×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пожар избухна в храма "Св. Василий Блажени" в Москва
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Огромно количество марихуана открито на яхта в Царево


Огромно количество марихуана открито на яхта в Царево
Задържаната пратка се съхранява в митническия пункт в града
Ключови думи: марихуана, яхта, царево
Тема в развитие
виж още
скрий
16 Юли 2024, Вторник, 15:50 ч.
Автор: Флагман.Бг

Наркотикът пътувал към Турция

Контрабандна пратка наркотици за стотици хиляди долари бе заловена от гранични полицаи в Царево тази сутрин, съобщава в сигнал до Флагман. Бг наш читател. Според него става въпрос за огромно количество марихуана. Тя била скрита умело в яхта, пътуваща за Турция.

Задържаният наркотик в момента се съхранява в митническия пункт в Царево.

Оттам отказаха информация с мотива, че на посочения в интернет телефон отговорят лица на ниско ниво, които не са оторизирани да разговарят с медии.

Очакваме повече подробности от пресцентъра на агенция „Митници“, откъдето обещаха да извършат проверка и да се свържат с редакцията.

По случая работи „Гранична полиция“.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ) Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ) 01/08/2026, Събота 18:59 3
Михаил ДИМИТРОВ Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци 01/08/2026, Събота 17:00 2
17
Коментара по темата
17.
Не са граничните
17.07.2024 14:26:55
0
5
Най са виновни тия дето щурмуваха пристанище Европа и сега като се наблюдава хората се чудят как да подържат седмичните доставки до Турция . Съсипаха я тая държава ей !
16.
Да,
17.07.2024 14:24:02
1
5
Граничните объркаха цялата работа и другата седмица трябва двойно количество , дейба !
15.
Резово
17.07.2024 12:26:37
0
5
Чак се изумих ,че в Царево са заловили наркотици , а то били граничарите.
14.
Бананова република
17.07.2024 11:39:44
0
1
Олигархичният модел се характеризира с това, че собствеността директно манипулира властта. Управлява този, който има пари. Днешната политическа система в България е олигархична. Тя е резултат от процеси, протекли през последните 20 години, коментира Вацев.
„Олигархата в съвременна България е ужасно отблъскваща, но закономерна форма на управление, като се има предвид развитието на българската политика през последните години. С такова криминално и крайно несправедливо и нехуманно начало на прехода, нямаше какъв друг резултат да се получи“.
Според анализатора „вертикалните лифтове“ в обществото не работят, а стълбите, по които можеш да се изкачиш на по-горно ниво, са блокирани и задръстени… и няма път нагоре без торба пари:
„Днес няма никакво значение дали си умен, способен и трудолюбив… ако си се родил беден, вероятно ще си умреш беден. Така е било през феодализма, така е и днес. Но има лъч надежда, защото българският олигархичен елит вече е навлязъл в последната си фаза на деградация. Системата и нейните представители са силно отблъскващи и формираха обществото по свой образ и подобие. Така стигнахме до момента, в който нито те вече могат да живеят с това общество, нито обществото вече може да ги търпи. Целият въпрос, на езика на политическата технология, сега е как да се отблокират и активират тези вертикални лифтове в българското общество, които позволяват на човека да мечтае за по-добър живот. Защото в съвременна България можеш да се „реализираш“ само ако си хубавица или имаш торба с пари“."
13.
Д
16.07.2024 22:55:56
0
2
То ако ставаше такаа хаххх,за да минеш трябва някой да те пусне.Черно море е гьол не океан,няма логика да е за турция.
12.
Несебърлия
16.07.2024 21:45:53
1
2
Абе имаме едно момче от Несебър, което е известно с любовта си към яхтите. Последните години нещо я закъса и нищо чудно той да е организатора. Живее по пътя за Тънково вдясно.
11.
Рачо Капитана
16.07.2024 21:41:32
0
3
Царево , оазис, Тополовград , Хасково , и добър капитан от Поморие
10.
Тва оня Божков,
16.07.2024 20:34:56
0
10
дето до скоро беше под домашен арест ? Дето скоро на пристанище Европа неговите хора пострадали ? Авъъъ много се уплашихме и вече няма да пишем коментари. Добре Божковлайф, ти си , за теб щом е може ефенди.
9.
Божков лайв
16.07.2024 19:52:32
13
8
В момента над 40 страни по света са легализирали канабиса за медицинска и/или лична употреба. Сред държавите, в които марихуаната е декриминализирана и легализирана за медицински цели са Португалия, Испания, Италия, Норвегия, Финландия, Естония, Полша, Чехия, Германия, Белгия, Нидерландия, Дания, Австрия, Лихтенщайн, Хърватия, Израел, Мексико, Аржентина, Колумбия.
Легализацията на канабиса ще осигури сериозни постъплени в държавния бюджет, изтъкват от движението на Център. Ще спре рекета на производителите, ще засили експорта на български стоки и ще доведе чуждестранни инвеститори тук.
Пазарът на индустриален коноп притежава огромен потенциал в селското стопанство, текстила, рециклирането, автомобилостроенето, мебелите, храните и напитките, хартията, строителните материали и личните грижи.
С бързия растеж на пазара и нарастващото търсене на екологични и устойчиви продукти, легализацията отваря нови бизнес възможности и ще доведе до много икономическите ползи на България.
8.
Пуу
16.07.2024 18:15:27
0
11
Човекът иска да направи един курс и после да си плава спокойно до света докато му свърше заработеното. Прецахате му светлото бъдеще.
7.
Ясно е посланието
16.07.2024 17:34:13
1
12
Ако не искате от юг да пускаме емигранти , не ни питайте дребните ежеседмични пратки. И не звънете за информация.
6.
хахаха
16.07.2024 17:10:00
7
11
А яхтите с мигранти кога ще ги хващаме
5.
Свакови
16.07.2024 16:44:06
4
15
Тц.Не е първи, втори капитан е . И са прекалено нависоко тия телефони дето не дават информация. Ше мине с глоба под масата, отново.
4.
О...йе
16.07.2024 16:24:19
3
19
Морето трафикнтско
тук няма брегове.
Море от тарикати,
безбрежно е море.
Отдавна е известен
Гaньо Цървулан,
в препълнената яхта,
първи капитан !
3.
Баш Наркоман
16.07.2024 16:22:17
1
14
Стига се ти хваща ли бе. С кво ще се друсаме и ще си пържим мозъците.
2.
?
16.07.2024 16:16:42
1
17
Пресцентърът,може да е на нов адрес-примерно в следствения арест в столицата?Кой знае…
1.
Торбалан Чолакова Чешма
16.07.2024 16:04:55
4
23
как може да има хора които се занимават с наркотици,ей го аз съм пенсионер телкаджия и карам ламбо
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете Постоянното сравнение с другите изтощава ума, разрушава приятелства и пречи да оцените собствения си живот 4 сигурни признака, че сте идеалната двойка 4 сигурни признака, че сте идеалната двойка Сходният начин на живот, споделеното време и свободата да бъдете себе си показват дали връзката има стабилна основа Невероятно шоу в „Арена Бургас“ за BRAVE (снимки) Невероятно шоу в „Арена Бургас“ за BRAVE (снимки) Екип на Флагман.бг отразява от препълненото съоръжение в морския град Вижте как зала „Бойчо Брънзов“ се превръща в едно от най-модерните спортни бижута на Бургас (ВИДЕО) Вижте как зала „Бойчо Брънзов“ се превръща в едно от най-модерните спортни бижута на Бургас (ВИДЕО) Проектът за 3,5 милиона лева навлезе в най-важната си фаза 5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод 5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод Емоционалната дистанция, бягството от разговори и финансовият контрол превръщат партньорите в чужди хора "Черноморец 1919" се завърна в Бургас с победа над "Берое", акулите ще се пробват да атакуват елита "Черноморец 1919" се завърна в Бургас с победа над "Берое", акулите ще се пробват да атакуват елита Днес на ст. „Лазур“ атмосферата беше страхотна, присъстваха много футболни легенди, четвъртите в света – Златко Янков и Емил Костадинов, общественици и популярни фигури от региона Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Хотелът предлага стил, комфорт и първокласно гостоприемство през всички 365 дни в годината Две години след огнения ад във Воден: Възстановиха ли се жителите и каква е цената на оцеляването? (ВИДЕО) Две години след огнения ад във Воден: Възстановиха ли се жителите и каква е цената на оцеляването? (ВИДЕО) Екип на Флагман.бг се върна в странджанското село, за да провери как живеят хората днес и защо новият дом не винаги носи същия уют Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Водолей, Рак и Скорпион изпитват чувствата по различен начин, а връзката с тях рядко остава спокойна и предвидима Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа е обичана гръцка рибена супа, приготвяна най-често с прясна бяла риба, зехтин, зеленчуци и лимон. В крайбрежните райони често се поднася като лек, но питателен обяд
Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана Жана Немцова е преследвана заради фондацията на баща си, която Москва обяви за нежелана организация Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка Девет гласови съобщения прекъснаха монотонното бръмчене на честота 4625 kHz, но няма доказателства, че са свързани с падналата руска ракета в Полша Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Дванадесет души бяха спасени по море от Порто Гермено, а властите проверяват версия за умишлен палеж след откриването на две огнища Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Авария спряла лодката от Малта, а появата на бреговата охрана предизвикала трескаво изхвърляне на запечатаните пачки Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Рига обяви технически проблем на Патерниеки и призова пътуващите да търсят алтернативни маршрути Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Мадрид увери Европейската комисия, че движението от Сеута към останалата част на ЕС е напълно блокирано САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори