×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама митрополити ще отслужат тържествена света литургия по повод 120 години от опожаряването на Анхиало
  • Изложбата „Пеперуди и диаманти“ показва британски арт величия в Бургас
  • По 150 евро за всяко дете на българи в Гърция
  • Георги Рачев: Чака ни мазна жега до 7-8 август
  • Бум на нови пенсионери, за да хванат Ковид добавката
  • Дрогиран шофьор нацели стълб в центъра на Варна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаският кримигерой Тафо с нова проява - отмъкна оборота на фирма и още една кутия с дарения


Бургаският кримигерой Тафо с нова проява - отмъкна оборота на фирма и още една кутия с дарения
Какво прави на свобода още 39-годишният Радослав Стойчев, чието криминално досие започва още от 2008 г.
12 Юли 2024, Петък, 13:30 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

През буквално няколко месеца той извършва кражби, този път обаче в дома му са открити 30 грама амфети и вероятно ще влезе „на топло”

Какво прави на свобода все още кримигероят Радослав Стойчев, познат с прякора си „Тафо”, се питат бургазлии, след поредната му противообществена проява. 39-годишният мъж в последните години не е спирал да извършва престъпления, кои от кои все по-дръзки и въпреки богатото му криминално минало, започващо от вече далечната 2008 г. с разбиването на ОПГ за производство и разпространение на наркотици, той все още си „джитка” по улиците на Бургас, необезпокоявано.

Бургаският бандит Тафо ограби златарско ателие, заложи накитите в ломбард и пропи парите

За последния му „удар” съобщават от полицията в ежедневната хроника. Преди месец той разбил PVC прозорец в административната сграда на фирма, намираща се на ул. „Индустриална”. Веднъж вътре, той разбил още две врати и намерил касата, откъдето взел всичко - общо 5000 лв., и си излязъл спокойно. Какво точно е направил с парите не е ясно, но съдейки от предишните прояви на Тафо, е много вероятно те да са били „дарени” на поредното казино.

Качулки и полицаи по петите на криминогена Тафо, задигнал телевизора на комшия

Няколко дни по-късно - вероятно след като са свърили крадените средства за хазарт, той нахлулх в офис на друга частна фирма, намиращ се в близост до жк „Меден рудник” и за пореден път посегнал на кутия с дарения. Не се занимавал дори да я отваря - взел я цялата и побягнал. Вътре имало приблизително 600 лв. Едва миналата година, Радослав Сотиров Тафо посегна и на друга кутия с дарения - този път от църковния храм „Св.Николай” в най-големия жилищен комплекс на Бургас. Там сумата бе 3000 лв.

Арестуваха Тафо в бургаския жк „Зорница“, откраднал телефона на 61-годишна жена

Изобщо цялото досие на въпросния мъж е изпълнено с куриози. През 2022 г. той успя да измъкне мобилния телефон от чантата на 61-годишна жена на спирка в жк „Зорница”. Само 2 месеца по-късно същият задигна телевизора на свой съсед.  През 2023 г. пък отново посегна на кутия с дарения - този път от бургаския хранителен магазин „Болеро” в жк „Изгрев”.

В началото на настоящата година обра златарско ателие, остави всичко в заложна къща и се почерпи солидно с парите. Кражбата на накити също е една от запазените му марки. В първите дни от 2022 г. той се промъкна в апартамент в жк „Възраждане”, откъдето взе злато на стойност близо 1000 лв. и профука парите.

Богохулство! Криминално проявеният Тафо открадна даренията от храма в ж. к. "Меден рудник"

Настоящият му пореден арест - за кражбата на фирмения оборот от ул. „Индустриална” обаче завършва по по-любопитен начин и може би тъкмо това престъпление ще се окаже тежестта, която ще наклони везната на Темида в посока вкарването му в затвора.

След продължило близо месец разследване и следене на закоравелия престъпник, полицаите от Първо РУ вече знаели добре на какво ще се натъкнат в обитаваната от Радослав Стойчев квартира. В бл. 12 в жк „Меден рудник”, където бил задържан серийният крадец вчера, те намерили и 30 грама амфетамин.

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
Zac
12.07.2024 14:16:32
1
8
Toя Тофо ли е Тафу ли е не е ли любовника на Мукан? Май за същия хомо-бандит става въпрос.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници Предложението цели еднакви цени, прозрачност и контрол върху средствата, плащани от Здравната каса Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Родни производители губят достъп до щандовете, докато стоките поскъпват два или три пъти по пътя до магазина Зима през лятото: Мусала побеля от сняг Зима през лятото: Мусала побеля от сняг Температурите на първенеца на Балканите паднаха около нулата, но след краткия студ се задават нови жеги Служител на финансовото министерство с 9 нарушения е обвинен за смъртта на жена край Владая Служител на финансовото министерство с 9 нарушения е обвинен за смъртта на жена край Владая Четири от предишните фишове на 41-годишния водач са за превишена скорост, прокуратурата му отне книжката Юлиан Костов продава дома си във Варна за близо 400 000 евро Юлиан Костов продава дома си във Варна за близо 400 000 евро Апартаментът е с площ 174 кв. м, три спални, две тераси и гледка към морето Извънредно! Криминалисти обсадиха жилищна сграда в центъра на Бургас (СНИМКИ) Извънредно! Криминалисти обсадиха жилищна сграда в центъра на Бургас (СНИМКИ) По информация на Флагман.БГ се извършва акция за наркотици Председателката на ЕЦБ обясни защо цените в България остават високи Председателката на ЕЦБ обясни защо цените в България остават високи Част от задържаните цени вече стигат до пазара, а ЕЦБ настоя за овладяване на инфлацията и стабилни публични финанси БМФ Порт Бургас въведе в експлоатация нов кран - част от модернизацията на пристанищната инфраструктура БМФ Порт Бургас въведе в експлоатация нов кран - част от модернизацията на пристанищната инфраструктура Проектът е естествено продължение на дългогодишното успешно партньорство между двете компании и отразява общия им стремеж към внедряване на съвременни технологии, които повишават безопасността, производителността и надеждността на пристанищните операции Мошеници ли са таксиджиите по морето Мошеници ли са таксиджиите по морето Туристи разказват как шофьори сами определят цената според часа и клиента Жените в ЕС губят по 3900 евро годишно заради разликата в заплатите Жените в ЕС губят по 3900 евро годишно заради разликата в заплатите Сумата се равнява на близо три средни месечни възнаграждения в България, а общата годишна загуба достига 358 млрд. евро
Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Новозеландският град ще преживее първото си пълно слънчево затъмнение от 1163 г. насам
Владимир Чуков Владимир Чуков Иранците очевидно не са в състояние да продължат тази изтощителна война, губят около 400 милиона долара дневно Виц на деня Виц на деня Докторът пита новата медицинска сестра:
- Взехте ли кръв от пациента?
- Да докторе, само шест литра пусна...
Виц на деня Виц на деня Шоп на интервю:
- Какво можеш да правиш?
- Е па мо'ем да копам.
- А друго можеш ли да правиш?
- Е па мо'ем и да не копам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Коремът ми е като плазмен телевизор.
- ???
- Плосък е и всички ахкат като го видят.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори