Пеевски: Никой не може да заобиколи ДПС-Ново начало
Г-н Радев, няма да позволя за пореден път да мамите българите. Знам много за Вас, обяви Пеевски
Никой не може да заобиколи ДПС-Ново начало. Гордея се с протестиращите, които дойдоха да покажат, че не сме фантоми. Това обяви Делян Пеевски на влизане в Народното събрание.
"В момента в президентството се създава нова партия, на която сламена кукла ще бъде бившият правосъден министър Крум Зарков", каза Пеевски и обяви Илияна Йотова за "женица" и нелегитимен вицепрезидент заедно с Радев.
"Г-н Радев, няма да позволя за пореден път да мамите българите. Знам много за Вас", обяви още Пеевски.
Борисов е лидер на първата партия и може да си кани който иска, за да прави правителство, допълни той.
Вижте как да включите детето си в безплатната програма "Двигателна култура, спорт и здраве – Начално обучение“
Съдбоносен вятър на късмета: 4 зодии, които получават звезден шанс за промени след 22 май
Д-р Перухова от УМБАЛ "Дева Мария" впечатли Европа с българско проучване за диагностика на рак на панкреаса
Домашно Данонино с ягоди – бързо, вкусно и здравословно!
Община Бургас връчва първите награди за принос към висшето образование и академичната общност в града
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Български ученик постигна исторически успех в САЩ
България остава с най-висока годишна инфлация в Еврозоната
Украинка откри обесен сина си в дома им в Благоевград
Студенти от ФТН получиха награди за академични постижения и научна активност
Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път

-------
На гербаджийските гласоподаватели още ли не им е светнала червената лампа, че Боко и Шиши са се договорили за всичко преди изборите?
Колко ти е обиколката?