Изнасиленото 8-годишно момиче: Направих се на умряла, той пак се върна
Когато се събудила, дрехите й били свалени. „Когато се събудих, първо не ме болеше корема, после ме болеше“, обясни тя
13 Октомври 2014, Понеделник, 19:47 ч.
Кметът пристига, носят детето на ръце, кърваво, посочи бащата
Направих се на умряла, той пак се върна. Така 8-годишната Джансер разказа за насилника си Осман от Калояновец, който я изнасили близо до язовир „Студен кладенец“ преди дни. Разказът на момиченцето в по TV7 беше накъсан и объркан. Джансер говореше на турски, а в ролята на преводач бе баща му Искрен.
Джансер си спомня, че Осман я викал да дойде с него, уж че ще я води при баща й. Тя му отговорила, че ще се оплаче на родителите си и полицията. Тогава Осман почнал да я души. След това Джансер не помни нищо.
Когато се събудила, дрехите й били свалени. „Когато се събудих, първо не ме болеше корема, после ме болеше“, обясни тя.
Родителите Искрен и Мария допълниха ужасяващия разказ. Когато започнало търсенето, кметът и местният полицай помогнали за намирането на Джансер. „Кметът пристига, носят детето на ръце, кърваво“, посочи бащата. По думите на майката, детето било с разкъсан ректум и се наложило зашиване в болницата. „И дете няма да има“, добави тя.
Когато открили момиченцето, то било в съзнание. Според бащата, Осман не е луд - „Прави се на луд“. Рой се разгневи на институциите в България и попита, ако това се беше случило в Германия, където са децата на Осман, дали реакцията би била същата.
„Трябва за такива хора да има хайка – хайка за вълци“, викна разяреният баща със сълзи на очи. „Цялото село сега събира подписи. Детски смях няма в селото. На такъв не се прощава. На такъв мястото е само в затвора“, категоричен беше той.
Накрая родителите намериха сили да благодарят на местния полицай и кмета, които „направили невъзможното“ да намерят захвърлената им дъщеря.
В категории:
Лична драма
Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха
Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта
28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията
Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година
Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро
Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка
Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
