Айтозлия почина след спречкване с 45-годишен сливналия
64-годишният айтозлия бил намерен в безпомощно състояние на улица "Рила", лекарите не успели да го спасят
64-годишен мъж от Айтос е починал след междуличностен конфликт с 45-годишен сливналия. Това съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. В четвъртък вечерта, малко след 23 часа, в Районно управление – Айтос е било получено съобщение за открит в безпомощно състояние мъж, лежащ на айтоската улица "Рила пред дом № 15 .
Оказало се, че малко по-рано айтозлията имал спречкване с непознат мъж. В резултат на бързите оперативно-издирвателни мероприятия е констатирано, че мъжът е пострадал след разпра със сливналията. Каква е причината не е ясно. Айтозлията е бил настанен за лечение в отделение "Реанимация" на болница "Дева Мария", с опасност за живота, където по-късно починал.
45-годишният мъж от Сливен е задържан в Районно управление-Айтос, като случая е докладван в Бургаска окръжна прокуратура.
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
0
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали

имаше як дърмон по улиците,разни групички,яко се млатеха,всеки срещу всеки,тия грузини/ци хич не си поплюват.....
У нас,двама се скрали (няма яснота,какви са що са,какво е станало) тоя дето е починал,може инфаркт да е получил от спречкването ,чудо голямо станало....???