Читател на Флагман.бг: Не бързайте да се радвате на новите улици и тротоари, ние в Айтос сами си ги рушим (СНИМКИ)
Потресен съм от арогантността и нежеланието да се опази, изграденото с много труд и средства, пише айтозлията
Шофьор изсипа голямо количество дървесина и за огрев пред блок и унищожи току-що окосената тревна площ и новоизграден тротоар. Това алармира възмутен читател от Айтос в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
Действието се разиграва в кв. Васил Априлов в Айтос. През 2024 година кварталът беше преобразен. Община Айтос хвърли немалко усилия и средства, за да реализира дългоочаквания проект. Беше подменена уличната настилка, тротоари, изградиха се спортни и детски площадки, паркинги, беше облагородено и междублоковото пространство.
„Потресен съм от арогантността и нежеланието да се опази, изграденото с много труд и средства в кв. Васил Априлов. Шофьорът изобщо не си даде сметка, че унищожава и тревата, и бордюра. Трябва да бъде санкциониран, за да може и други хора да не си позволят подобни своеволия. На децата се карат, че тъпчат тревата, ама за дървата може. Повечето собственици в блоковете си мислят, че и пространството пред тях е тяхно“, пише още в сигнала.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Ама сега ше дойде бай МангаУ с резачката да нареже метровките и цялата свинщина със стружките ще остане с месеци там.