Изгониха Иван от Айтос от Хелс Китчън
Той за пореден път се представи колебливо по време на вечерната резервация и бе изгонен от шеф Виктор Ангелов
Младият готвач от Айтос Иван е третият участник от отбора на мъжете, който напуска надпреварата в Hell's Kitchen. Той за пореден път се представи колебливо по време на вечерната резервация и бе изгонен от шеф Виктор Ангелов. Денят започна с мастърклас от шеф Гунджа Чокхал, който въведе отбора на мъжете в тайните на индийската кухня.
Най-добре със задачата се справи Георги, който спечели имунитет, а оранжеви престилки взеха колоритният Чоткин и ексцентричният Димитър."Предизвикателството на Шефа" донесе нов шанс за номинираните да върнат куртките си. В него най-добре се представиха строгата, но справедлива Никол и нейната съотборничка Камелия.
Вечерта се разви отлично за Червените, които съумяха да заработят като добре смазана машина, предвождани от Чоткин. По коренно различен начин протекоха събитията при сините, чиито лидер беше Димитър. Грешките валяха една след друга и провалът не закъсня.
Неспособността на младия Иван да обучи новите си колеги в кухнята и невъзможността да овладее своята станция се оказаха достатъчна причина младият готвач да се прости с голямата мечта за победа в Hell's Kitchen. Днес в Кухнята на Ада царица ще бъде невербалната комуникация, а още един от участниците ще напусне играта.
Да сте видели касова бележка от бояджия или водопроводчик
Путин продава топ имот в София на наш олигарх
Мъж загина след челен сблъсък с дърво на Подбалканския път (СНИМКИ)
Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго
Деца и пенсионери в Царево боядисаха заедно великденски яйца
Митко ударил с малка брадва снаха си
Дъщерята на Юлиан Вергов с песен след тежко лято
„Кетаминовата кралица“ Джасвин Санга осъдена на 15 години за смъртта на Матю Пери
Геро нищи мистериозно убийство в нов криминален сериал
74% от потребителите на efbet изразяват задоволство от новия им сайт като по-удобен, функционален и интересен
Министърът на образованието в Бургас подкрепи амбициозната програма на БДУ и разширяването към филиала в Добрич
