Полиция блокира оживена улица в центъра на Бургас. Вижте причината
Шофирайте внимателно около кръстовището с бул. "Демокрация"
От около един час патрулна кола на МВР заварди жилищната кооперация на ул. "Св.св. Кирил и Методий" №62 в Бургас. Затова съобщи очевидец на дежурния ни телефон около 13:00 часа, като добави, че току-що към екипа от униформени са се присъединили още полицаи. Те са пристигнали с втори маркиран автомобил.
Към този момент на оживената улица в центъра на града текат разпити на граждани живущи в тази сграда. Наш екип отиде на място, за да установи на какво се дължи провеждащата се акция. Оказа се, че няма криминален случай, нито ПТП, въпреки, че мястото е в непосредствена близост до кръстовището с бул. "Демокрация".
От снощи хората в района не са мигвали нито за минута заради нечовешките стонове на мъж, който е прикован за легло - с отрязан крак, и според някои свидетели е наркотично зависим, изпаднал е в абстиненция. Младият мъж живеел с майка си, която полагала грижи за него, но не била в състояние да овладее влошеното му здраве и нервната криза, в която бил.
Изчаква се намесата на прокурор, за да бъде принуден невротизираният инвалид да се качи в линейка, за да бъде настанен в лечебно заведение.
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция

Това НЕ Е журналистика ,а жалък опит за оцеляване.
Доблестни полицаи ли блокираха оживената улица? Не се разбира от така списания журналистически шедьовър на мис Кидерова :)