×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Айтоски бизнесмен взе на концесия градския басейн, ще му вдъхва нов живот


Айтоски бизнесмен взе на концесия градския басейн, ще му вдъхва нов живот
Николай Андреев ще инвестира над 200 хил.лева в обновяването на спортно-развлекателния комплекс
29 Март 2024, Петък, 20:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Съоръжението бе в окаян вид съвсем доскоро, но леко по-леко се променя и до началото на юни ще се превърне в истински оазис

Градският басейн в Айтос има нов концесионер. Това е Николай Андреев, който нае комплекса за 10 години и е готов да му вдъхне нов живот. Съоръжението бе в окаян вид съвсем доскоро, но леко по-леко се променя и до началото на юни ще се превърне в истински оазис.

 „Населението на Айтос се увеличава и същевременно - подмладява, което е предпоставка за това, което правя и в което инвестирам“, споделя Николай Андреев, който живее от 10-ина години в Айтос.

Комплексът ще включва басейни, с уроци по плуване за децата, състезания за младежите, и комфорт за желаещите просто да отдъхват. Ще има заведение за кафе и бързо хранене. Може да не е още през първата година, но Андреев има амбицията да изгради детски атракцион с водни пързалки. „Това е интересно и много атрактивно за децата, правят го в чужбина. В тази идея има потенциал“, споделя още концесионерът..

Единият от басейните е „малък олимпийски“ с размери  25 на 12.5 м, другият е детски, с диаметър 5 м. Това са двата басейна, в които айтозлии и гостите на града ще могат да се разхлаждат още през това лято.

Целта, която си е поставил Николай е на 1 юни т.г. да „отреже лентата“. Обектът е на открито, строителството зависи от атмосферните условия. „Ако няма природни спънки, това е датата“, категоричен е младият мъж.

Не е тайна, че басейните бяха оставени в окаяно състояние от предишния концесионер, затова решил да направи една сериозна инвестиция. „Периодът на концесията не е малък, затова в годините, инвестицията вероятно ще надхвърли  200 хил. лв. И в тази връзка искам да благодаря на общинската администрация, на кмета и на заместник кметовете за толерантното и уважително отношение, за разбирането и съдействието“, кззва още Андреев.

Николай Андреев е родом от Неделино, от 10 години живее в Айтос. На 34 години е, женен, с две прекрасни деца, на 10 и на 4 години. Завършил е Националния военен университет "Васил Левски" - гр. Велико Търново, служил е в Българската армия като командир на взвод. След това завършил и Академията на МВР, магистър, експерт по национална и регионална сигурност. Предстои му да завърши право в БСУ.

Личи, че Николай е борбена натура, човек със знания, с вродена общителност и организаторски способности – качества, на които може да се разчита. За да е тазгодишният летен сезон в Айтос по-пъстър и по-забавен с един комплекс за отдих и спорт, който айтозлии отдавна чакат.


В категории: Айтос


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
*********
02.04.2024 17:12:02
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
Ибн Ал Камил
30.03.2024 10:57:25
0
2
Тоз пък къв е
5.
Бургазлията
29.03.2024 21:52:25
10
12
Ей такива 30+ годишни милиционери и военни все ги назначават за бизнесмени на държавна хранилка.
Аман от перачи на мръсни пари
4.
Успех!
29.03.2024 21:24:48
1
13
Успех Ники, има нужда от млади и напористи хора като теб! Басейна ще бъде супер със сигурност!
3.
до 2 ако беше с айфон
29.03.2024 20:38:16
1
9
То от камерата не е ли 1256 мегапиксела не стават снимките
2.
kvartalen
29.03.2024 20:34:29
5
12
na 34 godini?!?!? Izglezhda na 54
1.
Браво!
29.03.2024 20:34:22
2
16
Пожелаваме успех !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грипът вече доминира, чакаме пика през януари, посочи доц. Ангел Кунчев Грипът вече доминира, чакаме пика през януари, посочи доц. Ангел Кунчев ПП скочи и на новия бюджет, зоват: Подайте си оставката преди сряда! ПП скочи и на новия бюджет, зоват: Подайте си оставката преди сряда! Опитват се пак да ни излъжат и да ни замажат очите, заявиха от партията Ситуцията в община Созопол се нормализира, отменят частичното бедствено положение Ситуцията в община Созопол се нормализира, отменят частичното бедствено положение В четири села по Южното Черноморие имаше изключително критични ситуации Не само студентите празнуват днес – 8 декември е и денят на Преп. Патапий и Стамат Не само студентите празнуват днес – 8 декември е и денят на Преп. Патапий и Стамат Името Стамат носи благопожелание – „да спрат бедите“, „да се прекъсне злото“. В миналото често се е давало на деца след загуба или болест, като израз на надежда за здраве и закрила Студентите в България празнуват днес, честит 8 декември Студентите в България празнуват днес, честит 8 декември Той започва да се отбелязва през 1903 година Нов етап в кризата с  „Кайрос“ край Ахтопол: Подготвят евакуация на още четирима моряци Нов етап в кризата с „Кайрос“ край Ахтопол: Подготвят евакуация на още четирима моряци Случаят с блокирания танкер в Черно море преминава в нов етап – очаква се изтегляне на кораба на още членове на екипажа, а Анкара и София влизат в дипломатически диалог Село Мийковци – перлата на Еленския Балкан и рай за любителите на селски туризъм Село Мийковци – перлата на Еленския Балкан и рай за любителите на селски туризъм Сред вековни гори, легенди и кристално чисти реки, Мийковци се превръща в едно от най-търсените места за селски туризъм в България. Хороскоп 2026 на Павел Глоба: Кои зодии ще забогатеят и кои ще преминат през изпитания Хороскоп 2026 на Павел Глоба: Кои зодии ще забогатеят и кои ще преминат през изпитания 2026 година ще е период на бурни промени, нови възможности и сериозни уроци – звездите говорят ясно за всяка зодия. Времето на 8 декември 2025 г.: Облаци, мъгли и слаб дъжд в някои райони Времето на 8 декември 2025 г.: Облаци, мъгли и слаб дъжд в някои райони Денят започва със слаби превалявания и по-високи от обичайните температури – вижте какво време да очаквате във вашия регион Какво време ни очаква в седмицата от 8-ми до 14-ти декември, ще завали ли сняг в страната Какво време ни очаква в седмицата от 8-ми до 14-ти декември, ще завали ли сняг в страната От вторник до събота ще е слънчево с разкъсана висока облачност
Новият кмет на Букурещ Чиприан Чуку – рокаджия, фен на Майкъл Джордан Новият кмет на Букурещ Чиприан Чуку – рокаджия, фен на Майкъл Джордан Той е кандидатът, който обеща да подреди Букурещ Фермерският протест в Гърция парализира трафика – нова блокада на „Кулата“ с тежки загуби за превозвачите Фермерският протест в Гърция парализира трафика – нова блокада на „Кулата“ с тежки загуби за превозвачите Гръцките фермери не отстъпват – блокират основни гранични пунктове с България, създавайки сериозни затруднения за бизнеса и международния транспорт. Зеленски под заплаха? Европа губи доверие в САЩ, предупреждават Макрон и Мерц Зеленски под заплаха? Европа губи доверие в САЩ, предупреждават Макрон и Мерц Европейски лидери в конфиденциален разговор предупреждават за възможна американска промяна в курса спрямо Украйна – и потенциална изолация на Зеленски. Мощна подкрепа за Любо Пенев във Валенсия Мощна подкрепа за Любо Пенев във Валенсия "Прилепите" са единни в обичта си към Ел Голеадор Рискът от изкуствения интелект: Кой ще плаща данъци, ако ботове заменят всички ни? Рискът от изкуствения интелект: Кой ще плаща данъци, ако ботове заменят всички ни? Meждyнapoднaтa opгaнизaция нa тpyдa пpoгнoзиpa, чe eдин oт вceĸи чeтиpимa paбoтници пo cвeтa, ĸoнцeнтpиpaни в cтpaнитe c виcoĸи дoxoди, зaeмa длъжнocт c извecтнa cтeпeн нa излaгaнe нa изĸycтвeния интeлeĸт Майка на 5-годишно дете съсипа луксозна кола с фойерверк, искала да зарадва малчугана за Никулден Майка на 5-годишно дете съсипа луксозна кола с фойерверк, искала да зарадва малчугана за Никулден Голям гаф в Германия, за щастие няма пострадали хора Франсис Форд Копола продаде часовник за 10,8 млн. долара Франсис Форд Копола продаде часовник за 10,8 млн. долара Колекционер не се посвени да извади близо 11 милиона в щастска валута Япония в битка с деменцията: Как технологиите се превръщат в последна надежда Япония в битка с деменцията: Как технологиите се превръщат в последна надежда Над 18 000 възрастни се изгубват годишно в Япония, а страната залага на роботи, AI и GPS, за да овладее кризата САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години Американската стратегия за национална сигурност очертава мрачен анализ: спад на раждаемостта, масова миграция, икономическа стагнация и политическа криза застрашават бъдещето на континента Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара Сватбата на Суифт и Келси е най-чаканото светско събитие в САЩ и е нормално да има промени в редица детайли по самата брачна церемония
Бойко Борисов Бойко Борисов Изнасям три деца по комшиите. Те комшиите се възмущават вече. Виждам, че другите партии мълчат, но животът е колело и ще дойдат и пред техните къщи Виц на деня Виц на деня - Защо червенокосите са по-страстни?
- Защото, под ръждив покрив, в мазето винаги е мокро.
Виц на деня Виц на деня Събужда се мъж с махмурлук, гледа се в огледалото и казва:
- Не те знам кой си, но мисля да те обръсна!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хубавите неща стават бавно. Затова толкова трудно ставам сутрин!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори