×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Николов би първия звънец на ОУ "Христо Ботев": Децата са късметлии да учат тук


Димитър Николов би първия звънец на ОУ "Христо Ботев": Децата са късметлии да учат тук
Сливенският митрополит Арсений, кметът на Бургас Димитър Николов, директорът на общинската дирекция "Образование" Катя Мишева и директорът на училището Магдалена Япаджиева пожелаха много успехи на децата
15 Септември 2025, Понеделник, 09:40 ч.
Автор: Димитър КИРЯКОВ, снимки и видео: Димитър КИРЯКОВ

Официални лица, родители, учители и ученици озариха с усмивки двора на училището

Точно в 09:00 часа в двора на ОУ "Христо Ботев" бе ударен първия звънец и даден старта на новата учебна година с химна на България.

Кметът на община Бургас Димитър Николов заяви, че основното училище има голям потенциал и всички ученици са късметлии, че са част от него. Той допълни, че тази учебна година са се присъединили 30 нови преподаватели към екипа на учебното заведение. Николов пожела успешна учебна година на всички ученици и заяви, че ще следи пряко техните оценки.

Кметът на Бургас също така откри обновена сграда на територията на ОУ "Христо Ботев". Тя е снабдена с най-модерни технологии, санирана, ще служи за най-малките като детска градина от 3 до 7 години. 

След изказването на кмета бе отслужено освещаване на училището от Сливенския митрополит Арсений. Специални поздрави бяха отправени от директора на дирекция Образование към Община Бургас Катя Мишева, която с усмивка пожела незабравима и успешна учебна година на всички деца.

Тържеството продължи с изпълнения на фолклорен ансамбъл, придружени с бурни аплодисменти и усмивки от родители, учители и ученици.

Повече вижте в нашите снимки и видео:


 




В категории: Просвета , Бургас


Димитър КИРЯКОВ Автор
Димитър КИРЯКОВ
15
Коментара
Флагман.БГ Рецидивист опита да изнасили жена в магазин Рецидивист опита да изнасили жена в магазин 29/01/2026, Четвъртък 22:00 2
Тервел ИЛИЕВ Кралят на Дания ще посети Гренландия Кралят на Дания ще посети Гренландия 29/01/2026, Четвъртък 21:40 1
Тервел ИЛИЕВ В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага 29/01/2026, Четвъртък 20:50 0
Тервел ИЛИЕВ Колко стават заплатите в образованието? Колко стават заплатите в образованието? 29/01/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна 29/01/2026, Четвъртък 19:00 2
15
Коментара по темата
15.
Селянин
15.09.2025 14:40:13
0
2
Страшна мизерия в училищата. Ходих на родителска в Братя Миладинови и останах потресен от състоянието на училището и стаите. Вижте само баскетболния кош и на това сниманото училище. Вътре ще е ужас.
14.
До 10
15.09.2025 14:03:57
0
4
Те и мюсюлмани не са, а турчеещи се цигани. Мехмет от ма'алата празнува с гьобеци и свинско и Рождество Христово, и Байрам.
13.
*********
15.09.2025 14:01:42
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
*********
15.09.2025 12:35:22
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Това военна зона ли е
15.09.2025 12:11:27
0
6
Какви са тези плетове бодлива тел по оградата, хахахахахаха, да не изнесат училището цветнокожите жителите ли, хахахахахаха
10.
Аз
15.09.2025 11:57:48
0
7
Ох майко
Че и с поп,те тия не са християни бе
Трябваше ходжа да доведе кмета
9.
Поета с филията с ДДСмас мас и хайвер
15.09.2025 11:02:19
1
13
Ще санирам училище
ЩЕ го превърна в тържище
Ще поставим евтим туркиш стъклопакет
с чич Кмет
ще бръкнем здраво в кацата с общински мед
после в "Дару кар" за последен модел Lexus ще се наредим най-отпред
8.
...
15.09.2025 10:57:46
1
15
Сега от тези "ученици" колко са семейните? Учениците с майчински колко са?
От цялото училище 5- ма, дали изобщо могат да прочетат гладко 3 реда непознат текст? Четене с разбиране я има един - двама от всичките да докарат, я не!
МАХАЙТЕ СПЕШНО ДЕЛЕГИРАНИТЕ БЮДЖЕТИ! Това е в пряк ущърб на белите, съвестни деца и родителите им!
7.
...???
15.09.2025 10:45:52
1
15
Тези къщи на заден фон законни ли са? Имат ли официални документи? Индивидуална партида? Разплащателни сметки? Данък сгради плащат ли?
Токът и водата ни, заради тях ли поскъпнаха? Колко още бели поколения си въобразявате, че ще ги издържат?!!
А, колко от лилавите родителите и павета НЕ СА на помощи и с ТЕЛК- ове??!
6.
учителка
15.09.2025 10:45:39
1
9
Скоро първолаците в Бургас ще паднат под 1000, а уж някога се водихме за голям град.
5.
ХАХАХА
15.09.2025 10:41:26
1
23
Майката наджукена, синът - с юмруците на първия учебен ден?!? До него- с ръцете в джобовете. Гледат лошо и са с официалните си анцузи. Модерни, чалга- подстрижка, а в черепа- 2 мозъчни клетки. Едната за ядене и ср@не, другата за чалга и престъпления.
Кмете, кмете..., едва ли и на теб ти се ходеше точно там, ама ... избиратели са ти.
Гето в пълния смисъл на думата, във всяко едно отношение!
4.
Някой си
15.09.2025 10:40:33
1
6
Цяла България научи, че в Меден Рудник са спрели някакъв с 3,59 промила алкохол, само във Флагман не знаят :)
3.
Бай Амет чобана
15.09.2025 10:07:01
3
9
орки
2.
Колю Драгана
15.09.2025 10:06:24
3
11
само негри
1.
*********
15.09.2025 10:01:57
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България в топ 3 по скъп живот: Цените хвърчат, но заплатите пълзят България в топ 3 по скъп живот: Цените хвърчат, но заплатите пълзят КНСБ смята 1438 евро за минимум, повечето работещи остават под линията Извънредно! Мистериозно почина 21-годишният Николай М. Извънредно! Мистериозно почина 21-годишният Николай М.  Намериха го мъртъв в комплекс „Анжелика“ в Свети Влас Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал Той е третият държавен глава в третото българско царство, който се отказва да е държавен глава, поясни президент 2012-2017 г. Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс Тя не посмя да говори за санитарен кордон и срещу президент (2017-2026), но вижда в появата му опасност за България  Внимание, спецакция: В следващите дни по пътищата ще почернее от полиция! Внимание, спецакция: В следващите дни по пътищата ще почернее от полиция! Започват засилени проверки в цялата страна след поредицата от тежки катастрофи с жертви Българите държат 107 млрд. лв. на депозит, но какво може да се купи с тези пари Българите държат 107 млрд. лв. на депозит, но какво може да се купи с тези пари С натрупаните спестявания може да се подмени почти целият автопарк у нас или да се купят стотици хиляди апартаменти Руснак вдигна скандал в Бургас заради ресто в евро, искал да му върнат в лева Руснак вдигна скандал в Бургас заради ресто в евро, искал да му върнат в лева Оставащите дни, в които може да се плаща в двете валути, явно предизвикват напрежение в търговските обекти От 1 февруари плащанията в България са само в евро От 1 февруари плащанията в България са само в евро КЗП засилва контрола върху цените, рестото и двойното обозначаване до август Общинският съвет в Камено прие ключови решения за култура, социални дейности и здравеопазване Общинският съвет в Камено прие ключови решения за култура, социални дейности и здравеопазване Одобрени са субсидиите за читалища и сдружения, средства за поликлиниката и подкрепа за деца и семейства през 2026 г. На един работещ са му нужни 799 евро, за да се издържа. За тричленно семейство - 1438 евро На един работещ са му нужни 799 евро, за да се издържа. За тричленно семейство - 1438 евро КНСБ отчита, че над половината от заетите се осигуряват на доход под необходимия за издръжка
Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г. Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни От началото на пълномащабната агресия срещу територията си Украйна е загубила между 100 и 140 000 войници Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Политическото напрежение и въпросите за сигурността предизвикват сериозен дебат относно участието на европейски отбори в Мондиал 2026   Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Сред жертвите е и колумбийският конгресмен Диогенес Кинтеро, не са открити оцелели след трагедията   Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Руската петролна компания продава международния си бизнес, но запазва активите си в Казахстан Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори