Загиналата при пожар в дома си Марина била в депресия след лична трагедия
Преди години загубила семейството си, останала съвсем сама
56-годишната Марина Михова е изгорялата при пожар в дома си в Средец, научи Флагман.бг. Инцидентът стана на най-светлия християнски празник – посред бял ден на Великден на ул. „Никола Вапцаров“ 3. Пожарът е тръгнал от нейната стая, а пристигналите на място огнеборци са намерили безжизненото й тяло на леглото. Вероятно е издъхнала от обгазяване. Тялото й откарано за аутопсия.
Трагедия в Средец: Жена загуби живота си на Великден
По информация на Флагман.бг тя е запалила хартия по средата на стаята, за да се топли. Вероятно е спяла, когато е избухнал пожарът.
Нейни съседи разказаха пред наш репортер, че Марина от години била в депресия и живеела скитнически живот.
„Преди много години загуби всичките си близки. Няма майка, няма баща, няма деца, мъж – нищо. Изведнъж остана съвсем сама. Много се отпусна и започна да живее ден за ден. Много жалко, отиде си твърде млада“, споделиха съседите й.
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“

2. тя е запалила хартия по средата на стаята, за да се топли.
---------
Как се поддържа къща, от беден човек, който пали хартия в стаята си да се топли? Иде ми да ви обидя, но съм убеден че ще помислите че ви хваля
ПУ!
Това по скоро на обява ми мяса, отколкото на новинарски материал.
Светъл път към Вечността!