Севим Али за важните теми, които ДПС ще защитава (ВИДЕО)
Винаги съм се борил за по-добра пътна инфраструктура в населените места и безопасни пътища, които гарантират здравето и живота на българските граждани, обяви водачът на листа №28
Севим Али и депутатите от Движението за права и свободи (ДПС) са последователни и продължително работят по темата с пътната безопасност.
В изминалите парламенти той и колегите му Ешереф Ешереф и Фатме Рамадан многократно са поставяли на дневен ред лошото състояние на пътната настилка в района на Айтос, Руен и Сунгурларе.
Считат се за най-сериозните застъпници на населението в тези общини и настояват за изграждането на по-добри пътища и ремонтирането на основни артерии.
"Винаги съм се борил за по-добри условия за живот, за по-добра пътна инфраструктура в населените места и безопасни пътища, които гарантират здравето и живота на българските граждани. Атакувал съм министри с убеждението, че по-добрата пътна инфраструктура е гарант за повече инвестиции в населените места и по-висок стандарт на живот на българските граждани. На голяма част от поставените от нас, народните представителите от ДПС, въпроси намерихме решение, а за друга ще продължим да работим със същото постоянство, докато ги решим", обеща Севим Али.
Вижте повече във видеото:
София издаде виза за проектирането на новия стадион на "Левски"
Язовир "Александър Стамболийски" е започнал да прелива
Германия раздава паспорти на конвейер
Средна заплата от 3176 евро в един сектор в София
Рецидивист отвлече жена и бебето ѝ в Пловдив
Над 2000 участници на маратон Каланджа в Синеморец
Набиха и ограбиха легенда на Формула 1
Кремъл издирва Гари Каспаров, иска го с белезници
Реал се раздели със звезден футболист
"Прогресивна България" готова на сблъсък с пазара, ако не паднат цените
