×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Сделка за $10 млрд.! САЩ продават ракети, дронове и гаубици на Тайван
  • Гъpция изплaти пpeдcpoчнo чacт oт дългoвeтe cи ĸъм ĸpeдитopитe oт EC
  • ПСЖ стъпи и на световния трон
  • Кокичета цъфнаха в Смолян дни преди Коледа
  • АПС и МЕЧ при президента за консултации
  • Желязков замина за Брюксел за редовното заседание на Европейския съвет
  • България представя първите си осем изтребителя F-16
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

15,30 ч, още чакат Маринов да влезе в Областна управа-Бургас, Турманова и Терзиев остават негови заместници, засега


15,30 ч, още чакат Маринов да влезе в Областна управа-Бургас, Турманова и Терзиев остават негови заместници, засега
Кой знае защо Гребенаров (в средата) бе отстранен веднага след 12 май, а Турманова бе сложена за вр.и.д. Областен управител. От днес тя и Терзиев (вдясно) отново са заместници
20 Юни 2013, Четвъртък, 15:41 ч.
Автор: Флагман.бг Снимка Боряна ТЕНЧЕВА

Ситуацията е патова, защото няма кой да разпише и един документ

Странен ден на безвластие тече в Областна управа Бургас, след като вчера на поста бе назначен новият областен управител Павел Маринов, а вр.и.д. Севдалина Турманова бе освободена. Репортер на Флагман.бг влезе в държавната резиденция в Бургас около 14 часа, за да провери как новият губернатор е бил посрещнат и кои са неговите заместници.

Не знаем какво да правим, при смяна на областните управители в минали години подобна ситуация не сме имали, защото винаги новите заварват старите титуляри и си разменят местата в кабинета. Сега обаче Турманова, която бе заместник на неясно защо освободеният веднага след 12 май Гребенаров, бе оставена като временно изпълняваща длъжността областен управител. Законът е такъв, че от момента, в който е назначен новият областен управител от новото правителство, Турманова вече не може да разписва документи в такова качество“, заяви чиновник от Областна управа с дългогодишен стаж.

Според служителите Павел Маринов вероятно щял да влезе сам – до края на деня, защото нямало яснота кои ще са неговите двама заместници. Предложението на ДПС било ясно, но в самата БСП имало остър спор – дали да е техен човек, коалиционен партньор или гражданска квота. При това положение Маринов трябвало да работи известно време в нелепа ситуация с наследниците от ГЕРБ – Севдалина Турманова и Атанас Терзиев. В момента Терзиев бил в отпуск. Турманова била на територията на Областна управа, но вече в качеството й на зам.областен управител и отказвала да разпише какъвто и да било документ, защото не е упълномощена.

Малко след като нашият репортер напусна сградата на Областна управа, получихме информация, че г-н Павел Маринов се е обадил на подчинените си и им казал, че днес до края на деня няма да дойде, понеже трябвало да оформи документите си за напускане на НС. Но не казал дали си е в Бургас или в столицата.


В категории: Политика


2
Коментара
2
Коментара по темата
2.
informator
22.06.2013 07:42:38
0
0
И за какво се радвате. Вече си имаме за областен управител доказан крадец и мошеник, доносник от ДС. Забележете доносник, защото той няма акъл за друга длъжност в ДС, където наистина има достойни и умни хора. Ето и пример. Знаете ли какво стори този другар с завода за технически въглени - Каблешково. Фалира го, разпродаде го(е всеки другар в схемата си взе своето), използва територията му за нарязване на скраб на крадени автомобили, завеща му тлъсти сметки. Маринов от където мине трева не никне - потърсете и други места където е замесен. Сега съседни на нас държави развиват успешно този тип продукция. А преди завода нямаше аналог. Нищо важно е далавера да става.
Е завода все още крета добре че има руски инвеститор който наистина иска да заработи, но за съжаление Маринов който е в УС на завода продължава да търси далаверка.
Какво да очакваме от такъв гениален лидер като Маринов. За кмет не го избрахме преди а сега се натресе за областен управител. Голяма част от хората в организацията в БСП където е председател също нямат добри отзиви за него.
1.
Баща ви
20.06.2013 20:21:23
4
2
Малоумието на БКП ескалира след като изтъкват за областен управител такъв виден дегенерат. Защо трябва да има 2 заместници при положение, че е ясно, че никой от тях няма да свърши нищо. Долу БКП на сополивия руснак, долу башибозуците от ДПС...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Бившият лидер на левицата обвини ръководството на БСП в предателство и съучастие в модела на Борисов и Пеевски, срещу който тя се бори от десетилетие В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) Около 150 души са на площада сега Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. След въвеждането на еврото в България на 1 януари 2026 г. счетоводството на предприятията ще се извършва в евро Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Статиите на „ирландецът с българското сърце“ са възможност английската общественост да се запознае със събитията в България Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Преходният период, ограниченията за плащане с монети и най-сигурните варианти за хората след 1 януари Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Екзотичните морски видове са открити в автобус от Турция за Северна Македония и са предадени за съхранение в музей Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Младите състезатели от КСТ „Бургас“ донесоха престижни отличия от първенства, проведени в морския град Железопътният тунел между България и Северна Македония трябва да е готов до 2028 г. Железопътният тунел между България и Северна Македония трябва да е готов до 2028 г. Проектът ще се изпълнява и управлява съвместно от двете държави под строгия надзор на Европейската комисия Полицията с мащабна организация и близо 20 КПП-та за протеста тази вечер Полицията с мащабна организация и близо 20 КПП-та за протеста тази вечер Ще има и оперативни лица сред протестиращите, които ще следят за нередности Валтер Папазки официално пое ЦСКА Валтер Папазки официално пое ЦСКА Смяната на собствеността е факт, но курсът остава същият - стабилност, инвестиции и високи спортни цели
Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Желязков заяви условна подкрепа за спорната схема със замразените руски активи, но остава открит въпросът кой ще плаща, след като Москва предяви претенции НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно „За" промените в Кодекса на труда гласуваха 166 народни представители Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Името му става световноизвестно през 1991 г., по време на първата война в Персийския залив Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната В Европейския съюз годишната инфлация през ноември 2025 г. е 2,4 на сто, което е спад спрямо 2,5 на сто през октомври Черноморец Бургас къса с четирима Черноморец Бургас къса с четирима Това са Калоян Кръстев, Стефан Трайков, Павел Георгиев и Тодор Чаворски "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се Целта на проявата е да бъдат подпомогнати социално слаби семейства и хора в неравностойно положение с хранителни продукти и домакински консумативи от първа необходимост САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия Мигрантите се завръщат у дома, оставяйки повече жилища и работни места за американците, каза той Сръбски бос загина загадъчно в Москва Сръбски бос загина загадъчно в Москва Според медиите сръбските разузнавателни агенции са изпратили доклад до Вучич относно „подозрителната смърт“ на Радомир Куртич Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Мъжете са обвинени в планиране на акт на насилие на плажа Бонди, само дни след смъртоносната терористична атака Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди ази индийска компания шокира света с най-голям скок на акции
Владимир ПУТИН Владимир ПУТИН Eвропейските лидери са малки прасета Виц на деня Виц на деня - И сега не ти ли е тъпо, че жена ти отиде да живее при съседа?
- Не!
- Защо?
- Защото сега аз съм съседа!
Виц на деня Виц на деня - Брат, как се разбираш с жена си?
- Абе мани! Даже поотделно правим с*кс...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не можем да променим картите, които са ни раздадени, а само начина, по който ще ги изиграем
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори