×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Севим Али: Поискаха страх в нашите редици, но им отвърнахме с твърда решимост и пълна мобилизация


Севим Али: Поискаха страх в нашите редици, но им отвърнахме с твърда решимост и пълна мобилизация
Политически репресии не изплашиха нашите съмишленици, всички ние се изправихме срещу страха и сме по мобилизирани от всякога, каза Севим Али
Тема в развитие
виж още
скрий
18 Октомври 2024, Петък, 11:10 ч.
Автор: Пресцентър АПС

Сега не само трябва да опазим демократичните ценности, но и да си върнем достойнството, това което ни прави силни, това което ни прави непобедима общност

Севим Али е народен представител от 50-тото Народно събрание и втори в листата на коалиция Алианс за права и свободи за 02 МИР Бургас. То е един от най-активните народни представители в последните пет парламента, където от името на ДПС поставяше важни въпроси за жителите и развитието на населените места в Бургаска област.

- Г-н Али, предизборната кампания навлиза в решителна фаза, остават броени дни до деня на вота. С какво тази кампания е по-различна за Вас и Вашите избиратели?

- Истината е, че предизборната кампания се провежда при безпрецедентни условия на нарушаване на демократичните принципи и принципите на правовата държава. Свидетели сме на натиск и репресии срещу автентичните депесари, останали верни на принципите и идеалите на нашия почетен председател д-р Ахмед Доган. Заплахите и психологическия тормоз, а не са редки и случаите на физически тормоз върху нашите симпатизанти съпътстват тази предизборна кампания. Свидетели сме на политически репресии срещу наши симпатизанти и кандидат- депутати. Опита за кражба на името ДПС последвано от натиск и репресии се извършва под одобрителния поглед на държавни институции като явна демонстрация на незачитане на демокрацията и държавността в България. Но тези политически репресии не изплашиха нашите съмишленици и след първоначалния шок от кражбата на името на ДПС, всички ние се изправихме срещу страха и сме по мобилизирани от всякога. Заедно с моите колеги от листата на коалиция Алианс за права и свободи за Бургаска област всекидневно се срещаме с представители на нашата общност, наши симпатизанти и съмишленици, лоялни на д-р Ахмед Доган и виждаме тяхната решителност и непоколебимост. Тези, които искаха да всеят страх в нашите редици получиха твърда решимост и пълна мобилизация.

- Кои са най- важните цели, които си поставяте на тези избори? Какви резултати очаквате?

- Създавайки партия ДПС, д-р Ахмед Доган заложи устойчивите темели на демокрацията и нейната необратимост, териториалната цялост на България, единството в разнообразието и богатството в различното. Гарантира мирния преход с прилагането на създадения от него Български етнически модел и взе активно участие в историческите моменти от развитието на страната, за да стане България пълноправен член на евроатлантическото семейство. Но ние знаем, че мирът и демокрацията не са даденост, а трябва да се отстояват всеки ден. Защитата на правата и свободите на българските граждани изискват нашата упоритост - последователно и неотклонно, а стремежът ни е да защитим демократичните принципи, което е гаранция за отвоюването на превзетата държава. Дължим го в памет на нашите свидни жертви и в името на по-доброто бъдеще на нашите деца. Казвал съм го и сега ще го кажа. Този път не става въпрос дали ще бъдем 3-ма, 4-ма, 30 или 40 народни представителите. Става въпрос да защитим общността и не само Движението за права и свободи, а всички български граждани. Защото ако сега позволим егоизма и безпардонността на крадците на имена, на демокрация и държавност да победят и да овладеят държавата и през Народното събрание, всички ние, българските граждани сме обречени да живеем в превзета от един човек държава. Затова мисля, че нашата борба и нашите усилия са изключително важни и имаме историческата мисия да спасим демократичните права и свободи на българските граждани.

Мобилизирани и единни сме за страхотен резултат, категорични са от автентичното ДПС

- Кои са основните акценти от програмата на АПС, които искате да стигнат до хората?

- България се нуждае от смяна на философията за развитие на държавата и на обществения договор между народа и управляващите, ако желае да излезе от порочния кръг на задълбочаващата се до необратимост на процесите политическа криза. През всичките тези години сме последователни в разбирането за необходимостта от реформи в различните обществено- икономически сфери -- в образованието, в здравеопазването и в местната власт, защото е необходимо да се преодолее дисбаланса в развитието на населените места в нашата страна и всеки български гражданин да има достъп до образование, здравеопазване, а местната власт да може да осъществява своите приоритети без да зависи от държавата в такава унизителна степен както е сега. И най-важната реформа е тази, която да създаде правила и закони, които да гарантират независимостта на властите – законодателна, изпълнителна, съдебна, медии и местна власт, така че да не могат да стават заложник на един човек. Сред основните акценти е гарантиране на равнопоставеност при финансирането и реализирането на важни инфраструктурни обекти за малките населени места в областта. Привличане на инвестиции и разкриване на работни места в отрасли като земеделие и животновъдство и свързаните с тях производства. Изработване на дългосрочна национална стратегия за решаване на демографската криза и подобряване на стандарта на живот на младите хора и младите семейства. Продължаване на политиката ни през годините за социална сигурност на уязвими социални групи и подобряване на достъпа до социални услуги на всички български граждани. И най-добрата предизборна програма е обречена на провал, ако няма воля за изпълнение на национални политики. Затова за нас е важно да имаме сериозно представителство в Народното събрание и да превърнем АПС във важен и незаобиколим фактор в българската политика, който да бъде гарант за продължаване на демократичните процеси и защита на държавността.

- Какво послание ще отправите към Вашите симпатизанти?

- Първо искам да им благодаря за тяхната смелост и сила да се изправят и да продължат борбата за правата и демократичните свободи, за които имаме отговорност всички ние българските граждани. Тези избори за нас не са поредните избори, за нас тези избори са исторически. Не за първи път ние автентичните депесари и верни последователи на д-р Ахмед Доган сме били част от процеси, които са определяли демократичния път на България. Но сега не само трябва да опазим демократичните ценности, но и да си върнем достойнството, това което ни прави силни, това което ни прави непобедима общност. Затова с изключително уважение и респект се обръщам към нашите симпатизанти и към всеки български гражданин с апел да отидат на 27 октомври до урните и да упражнят своето право на глас. Защото демокрацията и държавността са в опасност. Нека ги защитим! Да го направим заедно с №13!

Ешереф Ешереф има опита и знанията, за да решава проблемите на хората
Фатме Рамадан е доказан парламентарист, който отлично познава нуждите на избирателите на автентичното ДПС и получава сериозна подкрепа
Пълни зали и площади посрещнат кандидат-депутатите от Алианса за права и свободи. Снимката е от среща в село Ясеново
Севим Али и отборът на АПС провежда мащабна кампания
Вие винаги сте до нас, казват избирателите на ДПС на Севим Али и кандидат-депутатите от листата
Кампанията е сред хората - във всяко населено място 
Севим Али е сред най-активните народни представители в последните пет парламента, където от името на ДПС поставяше важни въпроси за жителите и развитието на населените места в Бургаска област

 




България Всички новини
Стрелба от черен Мерцедес в София: Деца попаднали под обстрел с еърсофт пистолет Стрелба от черен Мерцедес в София: Деца попаднали под обстрел с еърсофт пистолет Свидетели твърдят, че са подали сигнали на 112, но към момента няма официално съобщение от СДВР за задържани Слънчева неделя в Бургас и по морето, на запад идват порои и гръмотевици Слънчева неделя в Бургас и по морето, на запад идват порои и гръмотевици Край Черноморието температурите остават до 28-29 градуса, морската вода е 24-26 градуса, а за седем западни области НИМХ обяви жълт код Голям имен ден днес: Александър, Александра, Сашо и Сашка имат повод да почерпят Голям имен ден днес: Александър, Александра, Сашо и Сашка имат повод да почерпят На 30 август Църквата почита трима Константинополски патриарси и пренасянето на мощите на свети Александър Невски Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Екшънът е станал около 3 часа след полунощ  Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защото между „полицията се е издънила“ и „властта арестува журналисти“ има една досадна подробност, коментира журналистът Ангел Зафиров Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Логиката на тази дълбока държава е желязна: Не вкарваш в затвора съдията или прокурора, когото си хванал в прегрешение, а го повишаваш „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа Димитър Николов, Стоян Кижев и Глен Хабимана донесоха успеха с 3:1 над „Димитровград“ в Българово „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград Ивайло Климентов откри в 22-рата минута, а бургазлии нанесоха втори удар малко преди почивката След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел Господ и Света Богородица ни го изпратиха, споделя дама, която влязла в морето с дъщеря си до коленете при червен флаг Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Денис Токмак и Нуретин Пюскюлю намалиха резултата в края
Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг Йордан Йорданов изпрати снимка до „Вашият сигнал до Флагман.бг“ и пита защо при хроничния недостиг на места един автомобил трябва да лишава съседите от още едно МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори