Борисов не иска да е председател на Комисията по външна политика
Това съобщават от пресцентъра на партията
Лидерът на ГЕРБ-СДС Бойко Борисов се отказва от председателското място на Комисията по външна политика и от участие в комисии в Народното събрание. Това съобщават от пресцентъра на партията.
Номинирана за тази позиция е бившият кмет на София Йорданка Фандъкова.
В съобщението се посочва, че Борисов благодари на всички, които вчера са го одкрепиха при избора му за председател на Комисията по външна политика.
Освен това се припомняме за предстоящата обиколка на лидера на ГЕРБ из страната, при която той ще се срещне с кметове, общински съветници и симпатизанти на партията.
Припомняме, че вчера народните представители гласуваха съставите на комисиите към парламента. Председатели на комисиите станаха само депутати, които са част от партиите, участващи в управляващото мнозинство - ГЕРБ, ИТН и БСП-ОЛ, останалите парламентарни групи получиха само заместник-председатели, което предизвика и остра критика от опозицията.
Как бързо и лесно да премахнем мазнините от фурната с подръчни средства
Трансферна въртележка: ПСЖ набеляза Феран Торес за заместник на Брадли Баркола
Златни правила за сочни и перфектно изпържени кюфтета
Нора Недкова съди Марк Зукърбърг, ето защо
Силяновска се върна в РСМ и атакува България: Не се държи приятелски
Акула нападна и рани тежко жена на плаж
Киев се готви за нова руска атака с "Орешник"
Тежко остава състоянието на едното дете, пострадало с тротинетка в София
Брокер обясни как е трябвало да бъде заобиколен законът с Баба Алино
Как да увеличим бъдещата си пенсия трикратно
Двойник пял вместо Шакира
Правителството на САЩ спира достъпа до ИИ модели

Поне ще е смешно
На тази позиция ще му се наложи да ходи по телевизионни студиа и да говори за международното положение. Как ли ще олекне сигурно се досещате