Майка на кърмаче изчезна безследно, издирват я
Последно е видяна в района на централи хали
Зов за помощ се разпространява светкавично в социалните мрежи от няколко часа. Причината – изчезнала безследно жена в столицата. Над 13 хиляди души са споделили публикацията на Ангел Ангелов, който пръв е подал сигнал. Ето какво е написал на стената си:
„Издирва се изчезнало момиче в град София! Казва се Биляна Юлианова Петрова. Висока е около 170 см, облечена с черни дрехи, тъмносиньо яке с бежова пухкава яка, косата е вързана на опашка. Последно е забелязана в районна централни хали. Ако имате информация или я забележите, моля свържете се с мен. Моля споделяйте, за да я открием възможно най-бързо. Майка на две деца е, едното от които е кърмаче."
Ангелов е оставил и два телефона за връзка с него.
Все още не е ясно дали полицията също е започнала издирване.
Под публикацията има вече над 800 коментара. Някои предполагат, че може да се касае за следродилна депресия, а други допускат, че жената може да е отвлечена от нелегални емигранти.
Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри
Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция
Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова
20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд
Това са тайните синове на Путин
Въвеждат нови правила по кафетата в Турция
Почина известна писателка
Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс
Защо пъстървата е една от най-полезните риби на трапезата ни
Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи
Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида
Бургас се включи в антиправителствения протест

Нека се прибере жива и здрава при децата си!