×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Въздушна тревога в Румъния заради поредна атака с дронове на границата с Украйна
  • Гърция ще освободи два милиона барела горива от стратегическите си резерви
  • Цената на златото нарасна на фона на примирието между САЩ и Иран
  • БАБХ иззе над 600 тона храни без документи в Свиленград
  • Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран
  • Продължават акциите срещу купуването на гласове в страната
  • Служебният кабинет приема мерки в помощ на транспортния бранш
  • От 12:00 ч. на 8 април ще бъде възстановено движението в платното за Бургас на АМ "Тракия" в района на Камено
  • Велика сряда е, Юда предава Христос
  • Жълт код за силен вятър в цялата страна днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Качулки и полицаи по петите на криминогена Тафо, задигнал телевизора на комшия


Качулки и полицаи по петите на криминогена Тафо, задигнал телевизора на комшия
Радослав се промъкнал в апартамента в блок 104 в жк. „Меден рудник“, докато собственикът не си бил вкъщи
24 Март 2022, Четвъртък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

37-годишният Радослав Стойчев в арестуван за срок до 24 часа

Служители от сектор „Специализирани полицейски сили“ и полицаи от Четвърто РУ при ОДМВР тръгнаха по петите на престъпник, задигнал телевизора на бургазлия от дома му.

Кражбата е станала вчера, от имот, намиращ се в блок 104 на жк. „Меден рудник“. Само за броени часове униформените успяха да открият бандита.

Оказало се, че това е старият им познайник - 37-годишният Радослав Стойчев, познат с прякора си „Тафо“, който е с доста богато криминално минало и дори е бил осъждан. Тафо се промъкнал в жилището, докато собственикът не бил у дома.

Радослав е арестуван за срок до 24 часа. Той направил пълни самопризнания и върнал откраднатата вещ.

Тафо се появи в полицейските хроники, след като през януари т.г. отмъкна мобилния телефон на 61-годишна жена, докато чака автобуса на спирката до УМБАЛ-Бургас в жк „Зорница“ (ВИЖТЕ ТУК).


В категории: Меден Рудник


12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Великденски козунак с локум и стафиди Великденски козунак с локум и стафиди 08/04/2026, Сряда 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя е вашата тайна сила според зодията Коя е вашата тайна сила според зодията 08/04/2026, Сряда 18:40 0
12
Коментара по темата
12.
Познат
25.03.2022 14:59:55
0
4
Много тъп тоя тафо.... Заряза го Станислава и ко стана отиде и обра апартамента на брат и за да искара някой стинка за машинки..... Хахахаха
11.
Иван
25.03.2022 14:43:29
0
0
Росен вълчев джанго готви и продава пико. Вече си мисля че 4то рпу са с него
10.
кристиа пройчева меден рудник
25.03.2022 09:53:19
0
1
ас сам момиче
9.
Berserk
25.03.2022 08:56:25
0
3
Рап нация и RN TV са заети да почистват "Альошата", не им е до телевизори. За който не вярва, има паметна плоча, занитена на кютюка.
8.
Запознат
25.03.2022 07:55:39
0
11
Те шматките от патрулките слагат по една качулка и стават гд-дроп е, вие не знаете ли
7.
Тодор тъпото
25.03.2022 07:47:41
2
9
Авери бяхме с Тафо ,но и той като Дъндито много ниско паднал .
Да лежиш в затвора за такива кражби е нелепо ,аз затова търся други схеми да си изкарам пари .
6.
Хан Курбан
25.03.2022 07:36:34
1
16
Какви са тея “качулки”? От Ку Клукс Клан ли го търсят? Цветнокож ли е?
5.
Флегма
25.03.2022 07:29:50
0
22
Флегми, турците имат "комшии",
Ние българите, имаме "съседи"!
4.
До3
24.03.2022 23:36:06
1
17
Тафо от РапНация е към 50г. Ама когато ти куца математиката е така
3.
Каската наркомана
24.03.2022 22:35:34
15
10
Тафо от Рап Нация ли ве ле ле колко ниско са паднали великите а едно време много го слушах
2.
Свидетел-очевидец
24.03.2022 22:29:26
1
31
Не е лъжа туй що са казали Флагман!!!!
Бая народ бягаше подир криминогена Тафо-качулки,мачулки,трима с фуражки,един с казашки калпак беши....сигур ши е бил от черкезите на Рамзан Кадиров,двама-трима по прашки бяха.....сигур ши са били от " София Прайд"и най-накрая един дюнерджия с бяла пристилка......сигур ши е бил собственика на телевизора!!!
Аве голям йекшън беши!!
Туй видях,туй казах!!......Честен кръст!!!
1.
Муа ха ха
24.03.2022 22:17:34
0
34
Качулки по следите на крадец на телевизор. Че качулките не се ли занимават с организирана престъпност и тежки престъпления. Или такива вече няма, та вместо районните и оперативните, те ходят при крадците
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Финансовият министър праща проверки по бензиностанциите, очаква цените да паднат Финансовият министър праща проверки по бензиностанциите, очаква цените да паднат След 125 млн. евро мерки заради кризата с горивата държавата засилва контрола на колонките Кой копае, кой плаща и кой носи отговорност - интерактивна карта вади пътния сектор на светло Кой копае, кой плаща и кой носи отговорност - интерактивна карта вади пътния сектор на светло Чрез roads.mrrb.bg всеки вижда активни, предстоящи и приключили ремонти, фирми изпълнители и похарчени средства Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Има челен сблъсък между два леки автомобила Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Събитието ще се състои на 9 април, четвъртък, от 10:00 часа в зала „Петя Дубарова“ на Културен център „Морско казино“ Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Най-рано след два месеца ще има коригиране на цената, но тя няма да е до нивата, познати ти до 28 февруари, обявиха експерти Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) В последните дни преди Възкресение Христово веригите цакат конкурентите с промоции за основните продукти за празничната трапеза 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще Международният ден на ромите се чества от 1971 година, когато в Лондон се провежда Първият световен ромски конгрес Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Тя бе приета на 13 март в столична болница в тежко състояние, впоследствие изпадна в кома, а в края на миналата седмица изненадващо стана ясно, че е изписана да се прибире МВР стяга примката за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите МВР стяга примката за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите Въвеждат извънредна организация, с която да ограничат риска от тежки инциденти и задръствания tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек eBag, Samsung, Shein, Sport Depot и още много търговци с ексклузивни оферти в шопинг секцията в мобилното приложение на tbi bank
Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Техеран го блокира след агресията срещу Бейрут, а спорът дали близкоизточната държава е част от примирието заплашва да взриви крехката договореност Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Саудитска Арабия, ОАЕ, Кувейт и Бахрейн съобщиха за ракетни атаки и атаки с дронове от Иран въпреки обявеното примирие Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Били Уингроув не е просто футболист, той е артист с топка в краката Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран От Техеран пък обявиха, че безопасното преминаване пред Ормузкия проток ще е възможно в рамките на две седмици в координация с иранските въоръжените сили Русия прати в затвора противници на войната Русия прати в затвора противници на войната Шестима руски антивоенни активисти от продемократичното младежко движение „Весна“ получиха присъди между 6 и 12 години затвор Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Спешните служби потушиха пожар в съоръжение, избухнал вследствие на иранска агресия Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Процедурата е минимално инвазивна и доста безопасна Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Цената скочи над 4800 долара за тройунция заради примирието между САЩ и Иран Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Външният министър в Техеран Абас Арагчи обеща Ормузкият проток да бъде отворен през това време Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Агенция „Фарс“ съобщава за експлозии в ОАЕ, Катар, Кувейт и Бахрейн
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Преди избори кандидат-депутати си говорят:
- Ти купуваш ли гласове?
- Не, аз съм честен, само на голи обещания ще разчитам.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, хайде да забравим всичко лошо до сега!
- Добре! Госпожо, вие коя сте?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Лека жена, пиян поп и мъжко магаре се забелязват отдалече.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори