×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Патриотичният фронт поведе чети на Войводски събор край Жеравна


Патриотичният фронт поведе чети на Войводски събор край Жеравна
Лидерите на ВМРО Красимир Каракачанов и на НФСБ Валери Симеонов показаха уникални оръжия, сред които белгийски пистолет, с какъвто е бил въоръжен Васил Левски, както и прословутия Кози рог
26 Юли 2014, Събота, 20:03 ч.
Автор: Флагман

Облечени в народни носии, лидерите на НФСБ Валери Симеонов и на СЕК Георги Манев поеха ангажименти за довършването на храма в кв. Победа в Бургас

Патриотичният фронт поведе чети и изнесе урок по родолюбие в гората край Жеравна, където в момента се провежда Първата Войводска среща. Съпредседателите на НФСБ Валери Симеонов и Валентин Касабов, лидерите на ВМРО Красимир Каракачанов, на СЕК Георги Манев облякоха народни носии и поеха публично конкретни ангажименти, които ще изпълнят.
Лидерът на СЕК Георги Манев, облечен в народна носия, обеща да дари 5 хил. лева за довършването на църквата "Св. Георги Победоносец" в бургаския кв. "Победа"

Пред присъстващите на събора Симеонов заяви, че се ангажира с изграждането на два паметника на Николай Хайтов – в Гулянци и Тутракан, както и с довършването на православния храм „Свети Георги Победоносец”, който НФСБ изгражда в бургаския квартал „Победа”. Георги Манев обяви, че ще дари 5 хил. лева за строителството на църквата.
„Имаме чудесна родина и трябва ежедневно да се грижим за нея. Този събор е част от борбата, която водим за възраждането на България”, каза Валери Симеонов. Той добави, че целта на телевизията, на която е собственик – СКАТ, е да работи за патриотите в България. Заради това той получи като подарък от водещия на предаването „Паралакс” Валентин Касабов икона на Васил Левски.

Валентин Касабов и Христо Димитров бяха категорични, че е време за възраждането на България
Според патриотите войводската среща е продължител на славните традиции. Според лидера на ВМРО Красимир Каракачанов има сценарий за разделението на народа.
"За да се ограби държавата - трябва да бъдат разделени хората. Ако бяха единни, нямаше да позволят на една определена шайка да приватизира България.”, каза Каракачанов.
Двамата със Симеонов показаха уникални оръжия, едно от тях беше прословутият Кози рог, описан в творбата на Николай Хайтов, както и белгийски пистолет, с какъвто е бил въоръжен и Апостола.
„Крайно време е възраждането на България да бъде факт”, каза Валентин Касабов. Инициатор на Войводската среща е Христо Димитров - ръководител на ансамбъл "Българе".
 

 


В категории: Политика


11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
????????4
28.07.2014 00:40:18
0
0
Защо всеки, който напира да се докопа до властта намесва името на Левски? Тези алчни продажници не разбраха ли, че на нормалните български граждани ни е обидно точно те да се сравняват с Апостола?
10.
Василева
27.07.2014 11:58:39
3
0
Браво на хората.Така се прави.Обединение на малкото читав народ и партии му е майката
9.
LORD
27.07.2014 11:00:25
2
0
DO N 7 : BRAVO , KOLEGA ....
8.
45734
27.07.2014 10:14:44
0
2
Каквито "политиците", такива и "писачите". Коригирайте фамилията на Николай ХайтОв. Буквичката "о" е далече от "е" на всяка клавиатура. Невежество и посредственост. Навсякъде.
7.
морски
27.07.2014 09:42:10
3
2
ПАтРИотиЧНИЯТ фронт поведе чети на Войводски събор край Жеравна.
6.
ивайло
27.07.2014 07:04:24
3
5
г-н Симеонов ще се коалира и с дявола само и само да се домогне до парламента.Един жалък човек ,нечестен ,мръсник и подал това е той,гласувайте за него!
5.
АМАН ОТ ТИЯ
27.07.2014 01:05:57
1
5
ПИСНА МИ ЕДНО И СЪЩО ДА ПОВТАРЯТ КАТО ПАПАГАЛИ ГОДИНИ НАРЕД--ТОЯ КРАЛ ОНЯ СЕ КАНЕЛ ДА КРАДЕ,,А ТЕ ГОРКИТЕ АКО ВЗЕМАТ ВЛАСТА САМО ХУБАВИ РАБОТИ ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ--ВЯРВА ЛИ ИМ НЯКОЙ.
4.
Абсолютни смешници
26.07.2014 22:12:45
1
18
Като ги погледнеш тез войводи пременени и започваш да се сещаш всеки от тях през колко партии е преминал - Валери Сименов, Касабов и компания все от СДС са тръгнали. А Манев е най-голямата пародия, жив Бай Ганьо. И сега и ДС агента Каракачанов. Страшна компания на доказани далавераджии - единствено парата е тяхното верую.
3.
княза
26.07.2014 21:01:35
2
11
а защо нищо няма за архонта?
нали и той беше там?
само барека липсва...
2.
хахаха
26.07.2014 19:29:46
5
10
точно така. наплашете циганите да отидат при ДПС, който правят коалиция с ГЕРБ, а после и вие се присламчите там.

много сте елементарни. национални предатели в костюми.
1.
дядо
26.07.2014 19:21:09
3
21
Корав ЦИРК
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фики Стораро изпрати сина си в първи клас Фики Стораро изпрати сина си в първи клас Тунчер ще се обучава с частно училище Само във Флагман.бг: Проговори Атанас, който бе арестуван за големия пожар в Карнобатско Само във Флагман.бг: Проговори Атанас, който бе арестуван за големия пожар в Карнобатско Разследването води до 63-годишния Атанас, който отрича умишлени действия Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Гост на събитието беше народният представител инж. Петър Кънев Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Отлично представяне на бургаските каратисти В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас Едно вълнуващо творческо пътуване на Георги ЯНЕВ от българската школа до модерения почерк на запада ще ни завладее в предстоящата изложба на -  "ПОКРИВИ от местата на които НЕ съм бил". VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци Гергана Николова, Анабел Хамамджиева, Лилияна Александрова, Рафаил Георгиев – Рафо, Цветан Кръстев, Стефан Чурчулиев и Стефан Божков откриват фестивала в галерия „Петко Задгорски“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Опасният трафик застрашава учениците, а институциите мълчат, пишат до нас ядосани родители Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе Лентите са стеснени с по 25 см, а на места скоростта е ограничена до 90 км в час Катето Евро чака внуче, но получи куче Катето Евро чака внуче, но получи куче Младото семейство Кадиеви се сдоби с куче, което и двамата наричат „бебчо“
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори