Добряци от Бургас помагат на хората, останали без дом след пожара във Воден
Призив в социалните мрежи отправи Мариана Русева, която има наследствена къща в опожареното село и изрази готовност да транспортира даренията
Дарителска кампания в помощ на хората с опожарени домове в ямболското село Воден организираха в Бургас. Призив в социалните мрежи отправи Мариана Русева, която има наследствена къща в опожареното село и изрази готовност да транспортира даренията с личния си автомобил, съобщава БНТ.
В акцията се включиха множество бургазлии, като за по-малко от денонощие се събраха десетки чували с дрехи, завивки, обувки и пакетирани храни за крайно нуждаещите се. Събраните помощи ще бъдат раздадени още днес на пострадалите в село Воден.
Бургазлия вървя два километра и половина в огъня, за да види как къщата на тъщата му във Воден гори
"Да им предоставя всичко това, което тези хора в Бургас за нямаше и 20 часа донесоха и напълниха колата ми. Безкрайни благодарности за тях, че ми донесоха част от домовете си в колата, за да ги транспортирам до хората, чиито домове вече за съжаление ги няма", коментира Мариана Русева.
Ад във Воден! Хора отказвали да напуснат домовете си, но са били принудително изведени
"Аз съм от ямболския край и познавам село Воден. Хората, като гледам, без къщи са останали, без нищо. Как няма да им помогнем? С пари, с дрехи, с каквото можем и пак ще помогнем. Държавата малко може би ще помогне, но кой знае кога ще им отпуснат по някой лев. Но сега в момента хората са на пътя, нямат дрехи, нямат нищо, нито храна имат", добави дарителката Недка Иванова
Ямболското село Воден пламна, огънят пречи на евакуацията на хората
Александър е истинско камикадзе, кара Мерцедеса си с 300 км/ч
Софи Маринова трябва да почерпи днес, става на 50 години
Ейми Шумър разкри истинската причина за отслабването си с 23 кг
Костадин Костадинов строи луксозна къща за 1 млн. лв. на първа линия в Тюленово
Стартов пакет евромонети – задължителен ли е и какво трябва да знаем според БНБ
Рязка промяна във визията на Ивайла Бакалова шокира феновете и предизвика бурни реакции
Пътуваме безплатно в автобусите на Бургас за Никулден
Капитан Васил Янчев от НСО спаси живота на човек, припаднал във фитнеса, наградиха го
Предателят на Благо Коцев дари 2 000 лева за свободата му
Пълнолунието носи невероятен късмет на три зодии
Босът на "Еконт" потвърди, че компанията спира да разнася писма
Разкриха страшна схема с хотел в Пловдив
