Фанатик разпъна приятелката си на кръст, защото била обладана от демони
09 Октомври 2013, Сряда, 05:53 ч.
Цяла седмица Ерик Дерън гонел бесовете от любимата си, лекарите едва я спасили
Фанатик от църквата на адвентистите от седмия ден едва не уби приятелката си в желанието си да я очисти от демони. Драмата се разиграла във Франция.
Тийнейджърът Ерик Дерън разпънал любимата си Антоанета на кръст, за да я “освободи” от адските изчадия, съобщава The Daily Mail.
Приятелката му също е адвентистка. Той си помислил, че тя е обладана от нечисти сили, защото му казала нещо на неразбираем език. Тогава момчето решило да отвлече 19-годишната девойка със свои приятели и да се превъплати в ролята на екзорсист.
Цяла седмица фанатиците били момичето, но демоните не излизали. Давали й само по малко растително масло и вода. Накрая Ерик решил да разпне любовницата си, за да “отиде” тя при Исус Христос и да се върне пречистена.
Полицията откри момичето в дома на сектанта екзорсист, съобщава ТСН. Лекарите едва успели да спасят живота й.
Ерик е арестуван и обвинен за изтезания. Той обаче отрича обвиненията и твърди, че Антоанета сама го е помолила да я спаси от демоните.
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
