×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новият генерален консул на Русия пристигна в Бургас заради малката Алиса, която се бори за живот в МБАЛ


Новият генерален консул на Русия пристигна в Бургас заради малката Алиса, която се бори за живот в МБАЛ
Сергей Николаевич Лукянчук бе придружен от почетния консул на Руската федерация в Бургас Тонко Фотев
Тема в развитие
Бащата на Алиса, преди да влезе на разпит в полицията: Не губя надежда за детето си Преди да полети от 5-ия етаж, рускинята Александра крещяла: Аз съм курва, спах с много мъже Новият генерален консул на Русия пристигна в Бургас заради малката Алиса, която се бори за живот в МБАЛ Самоубилата се Александра се карала със съпруга си по скайп, търсила помощ от руски психолози Бащата на 4-годишната Алиса пред Флагман.бг: Твърде много ми дойде Александра паднала по невнимание от 5-ия етаж? 4-годишната Алиса преживя нощта, бори се за живот, баща й припаднал, когато чул трагичната новина Ето ги Александра и Алиса - щастливи преди фаталния полет (СНИМКИ) Чудо! 4-годишната Алиса даде признаци на живот Умиращото момиченце на самоубийцата: Мамо! Мамо! Рускиня се самоуби след скок с детето си от петия етаж в бургаския ж.к."Лазур"(ОБНОВЕНА)
виж още
скрий
19 Март 2015, Четвъртък, 07:00 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Евгения ДЖАМБАЗОВА

Бащата Василий Дикарев посрещна дипломатите, които посетиха отделението по Реанимация


Новият генерален консул на Русия Сергей Николаевич Лукянчук пристигна специално от Варна преди минути, за да окаже подкрепа на близките на малката Алиса и загиналата й майка Александра, която скочи от терасата на дома си във вторник. Той бе придружен от почетния консул на Руската федерация в Бургас Тонко Фотев, който от нощта на фаталния инцидент следи отблизо случая и състоянието на детенцето. Двамата бяха посрещнати от бащата на момиченцето Василий Дикарев и се качиха до Реанимацията, където лекарите продължават да се борят за живота на малката Алиса.

Припомняме, че Дикарев е в Бургас от вчера. Той не се е отделял от леглото на дъщеричката си. Вярва на лекарите в България и за това не е пожелал тя да бъде изместена в друго болнично заведение.




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
14
Коментара по темата
14.
Любопитен до 13
20.03.2015 01:31:26
2
0
Български студенти в Лондон..супер ниво...тия ще ги разправяш на някой друг. Това което аз видях....Метрото и кенефите по пъбовете се чистят основно от българи. Всяко уважаващо себе си африканско или пакистанско семейство, вече си има слугиня-българка. Докъде ни докараха...слуги на негрите и пакитата....пълен позор за нацията ни!
13.
до 12
19.03.2015 18:31:44
1
4
Do 12: тъпак недей обижда Българските студенти които учат в Лондон на супер ниво, не са като Руските курви и мафиоти, а тоалетните не ги чистят Българи ами ей такива боклуци като тебе.
12.
Любопитен
19.03.2015 18:03:33
4
1
Защо хиляди руснаци идват на почивка у нас, а в същото време хиляди българи ходят да чистят кенефите в Лондон? Не би трябвало ли да е обратното? Нали ние сме членове на ЕС, а те са кактосе изрази едни дебил по долу "Азиатска монголска империя от лъжци и тъпаци"
11.
Чичо Сам
19.03.2015 17:45:47
4
2
Срам за всички плюещи срещу нещастието на тези руси. Диваци отивайте в дивия запад .Има работни места за /cow boys/ говедари
10.
З
19.03.2015 17:01:46
7
3
Ходете си в Азия, мръсни Руски, тука е Европа!!!!
9.
анти-социалист
19.03.2015 17:00:08
6
6
Тоя руски слон ли ни е "освободил" сега се вижда целия театър и лъжи -- една Азиатска монголска империя от лъжци и тъпаци.
8.
Velika Bulgaria
19.03.2015 15:53:36
8
2
Тея тъпаци убиха сума ти хора в Украйна сега пак вече се опитват да залъгват тук че им пука за хората, да годят да си ебат империйската лала, мръсни убийци и алкохолици такива!
7.
до Христо
19.03.2015 14:28:50
10
4
Дано да имат застраховки,защото разходите по лечението ще ги поемем отново Ние,или болницата ще фалира.
6.
Малък Сашко
19.03.2015 14:21:20
2
1
ИЗВЪНРЕДНО!!!
5.
finland
19.03.2015 12:38:59
5
5
eeei kato ne sa bsp-to rusnacite da ne davat...kolko si sprialo-zatvoren
4.
Христо
19.03.2015 12:32:54
10
8
Защо руснаците ще ти дават пари за болница.Нали сме в голямата ЕВРОПА.Като влезем в ЕВРАЗИЯ тогава може да ни дават.За сега ще разчитаме на "братушките" европейци.Трябва да разчитаме на(както казва Плевнелиев) ЕВРОПЕЙСКАТА СОЛИДАРНОСТ.
3.
Христо
19.03.2015 12:32:16
10
9
Защо руснаците ще ти дават пари за болница.Нали сме в голямата ЕВРОПА.Като влезем в ЕВРАЗИЯ тогава може да ни дават.За сега ще разчитаме на "батушките" европейци.Трябва ще разчитаме на(както казва Плевнелиев) ЕВРОПЕЙСКАТА СОЛИДАРНОСТ.
2.
Христо
19.03.2015 12:31:11
12
15
Защо руснаците ще ти дават пари за болница.Нали сме в голямата ЕВРОПА.Като влезем в ЕВРАЗИЯ тогава може да ни дават.За сега ще разчитаме на "батушките" европейци.Засега ще разчитаме на(както казва Плевнелиев) ЕВРОПЕЙСКАТА СОЛИДАРНОСТ.
1.
matro
19.03.2015 12:24:49
12
11
Да отпуснат някой лев за болницата, толкова много руснаци има в Бургас.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим На 1 февруари страната ни се прекланя пред паметта на хилядите, загинали по време на тоталитарната диктатура след 9 септември 1944 година Сбогуваме се с лева Сбогуваме се с лева Еврото вече е единствената официална валута в България   Как куфарите с пари станаха апартаменти Как куфарите с пари станаха апартаменти Еврото направи едно нещо и то вдигна цените до небето За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя Коментар за безнаказаността, институционалния отказ от справедливост и цената, която плащат жертвите Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов От 616 представени декларации за присъединяване към партията нито една не съдържа дата на подписване Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Изрезка от вестник от далечната 1924 година провокира въпроса: Кой пречи на Бургас? Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Кадрите от баровската „Маями“ бяха качени на фен страницата на несъществуващата днес мутренска групировка във Facebook На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите Светецът, загинал мъченически за християнската вяра, се почита не само заради чудесата си, но и като покровител на плодородието  Какво крие решението на Еконт да спре пощенските услуги Какво крие решението на Еконт да спре пощенските услуги От тази година компанията спира универсалната поща и залага само на куриерски доставки Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид Както вирусът на Ковид, така и вирусът Нипа започват разпространението си от прилепи
Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Заради "изфабрикувани обвинения" в сътрудничество с Русия за спечелване на президентските избори през 2016 г Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Планираната промяна в националното външно оценяване и балансът в подготовката на учениците излязоха на преден план на среща на СРСНПБ Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж ФК Кьолн ги поздрави  Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Cпopeд индийcĸи мeдии ĸъм ĸpaя нa янyapи oĸoлo cтo дyши ca били пocтaвeни пoд ĸapaнтинa ĸaтo ĸoнтaĸтни лицa Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори