Ще се играе ли срещата Лудогорец - Левски, какво се случва със снега на Националния стадион
Всичко е готово за дерби
София се събуди под снежна покривка, но това не попречи на организаторите да подготвят Националния стадион "Васил Левски" за дългоочаквания двубой за Суперкупата на България между Лудогорец и Левски. След обилния снеговалеж, който наваля в столицата през уикенда, теренът бе изцяло почистен и приведен в перфектно състояние за футболния спектакъл.
Българската професионална футболна лига сподели актуални снимки, които показват преобразения стадион - тревата е зелена и равна, а снежните преспи вече са само спомен. Усилената работа на екипите, както и включеното отопление на игрището в дните преди мача, гарантират отлични условия за играчите и феновете.
Големият финал за Суперкупата на България ще се проведе утре, 3 февруари, от 18:00 часа, като това ще бъде и първият официален футболен двубой за 2026 година у нас.
Левски е лидер в класирането на първенството, Лудогорец обаче е в много силна форма като се класира за плейофите на Лига Европа.

Край на лева: Милиарди остават в обращение, какво правим с тях
Има ли значение в колко часа закусваме
Февруари носи финансов успех за тази зодия
Колко процента от българите не могат да отопляват домовете си
Малкият дронго лъже на поразия, за да се храни
Ще се играе ли срещата Лудогорец - Левски, какво се случва със снега на Националния стадион
Новата песен на Ивелина Георгиева LYNN "Влез" впечатлява
Александър Николов с фурор в Италия, никой не може да го стигне
Февруари ще бъде труден месец за Водолеите: какво предричат астролози
Пържене с масло: как да го направите безопасно и вкусно у дома
Горчиви истини и разкрития: началото на февруари носи емоционални трусове за Телец, Рак и Скорпион
Дара взе решение за "Евровизия"
