Само във Флагман! Микробусът в Средец катастрофирал след бясна гонка с полицията, бил натъпкан с мигранти
Екшънът по чудо се разминал без жертви
Катастрофата вчера в Средец е станала след бясна гонка с полицията. Това съобщиха ексклузивно за Флагман.бг източници, запознати с разследването. Микробусът, който се заби в металните ограждения на втория мост на изхода на града за Ямбол, е бил с транзитни номера, а зад волана е бил 22-годишен молдовец. Той се опитал да избяга от проверка, тъй като превозвал нелегални мигранти.
Извънредно! Какво става в Средец? Засилено полицейско присъствие, проверяват се всички коли
Екшънът е започнал малко преди 16 ч. на околовръстната улица „Никола Попов“. Там полицаи подали сигнал със стоп-палка на микробуса. Шофьорът обаче вместо да спре, натиснал рязко газта. Преминал през оживената част с висока скорост и хванал към изхода на града за Ямбол. На втория мост загубил контрол над управлението и се забил в оградата.
След удара шофьорът каналджия зарязал превозното средство и опитал да избяга от местопроизшествието. Започнало е преследване, в което се включили граничар с куче. На около километър от мястото той е хванат и арестуван. В микробуса са намерени 12 мигранти – всички са мъже на видима възраст между 15-25 г. и се определят като сирийци. Крайната им спирка била Германия.
Цяло чудо е, че инцидентът се размина без сериозни последствия и жертви, тъй като по това време в района е имало и пешеходци.
Коя зодия се влюбва най-бързо
С този трик мивката ще блести
Печени чушки с яйца и сирене - лесна рецепта с много вкус
Коя зодия е най-големият инат
Мързелив тутманик без сложно месене - лесна рецепта
С този домашен способ белите дрехи изглеждат по-свежи
Пухкави палачинки с кисело мляко - рецепта, която винаги става
Осмокласник намушка учителка, тя е в критично състояние
С този домашен трик гардеробът ухае свежо
Пухкава баница с газирана вода - лесна рецепта стъпка по стъпка
Въпросителните свършиха - Винисиус каза къде иска да играе
Тъжна вест: Почина жената на емблема на ЦСКА
