнала го в Бургас приятелката на шофьора - Щиляна Автобуси с роми изпращат убития на пътя Страхил, плашат със саморазправа шофьора-беглец Убиецът с БМВ-то избягал от страх да не го пребият, остава в ареста 72 часа Даниел се връщал с БМВ-то към Бургас, когато бил задържан за катастрофата на бул. "Тодор Александров" След убитото дете питам: В Бургас и до Екозоната край Вая, и до тоалетната ли ще ходим с кола? 23-годишният Даниел Катрапелов от ж.к. "Меден рудник" е шофьорът на БМВ-то, убило малкия Страхил (ОБНОВЕНА) Полицията издирва шофьора, убил 8-годишния Страхил на бул. „Тодор Александров“ Извънредно! Черно БМВ уби дете на бул. „Тодор Александров” в Бургас и избяга (СНИМКИ +18)
виж още
скрий
02 Май 2015, Събота, 09:19 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки авторът

Черното БМВ влачило малкия Страхил 40 метра без да спре


Бургаската полиция издирва шофьора на черно БМВ, който днес уби 8-годишно дете на бул. „Тодор Александров“. На мястото на кървавия инцидент нямаше никакви следи от спирачен път, а разследващи коментираха, че колата е влачила малкия Страхил около 40 метра, без да спира.

Едната маратонка на детето беше изхвърчала в другата лента на оживения булевард, на метри от кървавите следи до тялото му.



Резултатът след катастрофата: кървави следи и изпочупени ламарини

Полицаите разпитваха свидетел на катастрофата, които записал номера на БМВ-то на избягалия шофьор.

Веднага районът се напълни с роми. Някои от тях коментираха, че виновникът за инцидента е бил пиян. Според тях линейката е дошла близо час, след като се обадили на „Бърза помощ“.



Близките на Страхил трудно сдържаха сълзите си

Близки на детето заявиха пред репортер на Флагман.БГ, че няма да търсят саморазправа, а искат справедливо наказание за виновника. Други обаче се заканиха, че ако присъдата не ги удовлетворява, ще линчуват убиеца на Страхил.

Детето е пресичало в участък, където това е абсолютно забранено. Ограничението на скоростта там е 80 км/ч. Шестлентовият път е ограден с висока мантинела. Въпреки това там често се наблюдавали групи деца, които безконтролно минавали към езерото "Вая", казаха от близката бензиностанция.

В категории: Бургас , Крими


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
54
Коментара
Георги РУСЧЕВ Скрит риск дебне Черноморието под земята Скрит риск дебне Черноморието под земята 21/06/2026, Неделя 19:30 2
54
Коментара по темата
54.
до 47
03.05.2015 15:07:56
0
4
те животните не са и като циганите ! животното си пази малкото, не го ражда за пари !
53.
B-s
02.05.2015 20:56:21
0
8
Edin Mangal po-malko vinoven e malkiq ciganin da ne e presi4al taka.Mangalite van ot Bulgariq da gi premahnat na dale4e .
52.
B-s
02.05.2015 20:56:19
0
3
Edin Mangal po-malko vinoven e malkiq ciganin da ne e presi4al taka.Mangalite van ot Bulgariq da gi premahnat na dale4e .
51.
gb
02.05.2015 20:44:16
1
2
Поздрав с песента - циганите мачкам в БМВ

http://vbox7.com/play:6854da6b16
50.
fasheto
02.05.2015 20:06:22
0
5
смърт за мангалите !!!! да ги изтребят всичките!!!!
49.
до А 0555
02.05.2015 19:45:23
2
1
Дане си го блъснал с Витото
48.
така е
02.05.2015 19:37:50
0
10
Ми Българите на сапун викаха в Сливен и аз да взема да се вайкам ли - че такива малки ромчета се заканваха на Българите - ами друг път ще се кося.
47.
@
02.05.2015 19:30:41
10
6
Четa и полудявaм...от срaм, от бяс, от безсилие пред толковa злобa. Дори животните не сa тaкивa, дори те убивaт, сaмо зa дa се нaхрaнят!
A някои лешояди тук, се хрaнят от чуждото нещaстие.
ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО Е ЖИВОТНИ ТAКИВA!!!
И некa ви нaпомня, че именно бългaркa, медицинско лице ( aкушеркa ) преби почти до смърт дете-бългaрче!

Почивaй в мир детенце!
46.
меее
02.05.2015 19:30:31
1
7
Ти си идиот...бе. Дано не ти се случи да се сблъскаш с мръсотията им...мухльо. Кой ти пребърква джобовете и ти краде последните пари по пътя - българчета ли? Пращат ги от малки да се учат да те крадат. К'вото искате си драскайте тука....на мен не ми пука .. за такива, защото съм им сърбал попарата. Боклуци ...няма да се оправи България с такива жалевни "Българи" . Дано вие да не блъснете такова че дупи да ви е яко..
45.
до 36
02.05.2015 19:25:50
1
2
За разлика от повечето списващи тук, единственото което бих ви пожелал е ЗДРАВЕ!
44.
eee
02.05.2015 19:22:21
5
2
И какво сега, щом родителите му не са вършили добре родителските задължения да ги мачкаме децата ,а? Шофьора е убиец избягал от местопрестъплението, а детето е...циганче. Кой е виновен?

Не ми казвайте, знам - ЦИГАНЧЕТО!
иДИОТИ!
43.
c
02.05.2015 19:21:19
2
5
Народе,
недейте да пишете такива грозни неща и да мислите толкова простовато и тъпо.Утре,някой от всички Вас може да е сгазен от този същия водач на БМВ!Никой не е застрахован от нещастия,ама абсолютно никой!Може да е вашето дете,племеник,влук,брат,сестра.....Може да сте осъкатени за цял живот или да нямате късмет да оживеете!Недейте да заяитавате УБИЙЦИ!!Всеки трябва да си поеме отговорноста за свойте действия или бездействия!Ако беше вашето дете нямаше да пишете такива гадости с сигурност!
42.
бург
02.05.2015 19:18:58
2
4
отново 20г дришльо с 20г беемве
41.
Не ги жалете
02.05.2015 19:14:41
2
9
Само да добавя тук че вчера имах подобаващ случай - деца (роми) към 20...30 да играят на пътя с топка пред общинска сграда. Пътя не е главен, но постоянно минават коли карани бързо. Трябваше да ги гоня като падар 2..3 пъти а накрая родител се намеси .."Играйте деца, нищо не могат да ви направят" - да ги изгоня имаща предвид мангалката. Е кажете ми - има ли оправия с такава долна сган. После като ги блъснеш си виновен??
40.
ЗАСРАМЕТЕ СЕ!
02.05.2015 19:11:48
8
6
Как не Вие срам и страх от Бога?!
Да се радвате на смъртта на едно ДЕТЕ!?Ужас!!!Какви хора сте всички,Вие деца нямате ли?Не се ли срамувате от себе си и от скапаното Ви виждане за най-вишето-ЖИВОТА!Да, детето е от малцинството!Да,не е имало наличие на родителски контрол!Да,не е трябвало да прецича точно там!Мъртво е,факт!Но,пък да сте толкова долни и тесногръди и да мислите че е ''убиеца'' заслужава медал си е Позор!
39.
!!!
02.05.2015 19:10:14
14
3
Цигaните сa мрaзени сaмо в Бългaрия, бългaрите...в целият остaнaл свят...виждaм, че имa зaщо!
Те зaтовa ще си мрете в собствените си лaйнa вие, нищо човешко не ви е остaнaло!
Животни!
Дa почивa в мир детето!
38.
тъпанар
02.05.2015 19:00:05
4
4
който кълне...тъпкано да му се връща. Само принизил се може да се изкаже така - МАНГАЛ
37.
Флагман
02.05.2015 18:59:52
0
10
Полицията издирва шофьора, убил 9-годишния Страхил на бул. „Тодор Александров“ за да му връчат грамота за отлично свършена работа
36.
до еее
02.05.2015 18:56:58
1
7
По-добре си запази мнението за себе си!Недей да пожелаваш такива неща
35.
еее
02.05.2015 18:53:29
13
2
На 99% от коментиращите по - долу, бих искал да им пожелая да им се случи същото, което се е случило с детето, но не смятам да се принизявам до нивото им.
34.
аз мразя мангалите
02.05.2015 18:49:05
0
16
Те раждат много бе...ко се косите...продават ги без да им пука, а вие се вайкате тука. Бъдете Българи. Нямате си понятие каква сган са и малките - къде ходи по забранен път за пресичане. Има такива дето родителите ги карат нарочно да се мятат пред коли та да съдят водача - явно тука не е станал номера им.
33.
wlado 6tqx dago utrepa
02.05.2015 18:30:50
6
3
bqgai nawan 6ta ebat v zatwora romite q ako bqxa te xwanali 6tqxa data ubiqt zapalqt giw v kolatati bqgai gadno kopele.........bmwe manqk kriisa za6toto rom mrazi
32.
Bs
02.05.2015 18:07:10
0
19
Жалко за детето. Съд за родителите които са го оставили на риск и така са допринесли това да се случи! Ако е изкочило в последния момент .... там с 80км ограничение как се спира освен ако не застрашиш своя или на другите живот. Шофьорът е избягал за да избегне саморазправа според мен.
31.
99
02.05.2015 18:05:12
4
29
До форумците, които жалят цигането:
Ако на вас се случи това, независимо дали сте спрели и сте оказали помощ или сте избягали, това събитие ще промени животи ви към лошо. Без значение дали сте спазвали скоростта, дали сте били дисциплиниран шофьор, това цигане със своето поведение не би ви дало шанс да избегнете удара. С какво сте виновни, че има такава голяма група същества, живеещи между нас, да кажа направо диваци, които нямат място между нас при съвременния начин на живот, който водим?
30.
Изварата и Украинеца с GL-а
02.05.2015 18:01:22
4
3
пак БМВ
29.
123
02.05.2015 17:59:33
6
11
Не дете, пък било то и циганче, куче или коте ако сгазя, ще ми тежи на съвестта много дълго време. На къде върви този свят, Господи?!
28.
за журналята
02.05.2015 17:57:57
3
12
Ай стига сте публикували това, достатъчно вдигнахте рейтинга на циганите в Бургас. Сега те да ви платят заплатите.
27.
zapoznat
02.05.2015 17:55:25
2
6
какви роми кубински ? бели ? големи малки ?
това са цигани
иначе жалко
26.
А 0555
02.05.2015 17:53:44
4
24
Какво ще линчувате е мама ви циганска там пресича ли се ви еба в мангалите ,какво пресичате на околовръстното никои не ви е виновен не водача а родителите трябва да бъдат съдени всеки адвокат ще го оправдае дете на 9 години какво прави само там ....едно време в София и аз блъснах с една Г класа едно цигане ,веднага се обадихме на адвоката на фирмата и даже и до съд и дело не стигнахме .
25.
212
02.05.2015 17:52:40
6
8
Залагам 10:1, че шофьорът е високо интелигентна меденруднишка "батка" с Адидас.
24.
nnnnnnnnnnnn
02.05.2015 17:51:19
1
13
Вчера пак на същия участък група циганета се правиха че яздят мантинелата която разделя пътя.........нормално е някое да бъде прегазено
23.
aSD
02.05.2015 17:49:54
22
1
как няма да търсите отговорност бе бахти малоумните цигани хващайте брадвите и раздадете справедливост иначе утре и вас ще ви сгазят
22.
до № 9
02.05.2015 17:47:23
2
24
Това не е дете, това е малък циганин. Детето е малкото на човека.
21.
gg
02.05.2015 17:43:59
2
14
Децата вървяха отгоре по мантинелата .Като нямат родители ще се случват такива неща.
20.
Шофьор на БМВ
02.05.2015 17:36:08
2
6
Търсете шофьора при ОЗБГ.Аз ако блъсна циганче ще отида при тях да ме защитават.Само трябва да ги настигне човек,че много бягат на плажа напоследък и не им остава много време от тренираме да защитават българите.
19.
ето вижте за какво малоумие говорим !
02.05.2015 17:32:16
1
5
http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/05/02/109917/кола-бутна-и-уби-дете-в-бургас/?utm_source=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent

циганите да запомнят едно и за тях има закони еко не тук на оня свят !
18.
11111
02.05.2015 17:30:09
5
23
''Полицаите разпитваха свидетел на катастрофата, които записал номера на БМВ-то на избягалия шофьор.'' Хахаха, глупави куки, мислители че някой ще се върже на това? Всеки знае че това се пише по медиите единствено когато нямате информация и шофьора да дойде сам да се предаде.
17.
...
02.05.2015 17:24:22
10
8
факта , че шофьора е избягъл от мястото на катастрофата само ще утежни вината му. защо го е направил? ако беше останал можеше да бъде и оправдан...
16.
16
02.05.2015 17:23:08
1
25
"ако присъдата не ги удовлетворява, ще линчуват убиеца на Страхил"

че те ни линчуват ежедневно, по всякакви начини ! преди да линчуват който и да е нека да помислят кой е виновен за този случай ! аз ще им подскажа ТЕ "РОДИТЕЛИТЕ" !!!!!!!!
15.
ivo
02.05.2015 17:10:41
2
24
цитат: "Веднага районът се напълни с роми. Някои от тях коментираха, че виновникът за инцидента е бил пиян" ...

Хем бързо карал, хем мангалите го помирисали, че е пиян?! Я проверете дали баща му не го е убил и захвърлил на улицата!
14.
ivo
02.05.2015 17:05:52
1
29
цитат: "Веднага районът се напълни с роми. Някои от тях коментираха, че виновникът за инцидента е бил пиян" ...

брей и как така циганите никога не са виновни ?
13.
Фифи
02.05.2015 17:02:03
2
42
Няма край тази мъка! Горките родители! Изгубиха социалните помощи за малкото цигане. Сега ще трябва да намалят цигарите и ракията. Мъка, мъкааааа!
12.
az sum
02.05.2015 17:01:23
2
24
Kato e dete si gi priberi u vas vsichkite ciganeta ot mahalata I si gi gledai . Nie prostite bulgari shte rabotim za tqh da im e hubavo na chernite guzove , da na kradat , da ni iznasilvat jenite I da ni izbivat
11.
Do 9 ...
02.05.2015 16:58:43
4
38
ТОВА Е ЦИГАНИН, БЕ, МАМА ТИ УМНА!!!!!!
10.
az sum
02.05.2015 16:56:52
3
28
Da bude smurt za vseki mangal !
9.
...
02.05.2015 16:54:16
37
16
ТОВА Е ДЕТЕ БЕ,МАМА ВИ ПРОСТА!!!!!!
8.
Бс хейтър
02.05.2015 16:53:47
1
43
МАМА ВИ ПРОСТА ЗГАН ВАЙКАТ СЕ И СЕ ТРЪШКАТ САЧОВЕ ПРОСТИ КЪДЕ БЯХТЕ КАТО ДЕТЕТО Е БЯГАЛО ПО ТРИЛЕНТОВО ПЛАТНО МАМИЦАТА ВИ ЧЕРНА ...Какво заслужена справедливост има безкрайно много случаи където мангали убиват стари хора за 5 лв ...ТО КОЛЕТО СЕ ВЪРТИ мама ви и сган ПУСКАЙТЕ ГИ ОЩЕ ТИЯ ПАКИСТАНЧЕТА ДА БЯГАТ ПО ПЪТЯ ГУРЛЯЦИ
7.
123
02.05.2015 16:49:39
1
10
Флагман, какво значи "уживен","оживен" или "ужилен"?
6.
88
02.05.2015 16:48:31
2
33
Какво прави 9 годишно там ?Въобще не се и съмнявам нарочно да са го пратили да минава ,да изкарат някой лев!
П.П. Флагманци ,проверете как се пише "оживен" много ме радвате какви сте неграмотни ;)
5.
slavi
02.05.2015 16:48:22
2
49
близките да не ми се правят на жертви ! пак питам какво прави детето там ? защо моето не е там ?
4.
Ceko
02.05.2015 16:47:09
3
48
И да знам кой е няма да кажа. И враг да ми е пак няма да кажа.
Eба ги мaнгалите неокъпани
3.
до 1 и 2
02.05.2015 16:45:29
2
38
ето два готини коментара ! не коментари на будали !
2.
SS
02.05.2015 16:42:59
3
62
Таман са се събрали на едно място, избийте и останалите цигани! В този град няма ли Тирове да минат през тълпата?
1.
Иван
02.05.2015 16:41:08
7
60
Смърт за всички мангали!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Изкупната му цена пада до 30 евроцента за килограм, когато Бог дава богат улов, до 6 евро Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Съпругата на починалия 75-годишен пловдивчанин, разкри, че той е бил цял ден на слънце и след като влязъл във водата, се строполил и се удавал Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“ Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото По морския бряг се очаква слънчево време с максимални температури около 30 градуса, прогнозира Николай Василковски Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Вижте официалния списък на ТОП 10 и ДЪНОТО 10 в регионалното класиране по Български език и литература Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Златина Петрова спечели извънредния вот в поморийското село, но реалните лостове остават в ръцете на татко ѝ Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори