Ето ги Майбаха и лодката на Доган, конфискувани от сарая в "Росенец"
Черната лимузина се намира в подземен гараж на МВР в бургаския жк. "Възраждане"
Издирваният автомобил на Румен Гайтански-Вълка, на стойност близо 1 милион евро, за който по-рано днес Флагман.бг ви разказа, вече се намира в подземен паркинг на ОДМВР-Бургас в жк. "Възраждане".
Черната лимузината е била открита в сарая на почетния председател на ДПС Ахмед Доган в Росенец.
Откриха суперлуксознта яхта и скъпия автомобил на Румен Гайтански в Бургаско
Полицията е иззе иж лодка, която в момента се намира на територията на Гранична полиция в Созопол. Плавателният съд е на колесник и е бил иззет в това си състояние отново от имота в Росенец. Репортер на Флагман.бг успя да я снима, когато яхтата стоеше на сушата точно пред основния палат в комплекса в Росенец, ползван доскоро от почетния председател на ДПС Ахмед Доган. Плавателният съд струва минимум 1 млн. евро бе заловен от Гранична полиция при опит да напусне българските териториални води.
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света

Нелепо плочките мълчат
Разделят се лайното и човека
И всеки тръгва сам по своя път…
Човекът по дела човешки
Със другите подобни същества,
Лайното по тръбите тежки,
Надолу, с другите лайна…
Автогол за Папазов и Пеевски
И държа да се обръщаме в коментарите към Д-р Ахмед Доган със титлата му преди името му.
Само най близките можем да го наричаме Меди Доган на галено.
Благодаря за разбирането
Еврокомисарят Йоханес Хан:
„България след българите“ - до 40 години България ще изчезне, българите ще изчезнат като народ и този процес е необратим
Българино, чети за да знаеш:
https://skandalno.net/за-българия-без-българите-из-шокиращи/
Йоханес Хан: "Българите нямат нужда от държава" !!!
-
Трябва да се разследва така, че този индивид, възхваляващ феномените, веднъж за винаги трябва да слезе от ежедневието на Република България. ТРЯБВА!!!!
Хубав роман може да стане.
Путин не му е изпратил подводница, защото всички са заети с Украйна.
Щял да му изпрати Су 35 в Сърбия при банкера от КТБ.
То май ти си усетил това изживяане ама айде ...жена ти за комуфлаж !