×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Сутрешно слънце и следобедни дъждове днес, петък 5 юни
  • Започва описът на щетите след наводнението в котленското село Тича
  • Пороен дъжд падна във Великотърновско, наводни Прохода на Републиката
  • Зеленски предложи среща с Путин в открито писмо до него
  • Премиерът Румен Радев е на посещение в Черна гора
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Районният прокурор на Бургас Мария Маркова предложи за уволнение Методи Велков


Районният прокурор на Бургас Мария Маркова предложи за уволнение Методи Велков
Поведението на Методи Велков е недопустимо и не е подходящо за човек, който трябва да брани интересите на обществото и гражданите, каза прокурор Мария Маркова(вляво)
11 Юли 2024, Четвъртък, 18:00 ч.
Автор: Димитър КИРЯКОВ, видео: Димитър КИРЯКОВ

Несебърският обвинител е отстранен, а работата му от началото на годината ще бъде щателно проверена

Методи Велков, прокурор от Териториалното отделение на РП Бургас в Несебър, да бъде уволнен. Това е предложила на Прокурорската колегия към ВСС Мария Маркова, районен прокурор на Бургас.

„В качеството ми на административен ръководител съм изготвила предложение до прокурорската колегия на Висшия прокурорски съвет за образуване на дисциплинарно производство и налагане на дисциплинарно наказание за нарушение на Етичния кодекс на българските магистрати. Считам, че поведението му нарушава Кодекса и престижа на Прокуратурата като институция. Изготвена е и заповед, с която ще бъде извършена проверка на работата на прокурора от началото на годината до този момент във връзка с наблюдаването му на преписки и досъдебни производство“, каза днес пред журналисти Мария Маркова.

Секс, бира и опит да отпраши с патрулка на МВР май ще уволнят прокурора на Несебър

Тя подчерта, че имайки предвид, че Несебър е тежък съдебен район и особено през летния сезон там има палитра от различен вид престъпления, може да се предположи, че прокурорът е наблюдавал и немалко дела за шофиране в нетрезво състояние.

„Поискала съм най-тежкото наказание - дисциплинарно уволнение, защото смятам, че поведението му е недопустимо и не е подходящо за човек, който трябва да брани интересите на обществото и гражданите“, допълни Мария Маркова.

След сигнал на Флагман, СГП пое своя прокурор в Несебър - за алкохол, наркотици и гавра с полицаи

Припомняме, че Методи Велков (33 години) лепна срамно петно на държавното обвинение след недопустимото си поведение вчера сутрин, когато бе арестуван на бензиностанция край Равда.

Както Флагман.бг писа – във видимо неадекватно състояние той е влязъл в обекта, за да си купи бира.

Взел 5 кенчета, веднага изпил поне едно от тях, а след това отправил неприлично предложение към жената, работеща в бензиностанцията. Тя се обадила на телефон 112, на място пристигнал полицейски патрул, а униформените помолили Велков да даде проба с дрегер за алкохол и наркотици, която той категорично отказал. Според свидетелски показания той възпрепятствал проверката си и в един момент, след като свалили номерата на неговия Лексус, дори се качил в патрулката и се опитал да я подкара.

 


В категории: Несебър


Димитър КИРЯКОВ Автор
Димитър КИРЯКОВ
14
Коментара
Флагман.БГ Поздравителни адреси до Флагман.бг Поздравителни адреси до Флагман.бг 05/06/2026, Петък 19:00 0
14
Коментара по темата
14.
Несебър
12.07.2024 16:49:22
3
4
Респект към прокурор Маркова за еднопосочния билет към Камено за нейния подчинен!
Хиляди благодарности, че ни отърва от такъв непочтен и оронващ престижа на прокуратурата човек. Дай Боже такъв прокурор, като Мария Маркова да дойде в Несебър!!!!
13.
До 12
12.07.2024 08:55:43
1
3
На мен пък ми писна да гледам тоя мангал доган шпионин и доносник, 30 години прави раята покръстени българи на идиоти, ама на гледаме го...а този що бизнеси и хора е унищожил, доган де.
И пра пра внуците му ще плащат, за това че дядо им е долен доносник и мизерник, същата съдба ще има и тиквата и производтите му.
12.
До 9
11.07.2024 23:11:30
1
6
Точно Пеевски дерибейства с подставени лимонки в Равда и Несебър, за какво на Ахмед Доган му писна да я гледа тази свиня и да го затрупват с оплаквания от този идиот, че рекетира и краде бизнеси. За имотите Марто Божинката там е друга тема. Въпрос на време кога ще му излезе тиража и на него.
11.
Несебърлия
11.07.2024 23:05:19
1
15
Ей, лоша жена ! Какво толкова е направило момчето ? Плюс това е авер на Чочо. Зорлем ще оставят нашия виден съгражданин без авери ! Само с бодигардове живее ли се ?,
10.
Хахаха
11.07.2024 22:29:21
1
5
Престиж-пруратура хахахах . Той престижа ви е ясен от 2009 година насам !
В нормалноте европейски държави тая и тая вече щяха да са издухани .. и дъскалицата която бръска кючеци с алкохол !
9.
Магелан
11.07.2024 21:27:43
1
11
Шок и ужас.Какво става в тази държава бе господа управляващи,магистрати и прокурори съдии и всякакви държавни служители който са на държавна хранилка.От нашите данъци им плащаме заплатите да защитават интересите на хората а те си въртят далаверите с Пеевски и компания имат се за недосегаеми и си карат Лексуси.Явно с добро като 6 пъти избори и да им се молим да защитават нашите права от престъпници няма да стане.?Струва ми се со кротко со благо и накрая с кютек?Още малко.
8.
Мда
11.07.2024 19:32:17
4
6
В прокуратурата и съда на несебър има само един юрист, който става малко е шашава, но това е Марийка берберова. Другите са някви некадърни и прости хора.
7.
ТБС
11.07.2024 19:30:43
3
16
Кво значи "предложи"? Вие като стафим на работа, веднага ни уволняват - дисциплинарно. Паразитите, до кога ще са привилегировани?
6.
Ханко Брат
11.07.2024 19:17:36
3
19
Да не забравите да му изплатите прослужена година-заплата!
5.
Катя
11.07.2024 18:52:07
3
35
ТУЙ ДА НЕ Е ПОЛИЦАЯ ОТ 4 РУ ЧЕ ДА ГО УВОЛНЯВАТ И ОТ 2 ДО 10 ГОДИНИ ЗАТВОР. ТОЗИ МОЖЕШЕ ПИЯН ДА ПРЕГАЗИ 10 МАЙКИ С КОЛИЧКИ НО Е ПРОКУРОР. ЩЕ СЛЕДИМ ВНИМАТЕЛНО КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ.
4.
!
11.07.2024 18:32:34
2
33
Цялата му творческа дейност да се провери за избрания на 20 и няколко години,най-достоен при избора за прокурор на Несебър!Е…. критериите,нравствени и морални качества!На този и тези ,които го настаниха на удобното и материално обезпечено кресло!Лексуса-да се продаде и средствата да се дадат ,като обещетение на пострадалите от компетентното му правосъдие!!!
3.
ХХ
11.07.2024 18:24:35
4
31
Toзи е от младежкото ГЕРБ.
2.
N+++
11.07.2024 18:22:39
3
42
Тоя, вън, веднага, на минутата! Егати и ефето, какво като е прокурор?
Нагледахме на такива "новоизлюпени" прокурорчета- срам за съдебната ни система!
И на тоя и много такива, като него им плащаме заплатата, като данъкоплатци- нагъл тип, който не заслужава поста си!
1.
хмммм
11.07.2024 18:11:33
1
28
Според мен,веднага на ,,Бегликташ'' да прави павета.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Гълъб Донев: Пари в хазната няма, затова Еврокомисията иска да вдигнем данъците Гълъб Донев: Пари в хазната няма, затова Еврокомисията иска да вдигнем данъците Най-лесно дефицит се оправя с високи налози, обясни той Гонка е причината за трагедията в София, двама са вече загиналите Гонка е причината за трагедията в София, двама са вече загиналите 31-годишен мъж издъхна в ИСУЛ, а първата жертва е 27-годишен индиец, пътувал в автобус 119 Наркоудар за милиони на „Дунав мост“: Как спипаха камион с тайник в Русе Наркоудар за милиони на „Дунав мост“: Как спипаха камион с тайник в Русе По оценки на разследващите стойността на пазарни цени на задържаната марихуана надхвърля 4,1 милиона евро  Крум Зарков и кубинският посланик обсъдиха тежкото американско ембарго и консолидацията вляво Крум Зарков и кубинският посланик обсъдиха тежкото американско ембарго и консолидацията вляво Председателят на БСП изрази солидарност на българските социалисти със страдащото население в карибската държава Футуролози и ректори в Синеморец: Изкуственият интелект вече улавя мислите ни Футуролози и ректори в Синеморец: Изкуственият интелект вече улавя мислите ни Критичното мислене е спасението, казват те С роботи и научни експерименти откриха нов STEM център в Поморие С роботи и научни експерименти откриха нов STEM център в Поморие 15 години Флагман.бг – от амбициозен бургаски проект до водеща медия в България (ГАЛЕРИЯ) 15 години Флагман.бг – от амбициозен бургаски проект до водеща медия в България (ГАЛЕРИЯ) Сайтът се развива с темповете, наложени от агресивната и динамична среда - ъпдейти на Google, хакерски атаки, конкуренцията в медийния сегмент, в който се включиха и социалните платформи, разполагащи с огромен финансов и IT ресурс Нургюл Салимова би Нарва, но остана на косъм от среброто на Европейското по шахмат Нургюл Салимова би Нарва, но остана на косъм от среброто на Европейското по шахмат Т.нар. „Швейцарска система“ я лиши от медал ВМС на САЩ задържаха супертанкер с ирански петрол в Индийския океан ВМС на САЩ задържаха супертанкер с ирански петрол в Индийския океан Напрежението в региона продължава да е критично Поздравителни адреси до Флагман.бг Поздравителни адреси до Флагман.бг Най-голямата медия в Югоизточна България навърши 15 години от своето създаване
След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори