Почина един от основателите на ГЕРБ
Йордан Кюмюрджиев беше открит и принципен човек, който не приемаше лицемерие и сляпо партийно послушание
Йордан Кюмюрджиев, бивш директор на МВР - Пловдив и председател на Общинския съвет, почина днес преди обяд след кратко боледуване, съобщиха негови близки, цитирани от "Марица". Кюмюрджиев е основател на ГЕРБ в Пловдив, бил е ръководител на пловдивската полиция. През 2007 г. беше избран за общински съветник и веднага след това - за председател на местния парламент. На този пост остана до преврата в Общинския съвет, когато ВМРО се отказа от коалицията с ГЕРБ и се обедини с БСП. Работи и в областната администрация. След раздялата с ГЕРБ подкрепи Дани Каназирева, която създаде “Съюз за Пловдив”.
“Дълбоко съжалявам за Йордан Кюмюрджиев и поднасям съболезнования на близките му. Той беше един от най-достойните, почтени и честни хора”, каза Дани Каназирева.
Йордан Кюмюрджиев беше открит и принципен човек, който не приемаше лицемерие и сляпо партийно послушание. Ценяха го високо и като добър специалист. Отиде си на 70 години, коментират негови познати.
Погребението ще бъде на 8 май от 10 часа на Централни гробища.
България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния
Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026
Бившата на Джизъса с чанта за 20 бона: Бъбрека си да беше продал, пак нямаше да ми осигури този живот!
Лорд Минчев се изгаври с Азис: Тази година булка, догодина - люлка
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес
Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари
Режисьорът и част от актьорския състав на "Клошар" гости на предпремиерата в Културен дом НХК
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж

За това тази комунистическа "партия" трябва да се закрие!