Огромна трагедия към ГКПП "Малко Търново" - двама загинаха, има и ранени при тежък инцидент с автобус (ОБНОВЕНА)
"Ситуацията е критична, опитваме се да помогнем на хората", каза кметът Илиян Янчев
Огромна трагедия стана преди минути на няколко километра от ГКПП "Малко Търново", научи Флагман.БГ.
Според нашата информация, автобус с украинска регистрация, е свършил горивото, отбил е встрани от пътя и в един момент возилото само е тръгнало назад. На място е убило двама, има и много ранени.
"Ситуацията е тежка. Опитваме се да помогнем на хората, на терен сме и правим каквото можем", каза кметът на Малко Търново Илиян Янчев.
Кметът на Малко Търново Илиян Янчев създаде спасителен център в пограничния град. Всички пострадали, някои от които са в тежко състояние, бързо са прехвърлени в местната болница. Малко Търново е на 90 километра от Бургас и само това е начинът да им се окаже бърза помощ. Всички оцелели са настанени в болницата. Десетки са - има със счупени ръце и крака, има с пукнати глави и ребра.
Очаквайте подробности!
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир

СЛИВЕН е шапкарски ДС ВКРград
а Бургас е място за лятно отпускарски разврат
НИ СТРОЯВА
ЗА ПОСЛЕЕЕДЕН ПЪТ
СТАРАТА СЕ
УВОЛНЯВА
КИДЕРКИИИ РЕВЪТ
И ЕТО ИИИДВА ГЛАВНИЯТ ИВАН
СЯДА ТОЙ НА ШЕФСКИЯ ДИВАН
И ГО ПИИИТАМ С УМИЛЕНИЕ:
"ИСКАШ ЛИ КАФЕ?" :)))
Laznala sa bum po grab padna reisa
Като нацифюрера Зеленски?
Работа, развитие, растеж и грабеж са отговорни .
прокълнати сте вий укробите, че където и да минете трева не никне. за тва си ЕПМ
"Нещо май сме прокълната страна" - прок,лнат е генът ти, че пияният украинец не е включил ръчната спирачка.
Украински автобус ...свършил горивото
Тръгнал на самоход
Нещо май сме прокълната страна и тук никой не мисли реално..но пък ходи да гласува за поредния спасител.