Силовият министър похвали ОДМВР-Бургас за отличните резултати и взаимодействието с институциите
Годишният анализ показва, че има спад в броя на регистрираните престъпления и увеличение на процента на разкриваемост
Икзлючително съм доволен от резултатите на Областната дирекция на МВР-Бургас. На годишния анализ директорът ст. комисар Емил Павлов отчете спад на броя на регистрираните престъпления и успоредно с това увеличение на процента на разкриваемост. Това каза на брифинг министърът на вътрешните работи Калин Стоянов. Той дойде в Бургас по повод годишния анализ на ОДМВР-Бургас. Заедно с него е и главният секретар на МВР Живко Коцев и заместник-директорът на ГД „Гранична полиция“ старши комисар Стоян Мандажиев. На отчета присъстват още кметът на Бургас Димитър Николов, областният управител Пламен Янчев, административният ръководител на Апелативна прокуратура-Бургас Любомир Петров, административният ръководител на Окръжа прокуратура-Бургас Георги Чинев, административният ръководител на Районна прокуратура Бургас Мария Маркова и директор Регионална дирекция Пожарна безопасност и защита на населението комисар Николай Николаев.
Министър Стоянов даде подробности за провежданата днес специализирана полицейска операция, при която е разбита организирана престъпна група за трафик на мигранти коментира политически теми, както и работата на ОДМВР-Бургас.
Калин Стоянов: Единствен Кирил Петков два дни ме убеждаваше да стана вътрешен министър, с друг не съм говорил
„ОДМВР-Бургас е пример за взаимодействие между структурите на МВР, съотвено Община Бургас, Областна администрация и не на последно място изключително добра комуникация, взаимодействие и координация с Окръжна и Районна прокуратура“, каза силовият министър, попитан за резултатите на ОДМВР-Бургас за последната година. Ст. комисар Емил Павлов оглавява бургаската полиция от август м.г.
Кристо Стоичков ще влезе в ролята на Христо Стоичков
Венера влиза в Риби и до 6 март активира любовта, парите и кариерата при 5 зодии
Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи
Ключова политическа седмица с финални консултации на Дондуков 2
Какво се случва с Ледената кралица Линдзи Вон след ужасяващото падане на Олимпиадата
Рядко срещан екшън в Камено
Щур купон: Бургазлия танцува върху маса пред Стоичков
Днес на Олимпиадата излиза един от най-интересните спортисти - българин е
Има куп поверия за 9-ти февруари, родителите трябва да са особено внимателни
Дневен хороскоп за 9 февруари: Лъвът да внимава с ласкатели, а Рибите – с думите!
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС

Тая Калинка сигурно е пак е ходила на КИНО
... и макове
- Търговията с дрога върви
- Рекет на всякъде
- Идиотите в анцузи се държат като маймуни на публични места
- Емигрантите вървят един след друг
Направо е супер в Бургас ... особено когато не живееш тук.