×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама души са застреляни близо до летището на Франкфурт
  • 6000 удара за 10 дни: Войната с Иран източва американските арсенали
  • Само за две седмици: Русия възстанови $10 млрд. от дефицита си за 2026
  • Акция срещу купуването на гласове се провежда в Бургас
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колата на депутатка от „Атака“ паркирана нагло пред жилищен блок


Колата на депутатка от „Атака“ паркирана нагло пред жилищен блок
Колата на депутата от „Атака“ Миглена Александрова е била паркирана нагло пред жилищен блок
16 Февруари 2015, Понеделник, 12:14 ч.

Стикерът на Миглена Александрова виси върху стъклото на автомобила, но тя отрича да е паркирала неправилно

Колата на депутата от „Атака“ Миглена Александрова е била паркирана нагло пред жилищен блок. Възмутен гражданин снимал автомобила, на чието предно стъкло бил залепен стикер с името на народната представителка и изпратил снимките на парламентарния шеф Цецка Цачева.
„Излизах да заведа детето на училище. Идва един бус да я вземе. Мястото, от което трябва да минем, обаче не беше свободно. Там беше паркирала кола, която доста затруднява минаването покрай нея. Чистачките бяха вдигнати, но аз преместих огледалото, защото дъщеря ми два пъти щеше да си удари главата”, каза пред камерата на бТВ Валентин Коен. Той уточнява, че живее в този блок от три години, но никой досега не си е позволил да си остави колата така.
Депутатката от „Атака”, която е и член на комисията по транспорт, Миглена Александрова отказа да се извини на Коен и на гражданите, защото тя нямала никаква вина.
На въпроса дали неправилно паркираната кола е нейна, първоначално тя отговори с „не“. Имаме такива коли, но те са ни служебни, уточни Александрова. Стикерът е мой, но аз не карам тази кола, добави тя.
Подобни стикери обаче не може да бъдат издадени на никой от сътрудниците на депутата, защото са поименни. Със заповед главният секретар на парламента е разпоредил, че пропускът не може да бъде преотстъпван на трети лица, а единственото право, което дава, е народните представители да паркират безплатно на паркоместа пред парламента, но не и по тротоарите пред домовете на хората.
От този депутат и парламентарната й група не вярвам да получа извинение, каза Коен.
Аз не мога да нося отговорност за някой, който кара автомобила ми, повтаря като развалена плоча пък депутатката от „Атака“. Тя естествено не посочи кой е паркирал неправилно.

В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина известен българин Почина известен българин 17/03/2026, Вторник 13:26 0
Мария АРНАУДОВА Ето кои имена празнуват днес Ето кои имена празнуват днес 17/03/2026, Вторник 12:20 0
7
Коментара по темата
7.
i hate stupid people
16.02.2015 17:12:05
1
5
Нарежете и гумите и повече няма да спира така !
6.
DA JIVEE ATAKA, DOLU PF
16.02.2015 15:36:36
1
4
SHTOM E ATAKA, TREBA DA E NAGLO, NEMA KAK. MI TI KASABOVA KAK PARKIRASH TOZ CHEREN JEEP PRED VASHIA BLOK? VSE PRAVILNO LI GO PARKIRASH? NE SA PRAI NA UMRELA LISIZA, CHE DA NE SNIMAM TOZ JEEP KAK VIE S VALETO GO PARKIRATE PIANI PREZ NOSHTITE...AIDE NE IZDREBNIAVAITE, CHE LOSHO VI SE PISHE, POCHVAM I AZ DA SNIMAM.
A, ZABRAVIH DA TI KAJA, CHE SME SASEDI, JIVEA TOCHNO SRESHTU VAS...
5.
asd
16.02.2015 12:05:15
2
10
че тя цяката партия с всичките и членове се състои само от супер нагли,алчни,лъжливи и крадливи педофили и психично болни .как да паркират като нормалните хора ли?
4.
Въйчо
16.02.2015 10:22:30
3
6
От тази снимка не може да се види как е спряла спрямо блока и до колко пречи,но щом хората са казали ,че е спряла нагло,значи е патър нагъл и трява да си понесе последствията!
3.
тото
16.02.2015 09:46:35
2
12
защо депутатите не си плащат синя зона?
2.
И КО
16.02.2015 09:39:53
9
7
Все пак не е отцепила района със 20-сет, човека охрана,.Нито улиата затворена.Това че е от АТАКА а не от ГЕРБ е проблема,,и последия бабаит- новозабогатял, спира където си иска.Долу АТАКА горе ГЕРБ това ли искате-това май.
1.
uuu
16.02.2015 09:21:15
2
14
bahti i izroda
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво казват последните 30 минути за последните 30 години от живота на първия валутен дилър в Поморие Какво казват последните 30 минути за последните 30 години от живота на първия валутен дилър в Поморие Той беше благодат за всеки кредитор, защото можеше да върне дълг за милиони евро, смята един от най-близките му хора Почина Слава Рачева, създателката на "Педя човек-лакът брада" Почина Слава Рачева, създателката на "Педя човек-лакът брада" Тя превърна героя от телевизионната рубрика "Лека нощ, деца" в любимец на малки и големи Кати от "Ергенът": Не всеки трябва да работи от 9 до 5, за да живее добре Кати от "Ергенът": Не всеки трябва да работи от 9 до 5, за да живее добре Риалити звездата разкрива подробности за личния си живот, отношенията с мъжете и участието си в „Ергенът“ Заради скандала "Петрохан": Борислав Сандов напусна политиката с цитат от Ивайло Калушев Заради скандала "Петрохан": Борислав Сандов напусна политиката с цитат от Ивайло Калушев Истината е като водата - тя винаги си проправя път Опасна операция: Спасяват бедстващи овце в 300-метрова бездна край Кърджали Опасна операция: Спасяват бедстващи овце в 300-метрова бездна край Кърджали Четири екипа на "Зелени Балкани" се включиха в спасителната операция за овцете, блокирани на скална тераса Почина известен българин Почина известен българин България загуби един от най-големите си морски изследователи Втората жертва на психопата от „Меден рудник“ е скъпа проститутка, в която той се влюбил безнадеждно Втората жертва на психопата от „Меден рудник“ е скъпа проститутка, в която той се влюбил безнадеждно Домакинът платил 150 евро за 1 час за качествената услуга, след което болният му мозък отказал да я пусне да си ходи Дни преди Великден: Ще има ли поскъпване на яйца и други продукти за празничната трапеза Дни преди Великден: Ще има ли поскъпване на яйца и други продукти за празничната трапеза Цените на основни продукти като яйца и агнешко месо не се очаква да скочат значително, въпреки сезона на засилено търсене Заключително събитие по проект „Дигитална трансформация в обучението по БЕЛ (Уча БЕЛ 4.0)“ Заключително събитие по проект „Дигитална трансформация в обучението по БЕЛ (Уча БЕЛ 4.0)“ Представяне на резултатите от проекта по Еразъм+ за дигитализация на обучението по български език в международен контекст AI вкара кмета на Бургас Димитър Николов във фалшива реклама за хазарт AI вкара кмета на Бургас Димитър Николов във фалшива реклама за хазарт В изкуствено създаденото клипче градоначалникът призовава съгражданите си да изтеглят приложението на телефоните си и да играят комар
Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети За да се предпазят от енергийната несигурност, някои превозвачи прибягват до предварително изкупуване на големи количества гориво Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Древната тропическа гора, запазена под вулканична пепел, предлага безпрецедентни възможности за изследване на екосистеми от ранния пермски период Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Имаме многопластова отбрана във въздуха и придобиваме още повече, каза сръбският президент Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски „Ти си до Украйна от първия ден“, заяви президентът на Украйна Израел удари високопоставени ирански военни лидери Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Paзpaбoтĸa e нa ĸoмпaниятa Сhіnа Аеrоѕрасе Ѕсіеnсе аnd Іnduѕtrу Соrроrаtіоn (САЅІС), ĸaтo ce явявa eĸcпopтнa вepcия нa пpoтивoĸopaбнaтa YЈ-12. Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Моджтаба Хаменей контролира милиардни активи в Европа и Близкия изток, включително луксозни имоти в Лондон, съобщава Jerusalem Post Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Силният трус беше регистриран във вторник сутринта, епицентърът се намира на 15 км дълбочина Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Вълна от дронове и ракетни нападения срещу дипломатическата мисия в Ирак, Израел с нови удари по Иран и Хизбула
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Готина мацка влиза в студио за татоировка:
- Искам да ми татуирате надпис на зaдникa.
- Добре! Какво искате да пише?
- Входът е от другата страна.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки пробват пуловери:
Продавачката:
- Знаете ли, че са необходими поне три овце, за изплитане вълнен пуловер?
- Ооо?! Дори не знаехме, че могат да плетат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори