Загиналата при пожар в дома си Марина била в депресия след лична трагедия
Преди години загубила семейството си, останала съвсем сама
56-годишната Марина Михова е изгорялата при пожар в дома си в Средец, научи Флагман.бг. Инцидентът стана на най-светлия християнски празник – посред бял ден на Великден на ул. „Никола Вапцаров“ 3. Пожарът е тръгнал от нейната стая, а пристигналите на място огнеборци са намерили безжизненото й тяло на леглото. Вероятно е издъхнала от обгазяване. Тялото й откарано за аутопсия.
Трагедия в Средец: Жена загуби живота си на Великден
По информация на Флагман.бг тя е запалила хартия по средата на стаята, за да се топли. Вероятно е спяла, когато е избухнал пожарът.
Нейни съседи разказаха пред наш репортер, че Марина от години била в депресия и живеела скитнически живот.
„Преди много години загуби всичките си близки. Няма майка, няма баща, няма деца, мъж – нищо. Изведнъж остана съвсем сама. Много се отпусна и започна да живее ден за ден. Много жалко, отиде си твърде млада“, споделиха съседите й.
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври

2. тя е запалила хартия по средата на стаята, за да се топли.
---------
Как се поддържа къща, от беден човек, който пали хартия в стаята си да се топли? Иде ми да ви обидя, но съм убеден че ще помислите че ви хваля
ПУ!
Това по скоро на обява ми мяса, отколкото на новинарски материал.
Светъл път към Вечността!