Цирк в ОбС в Бургас: Георги Дражев окичи знамето на ЕС с перука на гей
Георги Дражев излезе на трибуната с пълен арсенал балони, перуки и очила, но взриви емоциите като окачи една от тях на знамето на ЕС
27 Януари 2015, Вторник, 11:54 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАОбщинският съветник протестира срещу ГЕРБ, иска да подкрепят забраната на парадите на хомосексуалистите
Общинският съветник от НФСБ в ОбС в Бургас Георги Дражев взриви емоциите в заседателната зала, където днес се провежда сесия на местния парламент. Той излезе на трибуната с два бели балона, наподобяващи надути презервативи и богат арсенал от цветни перуки, каквито изобилстват на гей парадите.
Всички тези атрибути той използва за онагледяване на речта си в подкрепа на докладната записка, която патриотите за пореден път входират за разглеждане, за забрана на гей парадите в Бургас. Досега тя беше неколкократно отхвърляна от мнозинството в местния парламент и това провокира Дражев да вземе крути мерки. В емоцията си обаче той закичи цветната перука върху знамето на ЕС, което е точно до трибуната.
Николай Иванов свали пъстрата перука от знамето, а председателят Костантин Луков наказа Дражев със забележка
|
С това провокира острата реакция на съветниците и председателя на ОбС Константин Луков. „За поругаване на национални символи, ви наказвам със забележка”, каза Луков. Общинският съветник от ГЕРБ Николай Иванов скочи веднага да свали перуката от знамето.
Артистичната изява на Дражев обаче не помогна и този път и докладната записка беше отхвърлена.
В категории:
Бургас
В никакъв случай не хвърляйте саламурата от киселите краставички
5 зодиакални знака на прага на съдбовен поврат
09/05/2026, Събота 15:54
0
Индонезия задържа 321 чужденци за онлайн хазарт
Нови случаи на хантавирус на круизен кораб? Подозират, че трети британец и испанка вероятно са заразени
Шок цени на самолетните билети планират авиокомпаниите
Четири огнища на шарка в Пловдивско ликвидира БАБХ
ЦРУ: Иран може да устои на американската блокада с месеци
Дара с втора репетиция на сцената във Виена
„Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас
Самолет удари човек на пистата в Денвър
Крум Зарков: 9-ти май е ден на победа, ден на памет, ден на съвест
Волен Сидеров каза истината за скандалните кадри в София
