Пуснаха под гаранция двама от ОПГ-то на Динко
Прокуратурата чака изписването от болница на Господин Вълев, за да му иска мярка за неотклонение
Близките приятели на Динко Вълев - Стойко Калудов и Григор Гочев, които бяха арестувани във връзка с обвинение за участие в Организирана престъпна група (ОПГ) за рекет, ще излязат на свобода, ако платят по 10 хил.лева гаранция.
Това реши току-що Апелативният съд в Бургас. Магистратите счетоха, че няма опасност двамата да се укрият.
И Стойко, и Григор твърдят, че са невинни. Те обаче са "заковани" със СРС-та, научи Флагман.бг.
В същото време стана ясно, че преди часове Господин Вълев, по-известен като Динко от Ямбол, е привлечен като обвиняем. Той е подписал постановлението за лидер на ОПГ-то, а искане за евентуална мярка за неотклонение ще има, след като бъде изписан от болницата.
По информация на Флагман.бг един от задържаните Григор е осъждан за участие в друго ОПГ.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Нищо ново под Слънцето!
Безумна държава, безумно правосъдие!
Нямало опасност да се укрие, значи може да бъде пуснат на свобода?!
И ако реши да духне, някой съдия ще поеме ли отговорност за това?
После и Динко ще го пуснат срещу определена бройка гласове за изборите и така.
ДПС ГЕРБ привикаха енергетици,земеделци тези дни по същата схема ..помощи срещу гласове.
Ченгетата са си ченгета
Браво, машшалла!
Шлегманска работа.