Пеевски се опълчи на Доган за правителството на ГЕРБ
ДПС се управлява от своя председател, каза той и не отговори на въпроса дали е разцепил партията
В личен план разрив в отношенията ми с Доган няма, но в партиен план аз ще изпълня волята на хората. Това каза лидерът на ДПС в кулоарите на парламента.
"Нашите избиратели искат правителство. Ние трябва да се грижим за нашите хора. Аз като лидер съм отговорен само пред хората на ДПС. Ако няма правителство, подаряваме на Путин България и на всякакви спасители“, добави той.
Пеевски не отговори на въпроса дали е разцепил ДПС.
ДПС се управлява от своя председател, подчерта той. Така се опълчи на създателят на ДПС Ахмед Доган, който е и почетен председател на партията.
Доган разпореди на ПГ на ДПС да не подкрепя сформирането на правителство с мандата на ГЕРБ поради това, че представители на движението не са поканени на разговори, не са подписани коалиционни споразумения, не са описани програми и няма никаква визия за развитието на държавата.
Тайните на всяка зодия - какво казва астрологията за вас?
Учени: Няма доказателства, че стресът повишава риска от рак
Тайните на всяка зодия - какво казва астрологията за вас?
27/04/2026, Понеделник 22:00
0
Традиционен български таратор - идеален за топлото време
Учени: Няма доказателства, че стресът повишава риска от рак
27/04/2026, Понеделник 21:20
0
Бургаска доминация на Antea run в Созопол, местната битка предложи голямата интрига
Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар
Барселона готви трансферната бомба на 2026 година
Коя зодия е най-добрият партньор за вас?
Лесен начин да приготвите българска мусака - стъпка по стъпка
Този трик помага за намаляване на вредите от продължителното седене
Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка
Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница
18-годишен остана без книжка, летя със 138 км/ч в роден град

Мамин Делянчо,много подрани с хода си за узурпиране на власта,в тая партия. И ще настъпи мотиката здраво!
Или лопата зад врата.
Той вече спаси Булгартабак и КТБ, остават още много неща (все още) за спасяване!
Интересно, за какъв се помисли Пеевски? Или някой му намаза ските ...
И този списък е от около 300 хиляди имена, три четвърти от които дори не могат да се подписват!Да не говорим, че започна да говори за Председател на ДПС само и единствено от свое име,а такава "воля на народа от ДПС" не е имало никога!
В края на краищата Пееффски има цели четири важни гънки гънки по тялото си...
-една на носа, между веждите....
-една на челото...
-една на вратлето....
-една между бузите на седалището...
Някои говорят и за пета гънка, някъде в мозъка, но последното не е доказано, никой още не я е виждал....!
Борисов и Пеевски са силните на деня, а другите, начело с ПростоКиро-парапета, са много ниска топка за тях!