×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийката Кристина Дончева взе първа награда на престижен музикален конкурс


Бургазлийката Кристина Дончева взе първа награда на престижен музикален конкурс
Кристина Дончева е носител на "Гран при" от Второто идсание на националния конкурс за млади изпълнители
22 Юли 2013, Понеделник, 12:13 ч.
Автор: darik.bg

16-годишната изпълнителка стана абсолютен фаворит на публиката с изпълнението на "Прошепнати мечти"

Кристина Дончева от Бургас е носителят на „Гран при” от Второто издание на националния конкурс за млади изпълнители на популярна песен с международно участие „Нека да е лято!”, който се проведе в Павликени. 16-годишната изпълнителка стана и абсолютен фаворит на публиката, която пя и танцува на нейните изпълнения на „Прошепнати мечти” и “Je taime”.

Статуетката „Гран при” по традиция е планински кристал с гравирана в него триизмерна роза. Останалите лауреати получиха златни и сребърни слънца с емблемата на конкурса. 62-ма изпълнители премериха вокални сили в най-слънчевия конкурс на България. Сцената на Летния театър в Павликени беше изпълнена с техния талант в двата конкурсни дни.

Изпълнители от Япония, Молдова и Румъния се включиха в престижния конкурс тези тази година. Сара Нукина, която е на 8 години, дори излезе на сцената с кимоно и пя на майчиния си японски език. Виктория Войтович пък е от бесарабските българи и очарова всички със сценичното си присъствие. Тя заслужено отнася при сънародниците ни в молдовския град Тараклия специалната награда за най-добро изпълнение.

Към журито тази година се присъединиха и румънският вокален педагог Аурелия Вайда и певицата Петя Буюклиева. Председател на журито е композиторът Стефан Димитров, а останалите членове са Румяна Начева, певиците Маги Джанаварова и Джина от „Трамвай 5”, както и зам.-кметът на Община Павликени инж.Венцислав Иванов. Наградата на кмета получи Яна Димитрова от Севлиево.



В категории: Лайфстайл


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„В търсене на Коледа“ се оказа истински успех за бургаската аудитория „В търсене на Коледа“ се оказа истински успех за бургаската аудитория Концерт-спектакъл на Танцова школа „Diamond“ в партньорство с балетна школа „Електра“ - Варна плени публиката в НХК Бургас с автентичност и художествено майсторство Брюксел диктува: Фалитът на БДЖ идва през свалената БГ власт Брюксел диктува: Фалитът на БДЖ идва през свалената БГ власт Обичаната от управляващите „Юнион Ивкони“ бе наместена по релсите с протекциите на ЕС Уволниха директора на 138-о училище след скандала с камери в ученически тоалетни Уволниха директора на 138-о училище след скандала с камери в ученически тоалетни Александър Евтимов е отстранен от длъжност със заповед, издадена от началника на РУО София-град Елеонора Лилова Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си Той твърди, че действията срещу него са част от политически сценарий, целящ сплашване на неудобните кметове и овладяване на местната власт Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни Конституционният съдия подчерта, че липсата на ясни срокове в Конституцията оставя широко поле за политически маневри и отлага предсрочните избори Опасна игра с Бюджет 2026: Маневра на ГЕРБ предизвика протест, Борисов нарече ПП-ДБ хулигани Опасна игра с Бюджет 2026: Маневра на ГЕРБ предизвика протест, Борисов нарече ПП-ДБ хулигани Сблъсъкът между управляващи и опозиция прерасна в улично напрежение – протестът на ПП-ДБ остава СДВР: Записите от камерите в тоалетните на 138-мо училище са отивали право в телефона на директора СДВР: Записите от камерите в тоалетните на 138-мо училище са отивали право в телефона на директора Повдигнати са две обвинения - едното е за държане на специално техническо средство от длъжностно лице, а второто - за създаване на порнографски материали с непълнолетни Бургас ще закупи електромобил и зарядна станция за нуждите на социалните услуги Бургас ще закупи електромобил и зарядна станция за нуждите на социалните услуги Основната цел на мярката е да се намали енергийната зависимост и да се повиши оперативната устойчивост на социалните услуги чрез снабдяване с електрически превозни средства и зарядни станции Община Бургас стартира процедура по урегулиране на нова индустриална зона Община Бургас стартира процедура по урегулиране на нова индустриална зона Решението беше прието единодушно при неговото гласуване от Общинския съвет Болница "Селена", от която изчезнаха над 3 млн.лева: Съдействаме на разследването Болница "Селена", от която изчезнаха над 3 млн.лева: Съдействаме на разследването Болницата има интерес всички факти и обстоятелства да бъдат изяснени обективно, по законоустановения ред
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването Холивудската звезда впечатлява с дисциплина и постоянство, като залага на силови тренировки вместо на краткосрочни диети Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти Разкритията идват в ключов момент за тима на Флик, който е начело в класирането, но се изправя пред вътрешно напрежение bTV обяви пълна програма за празниците – ето какво ще гледаме от Коледа до Нова година bTV обяви пълна програма за празниците – ето какво ще гледаме от Коледа до Нова година От Коледа до Нова година в студиото ще гостуват различни звездни и интересни гости Селин Дион е готова за нова глава в живота си Селин Дион е готова за нова глава в живота си По информация на близки до певицата, тя вече е започнала да излиза на срещи През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения Едното ще е видимо от Европа, а другото само от Южното полукълбо   Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Тя стана първата българка, постигнала този преход, и една от малкото жени в света с подобно постижение Хакери удариха любимия сайт на възрастните Хакери удариха любимия сайт на възрастните Pornhub е засегнат от огромен пробив в сигурността, след като хакери са откраднали данни и историята на търсенията на 200 милиона премиум потребители Над $100 милиона за леви екстремисти: защо САЩ обявиха европейски групировки за терористи Над $100 милиона за леви екстремисти: защо САЩ обявиха европейски групировки за терористи Американски разследвания разкриват мащабно финансиране, включително от външни донори, зад радикални леви организации в САЩ и Европа Доналд Тръмп обяви пълна блокада на санкционирани петролни танкери от Венецуела Доналд Тръмп обяви пълна блокада на санкционирани петролни танкери от Венецуела САЩ затягат санкциите срещу Каракас, докато петролните резерви на страната се превръщат в ключов геополитически залог Още седем страни със забрана за пътуване до САЩ Още седем страни със забрана за пътуване до САЩ САЩ налагат пълни и частични ограничения на още десетки държави в опит да засилят националната сигурност
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Тия пак вкараха крадливия бюджет Виц на деня Виц на деня На интервю за работа.
- Разкажете нещо за себе си?
- Категорично не! Тази работа ми е нужна!
Виц на деня Виц на деня Според проучванията:
- 80% от жените смятат задника си за дебел!
- 10% го смятат за много кльощав.
- Едва една на десет жени си го харесва и се радва, че се е омъжила за него...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Жените на истинските мъже са щастливи. Останалите са силни! "Моника Белучи
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори