Айтозлията Михалчо дойде в Бургас да краде велосипеди, но попадна на грешните ченгета
Две дами са зарадвани от бързите действия на органите на реда, за нула време им върнаха колелата
28-годишният криминално проявен айтозлия Михалчо Кънев показа особена слабост към кражбата на велосипеди. Мъжът дошъл в Бургас, за да си пробва късмета, но попадна на грешните ченгета и бързо се озова в ареста.
Михалчо задигнал велосипед на стойност 700 лева, собственост на 61-годишна бургазлийка. Кражбата е извършена на 19-ти този месец, от кооперация, разположена в жк. "Възраждане", на ул. "Шейново". Апашът обаче не утолява жаждата си да е отвъд закона.
Шест дни по-късно той отмъкнал колело на стойност около 200 лева. То е собственост на 36-годишна бургазлийка, като кражбата е извършена от междуетажна площадка, намираща се в бл. 63 в ж.к. "Славейков".
Наглият апаш, обрал кутия с дарения от бургаска църква, бил маскиран като жена
Служителите от Първо Районно управление в Бургас обаче бързо тръгнали по следите му и за нула време задържали серийния крадец, преди да направи "хеттрик" от задигане на велосипеди.
Извършителят е дал пълни самопризнания и върнал откраднатите колела. Работата по цялостно документиране на престъпната дейност на айтозлията Михалчо продължава.
Любовта се събужда: 4 зодии, които ще почувстват силни емоции в първата седмица на 2026 година
Студено начало на януари, но след това идва затопляне - вижте кога
Какви храни да ядете в новогодишната нощ за повече късмет, пари и любов
Синът на Йохан Кройф ще вади Аякс от огъня
Полицейска кола мина на червено и предизвика катастрофа
Спортът в траур: Отиде си многократна шампионка на България
Великолепно: Александър Николов е в Топ 3 на света
Тежка седмица за три зодии - вижте дали сте сред тях и какво ви съветват звездите
Зеленски със светкавична реакция за "масираните удари" по резиденцията на Путин
Ужасяваща катастрофа с Антъни Джошуа, двама загинаха пред очите му
В кой град пада 8 метра сняг, а местните живеят пребогато
Коледна трагедия: Двойна смърт в семейството на бивш кмет

2. Михалчо Кънев показа особена слабост към кражбата на велосипеди
3. но попадна на грешните ченгета
4. Апашът обаче не утолява жаждата си да е отвъд закона.
5. за нула време задържали серийния крадец, преди да направи "хеттрик" от задигане на велосипеди.
Май всеки си драска, а редактор няма. Интересно ми е с какъв подбор си назначаване служителите (да не ги наричам журналисти)