×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

И двамата шофьори, участвали в катастрофата с кола на НСО, с нарушения назад в годините


И двамата шофьори, участвали в катастрофата с кола на НСО, с нарушения назад в годините
Касаело се за "пренебрежимо ниски превишения на скоростта"
18 Май 2024, Събота, 12:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Вижте какви са те

След катастрофата с кола на НСО край Варна, справката в „Пътна полиция” сочи, че и двамата водачи имат провинения назад в годините. Това обясни комисар Мария Ботева в „Събуди се”.

„Такива, които не влияят пряко на безопасността на движението. Примерно неправилно паркирано превозно средство”, обясни комисар Ботева. Тя призна, че шофьорът на НСО е глобяван назад във времето и за превишена скорост.

Кирил Петков катастрофира с кола на НСО

„Пренебрежимо ниско превишения на скоростта. Общо 4 регистрирани такива”, заяви Мария Ботева.

Извадиха далака на жената от катастрофата с НСО, кракът ѝ е смазан

По отношение на знака „Стоп”, за който имаше информация, че шофьорът не е видял, тя каза, че първоначалният оглед сочи, че знакът е поставен на правилното място.

Всички автомобили на НСО имат необходимите документи, преминават ГТП. Съответният автомобил също е преминал, има сключена застраховка „Гражданска отговорност”. Когато става въпрос за такива организации, полицата е колективна, обясни още комисар Ботева.

Привикаха Кирил Петков в прокуратурата заради мелето с кола на НСО

По отношение на катастрофата в Пловдив, при която загинаха двама души, а други двама пострадаха, Мария Ботева обясни, че водачът е бил правоспособен, с по-малко контролни точки. Те са били по-малко и защото до преди 1 година е бил нов водач и тогава се получават по-малко точки.  
 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Владислав БОНЕВ ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед 19/08/2026, Сряда 19:00 0
Владислав БОНЕВ Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС 19/08/2026, Сряда 18:30 1
Владислав БОНЕВ ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави 19/08/2026, Сряда 18:00 1
18
Коментара по темата
18.
*********
18.05.2024 18:16:14
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
17.
Лютви Местан
18.05.2024 16:04:13
1
8
Търся работа в НСО. С опит съм
16.
План на ПП за управление на кризата
18.05.2024 14:08:58
0
26
Ден 1: Стана малък инцидент, Киро е жив, Зайо е жив, ликуйте! Умря един чичак, ама той не гласуваше за нас...
Ден 2: В знак на съпричастност с чичака и щото е петък - ден на майстора, днес няма да правим срещи с балъци, пардон, с избиратели!
Ден 3: Виновен е шофьора на НСО, зад него наднича Бойко Борисов!
Ден 4: Не е виновен шофьора на НСО, да се кара със 120 си е в реда на нещата; виновен е чичакът, дето умря, защото не е могъл да ни види, а дори не бяхме достигнали свръхзвукова скорост!
Ден 5: Не е било катастрофа, било е опит за атентат срещу Киро! Между другото, той още е жив, елате на някоя среща, бе, хора, че ни е срам да запалим лампите в залата!
Ден 6: Чичакът е ходил на млади години в Русия и веднъж е вечерял в същия ресторант, в който Костя Копейкин е празнувал двадесетгодишнината от сватбата си! По поръчка на Путин се е опитал да убие Киро, за да унищожи нашето светло евроатлантическо бъдеще!!
Ден 7: Имаме копие от секретния план да убият Киро, но ще го покажем само на онези, които дойдат на някоя предизборна среща!
Ден 8: План за управление на кризата вече не ни трябва, защото междувременно сме си самопричинили още поне две нови пиар кризи и тази е минала на заден план....
15.
Лъжата и измамата е присъща на ПП-ДБ
18.05.2024 14:01:50
2
22
Кирил Петков пак излъга! Възобнови кампанията си след смъртта на шофьора от катастрофата с джипа на НСО, в който той се возеше.
Съпредседателят на Промяната Кирил Петков се появи усмихнат с букет червени рози в ръка в Силистра, където по време на посещението му "е имало много усмивки и подарени цветя с надежда за промяна".
14.
Кирчо не кара личната си кола
18.05.2024 13:49:12
0
32
Аз не разбирам необходимостта Кирил Петков да има охрана и държавата да се грижи за неговото удобно битие на придвижване. Откъде накъде! Кирил Петков катастрофира държавата с 200! И сега се движи като самозабравил се цар по пътищата на България, които апропо неговата клика не си направи труда да ремонтира. Затова ще се избием по пътя от дупки, кратери и пр.
13.
С народни пари се рекламират ПП-ДБ
18.05.2024 13:08:44
1
37
От интервю на Никола Минчев, водач на листата на ПП-ДБ за евроизборите, разбирам, че той продължава да ползва НСО, защото „има право“. Кампания с вашите пари. Злоупотреба с държавен ресурс. Като шефа му Петков. Интересно Лена Парапета като каква се ползва от услугите на НСО? Сигурно като парапет на Киро Канадския крадец...
А това с „правоимащите“ уж беше една друга епоха. Държавата им е бащиния. Благоприличието отдавна ги е напуснало. Най-големият политически грях на ПП-ДБ е, че направиха Борисов да изглежда приемлив на техния фон, което е факт!
Всеки може да прецени какво постигна БГ Майдана под юмрука на Радев, 3 години рушене, чегъртане и кражби! Пуделите ПП-ДБ трябва да са далече от властта и да нямат привилегии!!!
12.
Далавераджии и властитутки
18.05.2024 12:56:48
1
40
Цялото ръководство на Продължаваме Промяната и ДБ/ДСБ прави агитация в мерцесите на НСО!@!
11.
Каква стана тя, бе, хора
18.05.2024 12:51:47
3
42
Опорките са ПП-ДБ са,че са честни отвсякъде, тяхната корупция е най-добра!
Мафия и корупция това е определението за ПП-ДБ!
Те си мислят, че са недосегаеми, имали имунитет...Как само си го набиха с промените в Конституцията....
Типично за юристи без практика, адвокати без дела и изключени от адвокатската колегия....
Дори синът на полка Васко Терзиев е показателен за това,че децата на ДС са некадърници с купени дипломи!
Кой каквото сам си направи и Господ не може да му помогне....
10.
Хахаха
18.05.2024 12:28:12
27
13
Който иска да няма нарушения и колата да му е вечно нова. Колата в гаража и се мята на градския транспорт .
9.
Ааааа
18.05.2024 12:27:20
26
17
Тия от кат са пълни малоумници.кой няма нарушения за скорост.колан.телефон и прочие.тоя който има книжка но не кара кола.
8.
Bukk
18.05.2024 12:22:26
0
22
Толкова са с ГТП и ГО ,че даже и в системата за справка не излизат!"Колективна" му работа!
7.
Летец
18.05.2024 12:22:04
1
47
Жертвите са нямали никакъв шанс.
Колата на НСО е летяла ниско над осовата линия.
Огледал се е. Навлязъл е на платното и тогава за 1.5 сек. е долетяла колата возеща вип задниците.
Предполагам, че има и ограничени на сщоростта от 50км., ограничение, което хелекоптера на НСО не касае.

Сега експертите ще прекрият действителността.
6.
292
18.05.2024 12:16:41
5
43
Промените в Конституцията, които осигуриха на депутатите статут на "свещени крави" в условие на бламиран парламент и предизборна ситуация, убиха един българин и осакатиха друг. Гласувайте пак за същите "слуги на народа", че да ни довършат окончателно за още мандат-два.
5.
Gta 6 aksakovo
18.05.2024 12:09:37
7
1
Tyi stara snimka ot 2023g
4.
дебили бургас
18.05.2024 12:07:32
9
4
Ето и видимоста наляво, рамката на ТОЛ е на 120 метра.
https://www.google.bg/maps/@43.2689067,27.8176776,3a,75y,345.85h,74.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1swLF-VrAyhn-du6MgwAr3ZQ!2e0!7i16384!8i8192?hl=bg&entry=ttu
3.
Бай....
18.05.2024 12:05:58
32
11
Е ми,какво да кажат разбойниците на Тиквата ?!!!!!
2.
дебили бургас
18.05.2024 12:05:25
3
0
Ето го знака, правилно ли е поставен? ДА!!!
https://www.google.bg/maps/@43.268756,27.8173447,3a,75y,77.4h,94.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVGPgPZ4NYu2Jwmkzwb120g!2e0!7i16384!8i8192?hl=bg&entry=ttu
1.
Шлагман
18.05.2024 11:51:00
11
6
Znaka stop pokaji da vidat lajata orata
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
20-годишен рокер помете две коли в Приморско и избяга, откриха го в болницата със счупен крак 20-годишен рокер помете две коли в Приморско и избяга, откриха го в болницата със счупен крак Инцидентът е станал заради рисково изпреварване на централна улица в морския град Край на евтината почивка в държавна база: Правителството актуализира цените Край на евтината почивка в държавна база: Правителството актуализира цените Хотели, бунгала, къмпинги, СПА центрове и заведения влизат в мащабния преглед, а новите тарифи ще следват разходите, инфлацията и пазара Помните ли Бургас през 2003 г.? Ето как изглежда морския град в началото на 21 век (ВИДЕО) Помните ли Бургас през 2003 г.? Ето как изглежда морския град в началото на 21 век (ВИДЕО) Спомени преди дигиталната епоха Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност Ганчо от Каблешково, който подгони ВиК инкасаторите с пушка: Стрелях всеки ден за забавление (ВИДЕО) Ганчо от Каблешково, който подгони ВиК инкасаторите с пушка: Стрелях всеки ден за забавление (ВИДЕО) Пенсионерът седял със заредената пушка до вратата, пиел вино и стрелял по пилци НАП влезе в обект и оборотът скочи от 0 на над 1500 евро НАП влезе в обект и оборотът скочи от 0 на над 1500 евро При 2833 проверки по Черноморието са установени 878 нарушения, а около три четвърти от тях са в Бургаска област Извънредно! Взрив в автомобил блокира пътя Бургас - Ветрен, има пострадал (обновена) Извънредно! Взрив в автомобил блокира пътя Бургас - Ветрен, има пострадал (обновена) Гръмнала е газова бутилка, мъж е в Шокова зала на УМБАЛ Бургас  Преди "Евровизия": Предлагат градския транспорт на Бургас да влезе в Google Maps Преди "Евровизия": Предлагат градския транспорт на Бургас да влезе в Google Maps Идеята е маршрутите и разписанията да се виждат директно в най-популярната навигационна платформа, без гостите на града да търсят отделни приложения Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“ Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“ Птицата е обезводнена и изтощена, добри хора са й сложили чаши с вода на пясъка, чака се реакцията на институциите Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Проектът предвижда 15 семейни стаи за безплатно настаняване, а фондацията ще поеме изцяло строителството, оборудването и издръжката
До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Пълнолетни с тежки и нелечими заболявания ще получат достъп до смъртоносно вещество при строго определени условия Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Само шест товарни кораба са преминали през Ормуз вчера, а напрежението изстреля Brent над 91 долара за барел Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Писателката впечатли международното жури със стихотворението „Живец“ от книгата си „Морето ми каза“
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Клиент към сервитьора:
- До сега не бях ял нещо по-твърдо, от това пиле!
- Тогава Ви съветвам да опитате нашите пръжоли...
Виц на деня Виц на деня Една тинейджърка се приготвя за дискотека и майка и казва:
- Никъде няма да ходиш, обличай се и си лягай...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук ърся си работа като 'наблюдател на багери'. Имам 15 години опит в гледане на строежи през оградата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори