×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Един загинал и девет ранени при катастрофа на българска кола с мигранти в Хърватия
  • Американски военни конвои ще преминат през България на път към учение в Румъния
  • От днес влиза в сила Пактът за миграцията и убежището в ЕС
  • Цените на петрола достигнаха най-ниското си ниво от два месеца насам
  • Порой заля международния път между Русе и Букурещ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ямболското село Воден пламна, огънят пречи на евакуацията на хората


Ямболското село Воден пламна, огънят пречи на евакуацията на хората
Горят няколко къщи. От случилото се нервите на някои от жителите не издържат и те плачат
17 Юли 2024, Сряда, 15:35 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимки: БГНЕС

Огънят е обградил селото от три страни и те не знаят къде да потърсят спасение

 

Село Воден, община Болярово в Ямболско е в пламъци. Стотици хора и животни се евакуират без намесата на държавата. Местните жители са в шок от трагедията, която ги сполетя. Огънят е обградил селото от три страни и те не знаят къде да потърсят спасение.

Държавата тук я няма, нехае, коментират жителите на село Воден.

Горят няколко къщи. От случилото се нервите на някои от жителите не издържат и те плачат.

Всеки е грабнал документи и лекарства, но няма кой да им помогне и да ги ориентира какво да правят и как да се спасят, а огънят превзема все нови и нови терени, предава БГНЕС.

В селото няма ток, почти няма интернет, а мобилната връзка е толкова слаба, че местните, повечето от които възрастни и трудно подвижни хора, не могат да се свържат със своите близки в по-големите градове.


В категории: Животът , Ямбол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Млад баща вилня в болница Млад баща вилня в болница 12/06/2026, Петък 20:00 0
16
Коментара по темата
16.
А бе
18.07.2024 06:45:59
0
1
Оня каун от село труд няма ли да намине край воден или не дава Деса
15.
До ДОЛНИТЕ
18.07.2024 02:41:10
0
1
Бреее... Лиги текат от щастие... Ресурс хабят хората, а не го дадат на ненаядните лижачи на всичко... Хора ли сте да ви опише човек... Без наколенки не сядат да пишат големите квадратни глави.. То като си с много професии е така, с кои си наясно, с кои не... Надарена раОта!
14.
292
17.07.2024 21:53:47
0
6
Всички 240 паразита утре да бъдат мобилизирани да гасят пожарите. И всичките им заплати накуп - за компенсация на хората, на които им изгоряха къщите. На тези и на онези от предния парламент, дето харизаха БТР-те на ГЗ на хохлите. А оня неадекватник министърът на вътрешните работи, дето каза по националната телевизия, че "било радостно, дето изгоряло само селото", да ходи да ги ръководи. И един въпрос. Какви са тези звезди по пагоните на разни провинциални пожарникари, бе? Гледам един - по 4 на всеки пагон. Че то навремето при 200 хиляди армия, дето тези пожари щеше да ги "глътне" за ден, по четири звезди на пагоните имаха само Джуров и Михайлов. Ега ти ташака, дето няма и един противопожарен хеликоптер, а 100 пожарникаря са с генералски пагони!?
13.
Димов вършачката
17.07.2024 18:55:32
0
19
Като се точат язовирите вода няма. Николай Димов вършачката като източи язовир малко шарково пожарните се чудят от къде да взимат вода ,а кмета на община Болярово Христо Христов получава бакшиши и мълчи … дреме му че ще изгорят селата нали синчето му има крави …
12.
Хайдутин
17.07.2024 18:29:05
1
20
Ваййй видяхте ли снимките в другите новини, пенсионери Българи баби и дядовци нарамили по 2 пушки и бягат. Знаят хората защото мангалите през нощта ще започнат да мародерстват. Дано изгорят всичките мангали мръсни. А нашите пенсионери довечера на гърмят здраво по крадливите мангали. Гърми и го хвърляй в огъня.
11.
Евро-Атлантик
17.07.2024 18:07:11
6
23
Важното е Победата на украйната !
Даряваме и даряваме а нямаме кьорав самолет да гаси.
Натовците свити в казармите си чакат ранното си пенсижниране.

Пеевски ще им построи наново къщите.
10.
Да горят
17.07.2024 17:58:24
5
12
Много мангал ще изгори. Нека е бавно.
9.
miiiii
17.07.2024 17:44:08
2
30
Другата България - само цигани, тук таме някой пенсионер, тия поне са въоръжени. Иначе по градовете голямата работа - всичко живо купува ли купува имоти. 160 милиона лева ще дарим на Украйна, нямаме пари за самолети против пожари.
8.
Поп Кръстю
17.07.2024 17:11:47
6
14
Там много мангали има ще изгорят заедно с бълхите си. Няма да е голяма загуба за България.
7.
Я
17.07.2024 16:52:34
0
20
Онзи дето точи язовира да си полива царевицата да отива да оре.
6.
Европейски съюз
17.07.2024 16:46:22
4
11
Поддържайте огъня, ще дойдем да помагаме.
5.
Българин
17.07.2024 16:34:58
5
13
А га палеха стърнищата не цвилеха дееееееба индианците им деееееба
4.
Бат Танас
17.07.2024 16:32:35
2
14
Старците знаят какво да спасяват, ама не към гората а към парламата към дупетатите трябва да хванат..
3.
Бау бау
17.07.2024 16:10:07
3
22
Да убият арендатора с тракторите, защото пожар се гаси с дълбока оран, не с вода.
2.
Работа, работа, работа
17.07.2024 16:00:24
6
32
Тъпоглавчев чака инструкции от Бога слънце от Банкя. Гробаджийската калинка на МВР -то да превърне бмв-тата в гасителна техника и хеликоптери сега.
1.
Форест Тръмп
17.07.2024 15:54:25
6
12
Рън, сиган, рън!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“ Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Внезапната кончина на уредника изпревари съда в Бургас, магистратите конфискуваха над 340 безценни антики в полза на държавата Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова Народният певец осъществи каузата заедно с Васил и Емил Янакиеви от „Форте Мюзик“ ООД Благоевград, за да помогне на млади таланти от Тараклия Прибраха в ареста Иван Костов от Бургас и Румяна Кузманова - готвели пико в хотел в Слънчев бряг Прибраха в ареста Иван Костов от Бургас и Румяна Кузманова - готвели пико в хотел в Слънчев бряг В обекта са намерени пликчета фосфор, стъклена колба, ел.везна и марихуана Пълен абсурд: Планови ремонти блокират сектора, който храни националната икономика през лятото Пълен абсурд: Планови ремонти блокират сектора, който храни националната икономика през лятото Удобният достъп до морските и планинските курорти е компрометиран от безумни графици, алармират предприемачи Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето На 20 и 21 юни 2026 г. там ще се проведе дългоочакваното второ издание, което обещава да донесе много емоции, музика и танци
Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян Идва Супер Ел Ниньо! Климатично чудовище от Тихия океан преобръща времето и у нас Идва Супер Ел Ниньо! Климатично чудовище от Тихия океан преобръща времето и у нас Забравете за кучия сибирски студ: Природата ни готви необичайно мека, но брутално кална и дъждовна зима с риск от наводнения
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори