Ядосал ли го е Ники Кънчев и в какво ще вложи наградата си Димо от Електрото, който стана сензация в „Стани богат“
Доволен съм от себе си, защото хората го казват – то може да е лесно. Но това е от дивана - вижте какво каза още младият айтозлия пред екипа ни
18-годишният Димо Стоянов от Професионалната гимназия по електротехника и електроника в Бургас разказа пред Флагман.бг за еуфорията, с която са го посрещнали в първия учебен ден, след като бе излъчено участието му в „Стани богат“. Неговите приятели и съученици, учителите, както и директорът на училището Павлина Градишка признават, че също се вълнували заедно с него, събрали се в компютърен клуб в Бургас и заедно гледали представянето на младежа, който сложи в малкия си джоб десетки участници в предаването, в което ако не отидеш сигурен в своите знания и добра обща култура, това много си личи.
Днес съучениците не спират да хвалят Димо, гордеят се, че са приятели с младеж, който има такива знания.
„Доволен съм от себе си, защото хората го казват – то може да е лесно. Но това е от дивана. Като седнеш на стола, е различно – сценичната треска си оказва влияние. Мисля, че нямаше как да се справя по-добре“, споделя ученикът от Електротехникума в Бургас.
18-годишният Димо от Електрото в Бургас показа как се играе с интелект в "Стани богат"
Детето чудо от Айтос отпадна от „Стани богат“ след сложен исторически въпрос
Съвсем скоро Димо обаче ще се сбогува с училището и ще последва мечтата си, тъй като през май месец ще бъде абитуриент. Той планира да кандидатства специалност „Киберсигурност“ в Националния военен университет, затова в момента усилено се подготвя.
„Има физически и психически тестове, които трябва да се преминат. Физическият е доста труден и затова преди училище обикновено ходя на фитнес, бягам и тренирам“, казва дванадесетокласникът.
Младежът вече е решил в какво ще вложи наградата си от 2 хиляди лева. Печелил е медали и купи от конкурси и състезания, но това е първата парична сума, която получава за свой успех.
„Първоначално имах много тъпа идея – с парите от „Стани богат“ да финансирам моето хоби – Airsoft. Смятах да си купя екипировка за него, но после си казах: „Трябва ми нещо по-необходимо. Например собствен автомобил, за да мога да се придвижвам до и във Велико Търново. Спрял съм се на кола и с помощ от семейството смятам да я закупя“, сподели Димо.
Нямаше как да не го попитаме защо, докато неговите съученици помпат мускули и обикалят дискотеките, той е решил да предизвика себе си, като участва в кастинг за „Стани богат“. „Решението си беше мое. От малък гледам „Стани богат” и винаги съм смятал, че е нужно да покажем, че в децата, в младите, все още има надежда. Да покажем, че сред младежите има хора с познания. Казах на майка ми, че като стана на 18 години се записвам на кастинг и няма как да ме спре. Тя дори не опита, а каза, че това е страхотна идея“, споделя още младежът от Айтос.
Той не отрича и че се е подготвял сериозно за участието заедно със свои приятели. Превъртял цялата онлайн игра няколко пъти за тренировка. „Но реалността не е като симулатора. На стола е доста по-напрягащо“, сподели Димо.
И отсега е категоричен: „Ще запомня за цял живот кой политик е нарисувал 550 картини и е написал книга за рисуването. Остана ми като голям спомен.“
Зрители в потрес от реакция на Ники Кънчев към 18-годишния Димо
А дали се е ядосал на Ники Кънчев, който бе доста емоционален в края на участието на Димо, младежът коментира с усмивка: „Няма такова нещо. Всички, които пишат в коментарите, че било грозно, че не било професионално – това не е така. Ники Кънчев е човек със сърце, хареса играта ми и това ставане от стола беше, защото той се ядоса, че не отговорихме правилно. Той искаше ние да продължим, понеже сме двама младежи, които рядко се срещат в такова шоу“, коментира звездата на Електрото в Бургас – 18-годишният Димо Стоянов.
Заловиха италиански бос на Камората в България
Дунав край Русе почти изчезна
Кметът на София: Можем да превърнем следващите месеци в казан на ада!
Задържаният за тежкия побой над 5-годишно дете отрича: Падна от скала
Нетаняху разгневи Лондон, нарече Великобритания "ислямска република"
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
Кои имена празнуват на Голяма Богородица и какви са традициите?
Москва отхвърля примирие, което замразява фронта в Украйна
Кармичните изпитания и предизвикателства най-накрая приключиха за 4 зодиакални знака
