×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Радев: Тичам да поздравя Крум Зарков за новата партия


Радев: Тичам да поздравя Крум Зарков за новата партия
Депутати сезираха Конституционния съд, което е знак за проблем с имунната система на това НС, смята Радев
11 Ноември 2024, Понеделник, 10:02 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

На фона на всички проблеми задачата на 51-ото НС е тежка, каза Радев

Тичам да поздравя Крум Зарков, защото не знаех за новата партия. Той преди малко пи кафе при мен. Това заяви президентът Румен Радев на влизане в Народното събрание  минути след като лидерът на ДПС - Ново начало Делян Пеевски обяви, че държавният глава готви нова партия, а бившият правосъден министър е "сламена кукла".

В момента в президентството се създава нова партия, на която сламена кукла ще бъде бившият правосъден министър Крум Зарков, каза Пеевски

Президентът Румен Радев отговори с предизвикателство на призива на Бойко Борисов за извинение от президентската институция след оспорването на легитимността на вота за 51 Народно събрание. "Извинение дължи този, който не се справя със своите отговорности, а не този, който ги изпълнява като президентската институция. Отговорност на първата политическа сила е да състави правителство, а това започва с избора на председател на парламента, за да могат да започнат консултациите.  На фона на всички проблеми задачата на 51-ото НС е тежка. Много е важно парламентът да е в състояние сам да защити своята независимост. 
Депутати сезираха Конституционния съд, което е знак за проблем с имунната система на това НС", смята Радев.


В категории: Политика


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
11
Коментара
Флагман.БГ В Сандански закъсаха В Сандански закъсаха 27/11/2025, Четвъртък 20:24 0
Флагман.БГ Отиде си легендарна певица Отиде си легендарна певица 27/11/2025, Четвъртък 20:04 0
Флагман.БГ Много грозна кражба в София Много грозна кражба в София 27/11/2025, Четвъртък 19:40 0
Флагман.БГ Орлин обиди Натали в "Ергенът" Орлин обиди Натали в "Ергенът" 27/11/2025, Четвъртък 19:15 0
Флагман.БГ Има ли голям скандал в Реал? Има ли голям скандал в Реал? 27/11/2025, Четвъртък 19:04 0
Флагман.БГ Русия отговори на Калас Русия отговори на Калас 27/11/2025, Четвъртък 18:41 0
Флагман.БГ Белоглав лешояд предизвика драма Белоглав лешояд предизвика драма 27/11/2025, Четвъртък 18:18 0
11
Коментара по темата
11.
seahorse
11.11.2024 15:41:28
10
4
Флагман, защо имам чуството че тези коментари са писани от един човек.Ехдемокрацио ,още 30 години ли ще те чакаме !
10.
Фигуранта
11.11.2024 13:48:41
10
19
Докато Радев е президент, нормализация в България НЯМА ДА ИМА. Каквито и опити да се правят за партийно строителство - всички ще се провалят. Нали виждате какъв нефелен е - и в кадровата си политика, и в отношението към тези, които е лансирал. Лансира зелени чорапи, полуидиоти или цели идиоти, после иска да ги държи на дистанционно управление като същински фатмак. Не става.
Така ,че стискайте зъби още две години.
9.
.......
11.11.2024 13:39:04
14
8
Вчера падна първия сняг,
днес парламента пак е вaлат,
чакат спасител Радев герой,
на сухо го бръсне Пеевски той.
8.
Р. Р.
11.11.2024 13:16:27
15
24
"Сламената кукла" Крум Зарков ще е лидерът на новата президентска партия. Мунчо зеленото чорапче разби партийната система с инфантилните си параноични мечти да получи цялата власт и управлява еднолично.
Повечето жълтопаветниците са негови отрочета , заченати на Дондуков 2 , бащата на площадите и барикадите.
7.
До 6
11.11.2024 11:54:01
17
20
Хумора на Радев е както на Тато, дебелашки!
Не случайно се лансира тезата, че е незаконен син на Тато и за това мисли че му се полага управлението на България...
6.
До 5
11.11.2024 11:38:26
26
34
Тънкият хумор на Радев няма как да бъде разбран от такива като Боко, щото ги делят 2 вагона книги
5.
До 2
11.11.2024 11:24:55
19
27
Явно не знаеш какво е ирония. Радев иронизира станалия популярен на последък израз, че в по-предното народно събрание в кабинета на Пеевски, последния черпел с мазно турско кафе лидерите на сглобката, докато се разпореждал кое и как да е в държавата. А не че действително е пил кафе със Зарков.
4.
Радев е страхливец
11.11.2024 10:48:34
43
46
Румен Радев твърде инфантилно и самонадеяно се помисли за властелина на държавата. Е, България не е “пътят на копринката” и българите не сме “копринки”.
Калоян Методиев разказваше как президентът се паникьосал от влизането на прокурорите в президентството през 2020 година и избягал, скрит зад гърбовете на охранителите. Сега пак ли ще избягате, генерал Радев и къде ще се скриете? Мунчо няма да остави президентството защото няма дупе за да управлява една разрушена от неговите любимци страна
3.
3
11.11.2024 10:20:32
18
14
радост поумней материал добре написан акъл се иска
2.
радко путлер ибрикчия
11.11.2024 10:19:11
37
50
бахти боклука..пил кафе с него и не знаел за новата партия хахаа подиграва се с народа
1.
Радостина
11.11.2024 10:18:45
27
18
Нищо не се разбира от този материал. Влязох в други сайтове, за да прочета какво се случва. Малко по сериозно. Моля
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Блъфира ли Зафиров? Крум Зарков: Партията е употребена в надлъгването между главатарите Блъфира ли Зафиров? Крум Зарков: Партията е употребена в надлъгването между главатарите Вицепремиерът и Изпълнителното бюро явно не разбират, че вчерашният протест е едва началото и че бюджетът е само поводът за недоволство, отбеляза той Излиза ли БСП от властта Излиза ли БСП от властта Лидерът на партията обяви, че ако не могат да изпълнят социалните си ангажименти, ще преосмислят участието си в правителството Адвокатите на Коцев искат мярка "подписка", защото съпругата му трябва да се лекува в Германия Адвокатите на Коцев искат мярка "подписка", защото съпругата му трябва да се лекува в Германия Той трябва да се грижи за децата Радост пред съда във Варна, кметът Коцев излиза на свобода Радост пред съда във Варна, кметът Коцев излиза на свобода Трябва обаче да плати гаранция от 200 000 лева Защо еснафът напусна прославения Коледен град на бургаския пл. „Тройката” (ВИДЕО) Защо еснафът напусна прославения Коледен град на бургаския пл. „Тройката” (ВИДЕО) Още на 3 декември, но на пл. „Св.св. Кирил и Методий”, ще заработи алтернативният празничен базар Българите пътуват все повече, топ дестинации остават Турция и Гърция Българите пътуват все повече, топ дестинации остават Турция и Гърция 829 300 пътувания зад граница само през октомври, а броят на чуждите туристи у нас достига близо 957 000 души Култовата графична база се превръща в културно-образователен център и музей Култовата графична база се превръща в културно-образователен център и музей Новината съобщи ректорът на Националната художествена академия проф. Георги Янков. Интерпол има нов председател-французина Люка Филип Интерпол има нов председател-французина Люка Филип Той ще бъде назначен за четиригодишен мандат   Домът на писателя в Бургас оживява с театрално-поетичен спектакъл на студенти от ТK„Любен Гройс“ Домът на писателя в Бургас оживява с театрално-поетичен спектакъл на студенти от ТK„Любен Гройс“ Тази вечер ще се постави началото на нови творчески взаимодействия в контекста на стремежа ни да станем Европейска столица на културата през 2032 г.     Гръцкият модел, задържан с д-р Хасърджиев, освободен срещу гаранция от 3000 лв. Гръцкият модел, задържан с д-р Хасърджиев, освободен срещу гаранция от 3000 лв. По обвинение за употреба на коктейл от наркотици с оръжие към 20-годишно момче  
Птичият грип отново плаши света: експерти предупреждават за потенциална пандемия, по-тежка от COVID-19 Птичият грип отново плаши света: експерти предупреждават за потенциална пандемия, по-тежка от COVID-19 Експерти предупреждават: ако щамът H5 мутира и тръгне между хората, светът може да се изправи пред по-тежка пандемия от коронавируса Путин с ултиматум към Украйна: Ще постигнем целите си чрез сила Путин с ултиматум към Украйна: Ще постигнем целите си чрез сила Темпото на напредъка на Русия по всички направления „видимо се засилва“, увери той Бивш германски евродепутат глобен след кражба от магазин и съпротива срещу полицаи Бивш германски евродепутат глобен след кражба от магазин и съпротива срещу полицаи На Гунар Бек са били повдигани и обвинения за злоупотреба с академична длъжност Какво включва менюто на ирландският модел-Воуг Уилямс Какво включва менюто на ирландският модел-Воуг Уилямс Тя разкри дневното си меню и тренировъчната си рутина по време на „Аз съм знаменитост“ Пустиннa буря: най-важното преди Гран при на Катар във Формула 1 Пустиннa буря: най-важното преди Гран при на Катар във Формула 1 Гран при на Катар може да реши световната титла във Формула 1 за 2025 г., като напрежението между Ландо Норис, Оскар Пиастри и Макс Верстапен достига своя връх два кръга преди края Тайната да живееш до 100 години на Дик Ван Дайк Тайната да живееш до 100 години на Дик Ван Дайк Е съпругата му Арлийн Силвър, която е със 46 години по-млад Почина дизайнерката, която обличаше Лейди Гага и Бионсе Почина дизайнерката, която обличаше Лейди Гага и Бионсе Памела Хог е известна с бунтарските си пънк рок визии Фалшивият Брад Пит удари отново-влюбена пенсионерка му даде над 100 000 евро Фалшивият Брад Пит удари отново-влюбена пенсионерка му даде над 100 000 евро Наскоро французойка изгоря с близо 1 млн. долара Наводнения и свлачища в Западна Гърция след бурята Адел Наводнения и свлачища в Западна Гърция след бурята Адел Проблеми с транспорта на остров Корфу и в областите Етолоакарнания и Теспротия Сексуалният „пастор“, ръководил мрежата „Виджилантес“, ще лежи доживот Сексуалният „пастор“, ръководил мрежата „Виджилантес“, ще лежи доживот Според полицията той е търсил както мъже, така и жени. Насилвал е и непълнолетни
Бойко Борисов Бойко Борисов "Постна пица – Дянков" няма да предложа пак Виц на деня Виц на деня Говорят си двама приятели:
- Абе, ти с*кс вкъщи правиш ли?
- Ти луд ли си бе, как вкъщи, нали жена ми е там?!
Виц на деня Виц на деня На един му се родила дъщеря.
Негов приятел го пита:
- На жена ти ли прилича?
- Не знам, още не може да говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тази нощ, синоптиците обещаха, повишена влажност. А на тези, на които им провърви и учестено дишане!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори