×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • МВР откри денонощна линия за сигнали за изборни нарушения
  • Великобритания обвини двама мъже в шпионаж в полза на Иран срещу еврейски обекти
  • Иран атакува най-голямото съоръжение за втечнен природен газ в света в Катар два пъти за 12 часа
  • 10-годишно дете причини пожар, при който изгоря кола в Добричко
  • Над 30% по-скъп природен газ в Европа след заплахите на Тръмп
  • Цените на нефтопродуктите продължават да се покачват, отчете премиерът Андрей Гюров
  • Румъния, Молдова, Украйна и България учредяват East Gate в Букурещ
  • БАЗ и СЗБ призовават партиите: Покажете програмите си в сектор туризъм!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Прокуратурата иска постоянен арест за директора с камерите в тоалетните, грозят го до 8 години затвор


Прокуратурата иска постоянен арест за директора с камерите в тоалетните, грозят го до 8 години затвор
Александър Евтимов с друго култово лице от последната седмица - протестърката Лекси Фльор
19 Декември 2025, Петък, 09:00 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ

Срещу Евтимов са повдигнати две обвинения

Очаква се днес Софийската районна прокуратура да поиска постоянното задържане под стража на директора на столичното 138-о училище Александър Евтимов. Той е заподозрян в поставяне на камери в тоалетните на училището.

Според директора на СДВР главен комисар Любомир Николов от компютъра в кабинета на директора, чрез приложение, всички записи били прехвърляни към мобилния му телефон.

Срещу Евтимов са повдигнати две обвинения. Едното е за държане на специално техническо средство от длъжностно лице, а второто - за създаване на порнографски материали с непълнолетни.

За тях той може да получи максимално 8 години затвор. Общо 11 са камерите, поставени в санитарните помещения от 1 до 3 етаж в училището. Има такива, които наблюдавали цялото помещение, и други, поставени точно над писоарите.

Как един 33-годишен идва в София и става директор? Много лесно - назначен е от ППДБ

“В дома му открихме 11 флашки, 3 лаптопа и 3 компютърни конфигурации. В кабинета имаше само DVR, който съхранява записите от камерите и мобилен телефон. В момента проверяваме съдържанието на флашките”, поясни главен комисар Любомир Николов.

На 17 декември директорът на 138. СУЗИЕ „Проф. Васил Златарски“ Александър Евтимов бе освободен от длъжност.

СДВР: Записите от камерите в тоалетните на 138-мо училище са отивали право в телефона на директора


В категории: Животът


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Честа грешка при пране опасна за дрехите Честа грешка при пране опасна за дрехите 19/03/2026, Четвъртък 18:58 0
Тервел ИЛИЕВ Гонзо разкри бъдещето на селекционера Димитров Гонзо разкри бъдещето на селекционера Димитров 19/03/2026, Четвъртък 18:29 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия ще има голям късмет в края на март Коя зодия ще има голям късмет в края на март 19/03/2026, Четвъртък 18:18 0
19
Коментара по темата
19.
Евроатлантически погром
20.12.2025 20:14:38
0
0
Типичен представител на вида Хомоатлантикус евродебиликус бандитикус. Туземните евроатлантици са такива всичките, като лгДБ-ППтqp са концентрирали най-голямо количество от тази патология!
18.
Даже не предполага какво го чака в зандана
19.12.2025 17:39:58
0
1
На този шишко сигурно много ще му се зарадват в Бургаският зандан. Да си вземе камера, че може да е звезда в много клипове вътре
17.
123
19.12.2025 13:38:33
0
5
БЕСИЛО
16.
Ъъъъъ
19.12.2025 13:19:13
2
11
Тоя педофил трябва да е в затвора само заради тази снимка.
Долни НАГЛИ урки, вън от България!!!
15.
Флегматици
19.12.2025 13:15:21
0
6
Флегмани, защо не пишете, че АЕЦа иска да купува земя за 100 милиона евра, която е струвала 2013 3 милиона лева, и цената е умишлено завишена стотици пъти да се откраднат пак едни пари от партията на чичо кмет и Тиквата ...
14.
оффф...
19.12.2025 12:15:36
0
5
ПГСАГ да знаете какъв бардак е. По времето на Веско беше бордей, а сега е бардак+!
13.
Чарлс 3
19.12.2025 12:11:20
0
6
Само Илиев да е... Само директорите да са... Истината е, че бургаското образование копае дъна и страда от ръководителите си. Слагат се само послушни, ниско интелигентни хора, за предпочитане с компромати, за да са послушни винаги. Хората, които реално могат да свършат работа са изритвани от образованието. Всички са един дол дренки. ГЕРБ реват, ама и техните са същите. Истината е - аут политически послушния началник на РИО, стягане на "експертите" там и контрол над директорите да възпитават децата ни! Точка!
12.
Завършил
19.12.2025 11:52:05
0
13
А кога ще бъде разследван и директора на Преславски, който качваше в личния си профил във ФБ кадри от камерите в класните стаи, за да продава на приятелите си снимки на децата? Кога ще бъде питан същия за клиповете си с деца в дарк уеб? РИО продължават да мълчат и да държат чадъра над директора Илиев. Направете проверка, нищо друго не е нужно, за да се видят мръсотиите на този човек. Спасетр поне другите деца да не бъдат "докоснати" от него както бях аз.
11.
ВИДИМИ РЕЗУЛТАТИ - ГЕРБ
19.12.2025 11:36:16
0
10
Прокуратурата иска имунитета на депутат за педофилия. Става въпрос за Даниел Александров от ГЕРБ-СДС.

Предложението е изготвено от наблюдаващия прокурор в СГП във връзка с образувано на 31.05.2023 г. досъдебно производство и в него се сочи, че събраните доказателства са достатъчни за привличане в качеството на обвиняем на Александров.

Наблюдаващият прокурор в СГП е счел, че в хода на разследването са събрани доказателства затова, че на 07.05.2023 г., в с. Бистрица, Даниел Александров чрез употреба на сила извършил действия, с цел да възбуди полово желание без съвукупление по отношение на лице, навършило 14-годишна възраст.
10.
Tik Tok
19.12.2025 11:31:33
0
14
Неграмотните от училището за бавно развиващи се от Харвард, хомосексуалистите бъркат нещо отричат се от своя човек. Има публични снимки на въпросният гей на мероприятие , конгрес на ППДБ ЛГБТ и снимка на Сашо педала с Лесли дебелата лесбийка която е от младежката организация на ПП.
Назначен е по време на правителството на Денков.
Да не е политически процеса на Сашко както срещу корумпето Благо. Бухалките на Борисов и Пеевски посегнали и срещу този добър и порядъчен чичко.
Соросоидната измет, елфите на Ивчо пак са прекалили с белите магистрали и огнената течност като Манол Пейков и Дамаджана Чашков.
9.
Гербераси,Сър!
19.12.2025 11:11:02
2
19
Дали ще е началник на РПУ,директор-педофил или депутат-борец- педофил,все е ОПГ.
8.
Теодор
19.12.2025 11:01:57
0
29
Колко тоалетни сте видели с датчици за движение. Очевидно замесените в случай са много повече и директора е само на върха. Въпросът е за какво са използвани кадрите с интимните части на нашите деца. В нормална държава замесените ще лежат от 20 години до живот за подобно деяние.
7.
Готов за депутат от ГЕРБ
19.12.2025 10:55:47
4
15
В ГЕРБ вече има няколко изнасилвача и педофила. Да ходи там, вместо в затвора - ще се прероди. И в пари ще се види изверга. В ГЕРБ са само такива.
6.
Бойко
19.12.2025 10:54:00
4
15
Пуснете го, ще го правим депутат от ГЕРБ в комисията на педофилите изнасилвачи.
5.
до автора и Флагман
19.12.2025 10:39:20
22
5
Нали знаете, че тази снимка е генерирана от AI приложение?
4.
Тервилеййй
19.12.2025 10:39:19
12
10
И какво се опитваш да внушиш с тази снимка? Всеки може да се снима със Сашка.
3.
To
19.12.2025 10:38:51
0
19
То тоз дебелия в затвора ще съжалява дето сее родил
2.
Красимир
19.12.2025 10:37:02
2
23
Директоре, бързо отивай при посланичката на Украйна, може да помогне някак си...
1.
ППЛГДБ+
19.12.2025 10:31:58
6
13
Гаайс, Ганя е непоносим! Не стига, че го допуснахме до площада, за да протества заедно с нас, ами си позволява да булива хора като Лекси Фльор! Шейм! Je suis Lexie Fleur! Мога да кажа, че познавам лично Лекси, защото ни е визитвала в Бърлин и тримата с Джулс сме шервали уан бед! Лекси е съвсем дисънт джен зи антипутлер грийн ютопиан глабал вилиджър, който се занимава с арт, режисура и изследвания на социалните контрасти, пие матча латето си в репзабъл къп и умее да се ентъртейнва в Бъргхайн, както никой друг! Ганя обаче пак скочи срещу умните и красиви джензита! Олсо всеки нормален и успешен българин си измисля име!? Ганя, чувал ли си за Кристо̀? Гайс, какво експектвате? Да се представяме с ганьовски имена като Драгана, Гергана и Мариана ли? С Джулс също имаме своите никнеймс в Бърлин! Тя например е Джуллиан-Елке Грюнбер..аз моето няма да ви го кажа, защото путлерските тролове веднага ще налазят немския ми блог за либърти енд райтс! Гайс, ениуей, с Джулс също се включихме в протестите в Бърлин и възнамеряваме да се завърнем в най-скоро време на територията! Мафията е преборена, влизаме в Еврозоната, ставаме част от клуба на богатите, а ПП-ДБ ще имат 121 депутати! Кънсидърнахме, че вече е достатъчно сейф за нас..летс сий..Гайс, смятам че вече съм готов да направя най-голямата крачка в живота си..и ДА ОТВОРЯ СПЕШЪЛТИ КОФИ ПЛЕЙС В КВАРТАЛ! Да, гайс, знам че е уникално и не можете да билийвнете, но скоро ще ви ъпдейтна за локейшън! Експириънса в Бърлин беше прешъс и научих много от локал баристас, но е време да се върнем и да превърнем България В НОРМАЛНА ЕВРОПЕЙСКА ДЪРЖАВА!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Криминалисти от IV РУ вадят бидони с дрога от апартамент в блок 412 в „Меден рудник“ Извънредно! Криминалисти от IV РУ вадят бидони с дрога от апартамент в блок 412 в „Меден рудник“ През 2016 г. бургазлията с осем присъди бе задържан и за трафик на хора, през 2020 г. горя в кола-бомба, но нямаме данни да е лежал в затвора Отиде си легендарният синоптик Минчо Празников Отиде си легендарният синоптик Минчо Празников Любимецът на поколения българи остави ярка следа в метеорологията Енергиен експерт: Ще станем Кувейт на Балканите, ако използваме „Боташ“ за газ от Нигерия Енергиен експерт: Ще станем Кувейт на Балканите, ако използваме „Боташ“ за газ от Нигерия Транспортните такси в Турция са два пъти по-високи, отколкото от Гърция, но по-ниската цена на „синьото гориво“ компенсира разликата, обясни Явор Дянков Зловещ инцидент в Ахелой! Мотокар премаза полицай, може да загуби крака си Зловещ инцидент в Ахелой! Мотокар премаза полицай, може да загуби крака си Състоянието на 45-годишния служител на реда е тежко след битовата злополука Дания се е готвила за война със САЩ заради Гренландия Дания се е готвила за война със САЩ заради Гренландия Документът описва операция за организиране на отбраната на Гренландия, непосредствено след операцията на САЩ във Венецуела за сваляне на президента Николас Мадуро Край на Ретрогадния Меркурий! Четири зодии получават злата възможност Край на Ретрогадния Меркурий! Четири зодии получават злата възможност Най-сетне се чувстваме готови да продължим напред. Прокурор Трифонова: При контакт с жена Иван проявява неконтролируема агресия Прокурор Трифонова: При контакт с жена Иван проявява неконтролируема агресия Психопатът Иван имал известна умствена изостаналост, но още при случая с малката Никол било установено, че това не се е отразило на неговата вменяемост в наказателно-правен принцип МВР започна масово глобяване за нарушения с тротинетки МВР започна масово глобяване за нарушения с тротинетки Само от 1 март са санкционирани 250 човека, като 148 от тях са заради липса на каска Иван не иска да излиза от ареста, защото го е страх от сводника на Евгения Иван не иска да излиза от ареста, защото го е страх от сводника на Евгения Във вторник през целия ден група мъже се опитаха да стигнат до 25-годишната труженичка, която се лекуваше в УМБАЛ-Бургас - за да й окажат натиск, за да не разкрие имената им Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати Сайт за хотели организира надпревара
Гори рафинерията в Хайфа и Тръмп заплаши Иран с жестоки мерки, ако не спре ударите Гори рафинерията в Хайфа и Тръмп заплаши Иран с жестоки мерки, ако не спре ударите Американския изтребител F-35 свален с руски ЗРК С-300  Руслан Трад: Иран може да срине страните от Персийския залив с малко средства Руслан Трад: Иран може да срине страните от Персийския залив с малко средства Убийството на Али Лариджани осуетява възможността за преговори, защото той се смяташе за консервативен, но прагматичен, коментира той МВР ще издава ускорено лични карти и удостоверения за граждани, които искат да гласуват МВР ще издава ускорено лични карти и удостоверения за граждани, които искат да гласуват На граждани, подали вече заявление за нова лична карта, ще бъде ускорено издаването ѝ или ще бъде издадено удостоверение за изгубен, откраднат, повреден, унищожен документ за самоличност Експертът Тодор Георгиев - на Ормуз е спокойно, петролните хиени вдигат цените Експертът Тодор Георгиев - на Ормуз е спокойно, петролните хиени вдигат цените Руски трейдър направил милион долара за броени дни  България ще има нов национален селекционер по футбол? България ще има нов национален селекционер по футбол? 53-годишният специалист, родом от Белград, ще наследи на поста Александър Димитров, като за последно е водил националния тим на Китай След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити Три месеца след атаката в Гелзенкирхен щетите може да надхвърлят 100 млн. евро 92-годишен милиардер беше убит в дома си 92-годишен милиардер беше убит в дома си Намериха странно облечен мъж, който се барикадирал в луксозното имение в Лос Анджелис Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка Споразуменията с Индия и Меркосур откриват нови икономически възможности за България и ЕС Следващият парламент ще одобрява референдум за излизане от ЕС Следващият парламент ще одобрява референдум за излизане от ЕС Подобно допитване се вписва в новата американска концепция за света, според която Брюксел е враг Иво Аръков определи скандала със стотиците хиляди от НФК за "политическа атака" срещу него Иво Аръков определи скандала със стотиците хиляди от НФК за "политическа атака" срещу него Коментарът му идва след разкрития за мащабно финансиране на фирмата му "Фиш Ай“ ЕООД в последните дни на кабинета в оставка, което предизвика остри реакции в арт средите заради ниската популярност на проектите му в стрийминг платформите
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Граничен полицай се обажда на дежурния:
- Ало, шефе, намерихме 200 кг кокаин.
- Колко, 150 ли?
- 90, да!
- Не те чувам добре, прекъсваш! 50 ли каза?
- Да 30!
- Е за празни чували какво ме занимаваш!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори