Маги Халваджиян сряза Джулиана Гани: Ето ти 2 бона и бъди благодарна, касиерките в магазина за тези пари се скъсват от работа
Бившата плеймейтка влиза в „Капките” с крайно унизителен за нейните стандарти хонорар
Магърдич Халваджиян е решил да пести пари и по този начин унизи не един и двама от участниците в „Като две капки вода”. Сред тях е и Джулиана Гани, която винаги се е изтъквала колко охолен живот води и колко много пари има.
Всъщност всичко това е един мит, защото Джули изобщо не е толкова богата. Ако беше, нямаше да се съгласи да участва в шоуто срещу обидните 500 лв. на изпълнение. Или иначе казано, ще работи при Маги цяла пролет за 2000 лв. месечна заплата. Гани се опитала да се пазари с продуцента, но той набързо я отрязал и й заявил, че ако не иска да участва при тези условия, да се огледа наоколо и ще види, че касиерките в големите хранителни вериги живеят с толкова пари на месец, но работят здраво всеки ден.
В крайна сметка Гани се съгласила да участва, защото така или иначе си губела времето да гледа шоуто всяка година, сега поне ще припечели нещо от това. Джулиана и друг път е работила за Маги Халваджиян.
Тя участва в „Маскираният певец” неотдавна. Други интересни кандидати, които се спрягат за тазгодишния сезон на „Капките”, са адреналинката Жана от „Господарти на ефира” и Икебаната. Очаква се и попфолк певицата Мария да се появи на сцената на шоуто. По-висок хонорар от 700 лв. на изпълнение обаче никой няма да види. Източник: Crimesbg.com
С този пухкав кекс винаги впечатлявам гостите, кремът отгоре го прави неустоим
БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища
Сложете край на навика „пране на 40 градуса“
Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел
Смесете дафинов лист със сода и цял живот ще ми благодарите
Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки
Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско
Пролетта се отлага
Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон
Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран
Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран
Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари
