×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • МФ емитира 150 милиона евро нов дълг
  • Официално: Вдигат бюджетните заплати с 5%
  • Турция готви енергийно споразумение с „Шеврон“ и разширява сондажите в Черно море
  • Президентът напуска „Дондуков“ 2 в 16 часа
  • 96 ракети за минути: Русия стяга масиран удар с „Искандер“ около Украйна
  • Жилищата поскъпнаха с до 30 на сто за година
  • Циклонът „Хари“ разсипа Сардиния, Сицилия и Калабрия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Какво става в Средец? Засилено полицейско присъствие, проверяват се всички коли


Извънредно! Какво става в Средец? Засилено полицейско присъствие, проверяват се всички коли
На изхода на града към Ямбол има изоставен микробус, забит в огражденията на моста
Ключови думи: средец, катастрофа, флагман
25 Юни 2024, Вторник, 17:01 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Фейсбук

Издирват шофьор на микробус

За тежка катастрофа в Средец алармират читатели на Флагман.бг. По тяхна информация инцидентът е станал на втория мост на изхода на града в посока Ямбол. 

„На място има много полиция, има и линейка. Вероятно има човек пострадал човек“, пише в сигнала. 

Наша проверка установи, че не се касае за тежко произшествие. Катастрофата е самостоятелна, микробус с транзитни номера се е блъснал в металните ограждения на моста. Шофьорът обаче е избягал от местопроизшествието, научи още Флагман.бг. 

В момента полицаите от РУ-Средец го издирват навсякъде, проверяват се всички преминаващи автомобили. Ударът не е бил силен, вероятно се е отървал без никакви наранявания, но е възможно да е бил пиян или надрусан, или да е извършил друго престъпление, съобщиха още наши източници.
 


В категории: Средец


9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Пребиха водещ журналист пред дома му Пребиха водещ журналист пред дома му 23/01/2026, Петък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Габриела Петрова защити Ивет Лалова Габриела Петрова защити Ивет Лалова 23/01/2026, Петък 21:30 2
Тервел ИЛИЕВ Почина велик музикант Почина велик музикант 23/01/2026, Петък 20:21 0
9
Коментара по темата
9.
*********
25.06.2024 22:21:38
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
янаки
25.06.2024 21:08:42
1
9
сто процента е надрусан ма””””нгал!
С”мърт!
7.
Я
25.06.2024 20:14:08
0
6
Тоя ще да е някой криминоген.
6.
Ушев
25.06.2024 19:08:00
2
3
"Ти ли гласува за Величие, бе? Ей дрисльо, ще ти еба майката аз на тебе! Какво?! Какво за Бойко Борисов? Ооо объркал си ни с джендърмерията, моето момче. Не ма гледай като ти говоря бе ЕЙ!"
5.
bavareca
25.06.2024 19:00:49
3
9
Полицаите вече са с БМВ-та, което автоматично означава, че са налични тузарски автомобили на мястото на събитието
4.
География - не разбираю?
25.06.2024 18:22:42
7
4
И къде е табелата за Ямбол? Да не би да е пътя за Елхово случайно?
3.
до 2
25.06.2024 18:21:29
4
5
И линейки хвърчат към произшествието....
2.
ГДБОББ
25.06.2024 17:27:29
4
27
Почерняло ли е? Доблесните полицаи там ли са? Размазани, разчленени няма ли? Колко тузарски автомобила?
1.
Брендо
25.06.2024 17:14:00
1
20
Вчера Брендака е дошъл с него от Малко Търново .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Социолог: Румен Радев насила влезе в политиката, лудост чупи цивилизациите Социолог: Румен Радев насила влезе в политиката, лудост чупи цивилизациите Прави се ново мнозинство и Бойко Борисов, заедно със своя партньор Делян Пеевски могат да отидат в опозиция, коментира пък проф. Светослав Малинов Срещу вноската ни от $1 млдр. в Съвета за мир ще получим дерогация за Лукойл Срещу вноската ни от $1 млдр. в Съвета за мир ще получим дерогация за Лукойл Опозицията е против ратификацията преди решение на Конституционния съд за това дали Желязков е имал право да подпише документа за присъединяване към новото ООН на Тръмп Общинският съветник Тодор Йосифов за преките инвестиции, демографското развитие и работните места в Бургас Общинският съветник Тодор Йосифов за преките инвестиции, демографското развитие и работните места в Бургас Кои предприятия ще стъпят в зоната на Индустриалния и логистичен парк край "Меден рудник" и какво прави местният парламент, за да вдигне качеството на живота тук Президент (2017-2026) обеща да стане премиер и да оправи България Президент (2017-2026) обеща да стане премиер и да оправи България След като Конституционният съд прие оставката му, възрастна дама каза, че иска да го види като министър-председател, за да въведе ред, а той отговори с „обещавам“ Делян Пеевски посрещна младежка делегация от Бургас в Народното събрание Делян Пеевски посрещна младежка делегация от Бургас в Народното събрание Цветът на актива край морето разглежда Музея на сглобката и разговаря с народните представители, правейки първи стъпки в парламентаризма ДaллБогг показва рекордна капиталова адекватност от 188,54% за 2025 г. ДaллБогг показва рекордна капиталова адекватност от 188,54% за 2025 г. Застрахователят е солиден и стабилен. Регулаторът е пристрастен, ако не по-лошо, смятат от дружеството Какво направи проф. Георги Янков, за да стане Бургас Европейска столица на културата Какво направи проф. Георги Янков, за да стане Бургас Европейска столица на културата Цяла Европа и светът ще видят през идните 5 години на какво сме способни тук, за да изпреварим всички претенденти за титлата Тръмп предизвика гняв във Великобритания, след като омаловажи ролята им във войната в Афганистан Тръмп предизвика гняв във Великобритания, след като омаловажи ролята им във войната в Афганистан Разгневен премиерът критикува президента на САЩ за твърдението, че британската армия „са останали далеч от фронтовата линия“ Румен Радев напусна Президентството: Не могат да спрат вълната - много сме (ОБНОВЕНА) Румен Радев напусна Президентството: Не могат да спрат вълната - много сме (ОБНОВЕНА) След като приключи изявлението си, Радев отиде при хората и поговори с тях, хората го прегръщаха и поздравяваха Шнорхел-премиерът на ИТН мина във „Възраждане“ Шнорхел-премиерът на ИТН мина във „Възраждане“ Костадин Костадинов го е назначил за свой парламентарен съветник по външна политика
Кличко предупреждава: Запасете се с храна, вода и лекарства, ситуацията може да се влоши Кличко предупреждава: Запасете се с храна, вода и лекарства, ситуацията може да се влоши Кметът на Киев съветва жителите да се подготвят за по-лоши условия и посочва пунктове за отопление при нужда Гръцкият премиер: Склонни сме да участваме в Съвета за мир, но само за Газа Гръцкият премиер: Склонни сме да участваме в Съвета за мир, но само за Газа Кириакос Мицотакис защити единната европейска политика и подкрепи търговския договор със страните от Южна Америка Най-честите грешки при разплащане в чужда валута и как да ги избегнем Най-честите грешки при разплащане в чужда валута и как да ги избегнем Експерти съветват пътешествениците да избягват динамичното превалутиране и да проверяват таксите по картите си Принц Хари: Mедиите превърнаха живота на съпругата ми в „абсолютна мизерия“.  Принц Хари: Mедиите превърнаха живота на съпругата ми в „абсолютна мизерия“.  Херцогът на Съсекс разказва за страданията си от медиите и защо предприе съдебни действия срещу Associated Newspapers Кристиано Роналдо спира с футбола? Кристиано Роналдо спира с футбола? През този сезон 40-годишният футболист е отбелязал 16 гола и е дал една асистенция в 16 мача от саудитската лига Тол таксите ще скочат с 30 до 130% от 1 март Тол таксите ще скочат с 30 до 130% от 1 март Поскъпването е заради нова въглеродна компонента в тарифата Европа се движи в грешна посока, няма да нападаме Гренландия: Какво каза Тръмп в Давос? Европа се движи в грешна посока, няма да нападаме Гренландия: Какво каза Тръмп в Давос? „Някои места в Европа, честно казано, вече не се разпознават. Обичам Европа, но тя не се движи в правилната посока", смята американският президент Джей Ди Ванс: Американската мощ ще защитава Гренландия Джей Ди Ванс: Американската мощ ще защитава Гренландия Вицепрезидентът на САЩ заяви, че страната ще осигурява защита на Гренландия и ще споделя нейните ресурси поради стратегическото й значение Удар по Ивет Лалова: Повторен тест на пробата ѝ от Олимпиадата в Рио отчел допинг Удар по Ивет Лалова: Повторен тест на пробата ѝ от Олимпиадата в Рио отчел допинг Международната агенция за контрол обяви, че е открито забранено вещество Колко ще ни струва ООН-то на Тръмп и потъпкана ли е Конституцията Колко ще ни струва ООН-то на Тръмп и потъпкана ли е Конституцията Подписът на премиера в оставка Росен Желязков под хартата на Съвета за мир на американския президент предизвика конституционен спор и въпроси за финансовите ни ангажименти
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Някои места в Европа, честно казано, вече не се разпознават. Обичам Европа, но тя не се движи в правилната посока Виц на деня Виц на деня Добрия любовник е като добрия прах за пране. Ухае приятно, прониква в дълбочина и не оставя следи от петна след себе си. Виц на деня Виц на деня Майка се оплаква от сина си:
- Побеля ми косата от тебе!
- Като гледам баба, и ти не си била китка за мирисане!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Главният секрет на успешния брак е в нещастията да се виждат случайности, а случайностите да не се възприемат като нещастия
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори