Айтос скърби! 24-годишен полицай загина при нелепа катастрофа с мотора си
Карал с висока скорост и без каска, когато се блъснал странично в бетонния мост в селото, след което изхвърчал от мотоциклета извън пътното платно и паднал в дерето
Айтос скърби за 24-годишния полицай Седат Ферад, който загина при нелепа катастрофа на път за дома си в село Карагеоргиево.
Трагедията е станала в събота малко преди 2 часа след полунощ. Седат се прибирал със скутера си "Ямаха" от рожден ден на свой приятел в хижа в село Тополица, научи Флагман.бг.
Карал с висока скорост в тъмното без каска, когато се блъснал странично в бетонния мост в селото, след което изхвърчал от мотоциклета извън пътното платно и паднал в дерето. Загинал е на място.
Смъртта на младия мъж почерни цялата община, няма човек сред нас, на когото той да не е помагал някак, каза за Флагман.бг местен жител.
Седат имал големи планове за живота си. В момента строял къща, за да се премести най-накрая да живее в Айтос. Имал и красива приятелка.
Погребението му е било вчера в Айтос и на него е присъствала голяма част от наличния полицейски състав в Бургаско.
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
Белград връща Стоян Мавродиев на 14 юли, чака го арестът на НСлС
